"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 4 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-28 10:04:55 - 249 unikalnych wyświetleń;

Manga "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 4 właśnie do nas dotarła! Zaczynamy pakować prenumeraty, żeby Nieśmiertalny Tatsu jak najszybciej mógł trafić w Wasze ręce! Niestety otrzymaliśmy potwierdzenie z drukarni, że to już ostatnia nowość, jaką do nas wyślą w tym roku - resztę grudniowych premier będą nam podsyłać od 4 stycznia. Poniżej zamieszczamy plan dystrybucji dla "Yakuzy".

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 4
Podczas zakupów obcy kot kradnie towar Tatsu. Rozpoczyna się szalony pościg, w który zostaje uwikłany nawet okoliczny gang. Będzie rozróba, jakiej ten bazar jeszcze nie widział! Oto tom czwarty historii o legendarnym yakuzie, który poświęcił się życiu rodzinnemu.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Noragami" 21 już do Was leci!

Dodany przez: Urd - 2020-12-23 16:07:42 - 376 unikalnych wyświetleń;

Właśnie skończyliśmy pakować prenumeraty mangi „Noragami” 21. Po świętach tomiki trafią do sklepów. Niestety mamy też złą wiadomość - otrzymaliśmy informację, że nasza drukarnia została zdziesiątkowana przez kwarantannę i większość naszych grudniowych nowości spłynie do nas już po świętach i na początku roku, kiedy do obsługi maszyn przyjdą nowe osoby. Na ten moment niestety drukarnia nie jest nam w stanie podać bardziej precyzyjnych terminów, ale zapewniamy, że prenumeraty będziemy pakować na bieżąco, niezależnie od remanentu i zamknięcia magazynu. Będziemy Was oczywiście na bieżąco informować.

„Noragami” 21
Yato przygotowuje się na ostateczne starcie z ojcem. Aby nie narażać Yukine zawiera umowę z Kazumą, który z troski o Bishamonten postanawia wspomóc go w walce. Niestety współpraca boga wojny i jego nowego oręża wciąż pozostawia wiele do życzenia. Tymczasem Yukine zaczyna dręczyć nowa obsesja...

Nadchodzi Seven Deadly Sins 12!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-23 10:28:11 - 140 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 12! Jaką drogę obierze Ban? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!"Seven Deadly Sins" 12
Na Bana spada kolejna tragedia!

Elizabeth, chroniąc śmiertelnie rannych Meliodasa i Gilthundera, zostaje uprowadzona przez Hendricksona. W krytycznym momencie na placu boju pojawia się Nieśmiertelny Ban. Lecz czemu, gdy Lisi Grzech szczerzy kły, jego sztylet wymierzony jest w serce Meliodasa?! Burzy się i kipi krew demonów, a królewską stolicę ogarnia mrok. Co więcej, do świata żywych wraca przedziwne monstrum! Czy nie ma już ratunku przed nadciągającą bezkresną ciemnością?


!

"Yona w blasku świtu" #10 już wkrótce!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-23 10:11:14 - 223 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Yona w blasku świtu" 10! Co zrobi Tae-jun, gdy dowie się, że Yona żyje? Wciąż można zamawiać prenumeratę z pocztówką, a tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Yona w blasku świtu" 10
Udając bandytów, Yona i jej towarzysze bronią wiosek na ziemiach Klanu Ognia przed okrutnymi urzędnikami. Tymczasem Tae-jun, drugi syn generała Kana, wyrusza do osady Katan z rozkazem wyeliminowania rozbójników. Tam zaś rozpoznaje głos księżniczki, która przecież zginęła z jego winy... Na dodatek z emocji traci głowę i wzywa na pomoc swoich żołnierzy! Co zrobi Yona w obliczu nadciągającego wojska?!

"Hanako, duch ze szkolnej toalety #2" już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-22 10:23:20 - 267 unikalnych wyświetleń;

"Hanako, duch ze szkolnej toalety" 2 już u nas! Jakie tajemnice Akademii Kamome odkryjemy tym razem? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz szczegółowy plan dystrybucji!

"Hanako, duch ze szkolnej toalety" 2
Pewnego razu Nene Yashiro słyszy o jednej z Siedmiu Tajemnic Akademii Kamome - Hanako, duchu straszącym w damskiej toalecie i potrafiącym spełnić życzenie osoby, która go wzywa. Dziewczyna nie zastanawia się długo! Niestety! Spada na nią straszliwa klątwa, a jedynym sposobem, by ją zdjąć, jest zawarcie paktu z Hanako. Tymczasem przyjaciółka Nene znika na budzących grozę Schodach Misaki... Oto kolejny tom historii o duchach, upiorach, egzorcystach i (innych) mękach dorastania!

Plan dystrybucji:
- wtorek - spakowaliśmy wszystkie prenumeraty.
- środa - tomiki są dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach

Zobacz początkowe strony mangi "Pokój w kolorach szczęścia" #8!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-21 10:00:55 - 316 unikalnych wyświetleń;

Na sam koniec roku do sprzedaży trafi "Pokój w kolorach szczęścia" 8! W końcu dowiemy się wszystkiego o naszym tajemniczym bohaterze w masce! Prenumeraty z uroczym dodatkiem możecie zamawiać jeszcze do 27 grudnia, a tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Pokój w kolorach szczęścia" 8
Do tej pory Sachi mieszkała ze swoim porywaczem ze względu na łączące ich cele. Jednak w pewnym momencie zrodziło się między nimi uczucie, które nie ma nic wspólnego ze zbieżnością interesów. Nadeszła pora, by zamaskowany mężczyzna opowiedział swoją historię.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »