Oko Horusa #3, Danganronpa #2 i Oblubienica Czarnoksiężnika #9 już u nas!

Dodany przez: aszczesniak - 2019-04-26 10:52:36 - 543 unikalnych wyświetleń;

Dziś dotarły do nas aż trzy nowe tomy! "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #3, "Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #2 oraz "Oblubienica czarnoksiężnika" #9 Pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #3
Mijają trzy lata. Hatszepsut wciąż angażuje się w politykę i robi wszystko, aby umocnić swoją władzę. Niestety jej pozycji coraz bardziej zagraża fakt, że wciąż nie wydała na świat królewskiego potomka. Co więcej Sotis, faworyta faraona, już trzeci raz jest w ciąży. Niestety, ze względu na to, że do tej pory rodziła tylko dziewczynki, władca odsuwa ją od siebie i opuszczona kobieta jest na skraju wyczerpania. Hatszepsut odnajduje Sotis i składa jej niezwykłą ofertę.

"Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #2
Z początkowej piętnastki zostało tylko siedem osób. Czyżby Monokuma miał być górą? Tymczasem ci, którzy przetrwali, zyskują niespodziewanego sprzymierzeńca: Alter Ego! Jednak nie wiedzą, że już za chwilę spotka ich straszliwa niespodzianka… Oto kolejny tom mistrzowskiej mangi pozwalającej obserwować śmiertelną rozgrywkę zarówno z perspektywy myśliwego, jak i zwierzyny!

"Oblubienica czarnoksiężnika" #9
By uwolnić Chise od klątwy, Elias posuwa się do ostateczności, przez co traci zaufanie swojej uczennicy. Tymczasem Wieczny Tułacz Cartaphilus proponuje dziewczynie pewien układ... Czy Chise może coś na tym zyskać?

Rozpiska wysyłek:
- piątek - wysyłamy prenumeraty;
- poniedziałek - tytuł trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- wtorek - komiks trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

Zapraszamy do lektury mangi Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością

Dodany przez: Urd - 2019-04-24 14:07:53 - 674 unikalnych wyświetleń;

I w końcu czas na przykładowe strony ostatniej już pyrkonowej nowości - "Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością". Ten niezwykły josei z pewnością zainteresuje nie tylko fanów yuri. Już teraz możecie przeczytać na naszej stronie początkowe strony."Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością"
Jak to się stało, że 28-letnia kobieta, która nigdy nie była w związku, mało tego - nigdy nawet się nie całowała, nagle wylądowała w love hotelu z prostytutką? Żeby znaleźć odpowiedź na tę zagadkę przyjdzie nam prześledzić ostatnie dziesięć lat z życia naszej bohaterki. Jej historię poznajemy od momentu, gdy dziewczyna wcześnie odpada ze studiów i musi odpowiedzieć sobie na pytanie - co dalej? Im dłużej się nad tym zastanawia, tym bardziej górę biorą nad nią kompleksy i uciążliwe natręctwa. Czy zrozumienie swoich potrzeb i pragnień naprawdę musi być takie trudne? Jak znaleźć ten osławiony życiowy cel i po drodze nie zwariować? Oto do bólu szczera i prawdziwa opowieść o życiu młodej kobiety, która z lekkością i rozbrajającym humorem opowie Wam, jak pokazać swoim słabościom środkowy (choć trzęsący się z przerażenia) palec.

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Już wkrótce Little Witch Academia #1 - zobacz początkowe strony

Dodany przez: Urd - 2019-04-24 13:03:35 - 479 unikalnych wyświetleń;

Już na Pyrkonie premierę będzie miała manga "Little Witch Academia" #1. Gotowi na magiczną przygodę? Już teraz możecie przeczytać na naszej stronie początkowe strony."Little Witch Academia" #1
Witajcie w Akademii Luna Nova - szkole, w której młode czarownice uczą się magicznego fachu. To właśnie tu przybywa Akko, która chociaż nie urodziła się w rodzinie czarodziejów, z całego serca pragnie pójść w ślady swojej magicznej idolki - Lśniącej Chariot. Choć młodej adeptce brakuje podstawowych umiejętności, a część koleżanek z klasy uważa jej obecność w szkole za profanację, Akko nie spocznie, dopóki nie spełni swojego marzenia. Różdżki w górę - magiczną przygodę czas zacząć!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Zobacz początkowe strony mangi Wotaku. Miłość jest trudna dla otaku #1

Dodany przez: Urd - 2019-04-23 20:55:15 - 574 unikalnych wyświetleń;

Już na Pyrkonie przedpremierowo pojawi się manga "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #1. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z tą przezabawną komedią, o tym jak radzą sobie w życiu i miłości dorosłe nerdy. Już teraz możecie przeczytać na naszej stronie początkowe strony."Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #1
Narumi Momose dobrze wie, że bycie sobą nie zawsze sprawdza się w romantycznych związkach. Faceci porzucali ją już z wielu powodów. Gdy jednak jeden z nich zakończył znajomość, bo dowiedział się, że Narumi jest otaku, miarka się przebrała. Nauczona doświadczeniem, w nowej pracy nikomu nie mówi więc o swoich zainteresowaniach. Przypadek sprawia, że w tej samej firmie pracuje jej kolega z gimnazjum, a zarazem zapalony fan gier, Hirotaka Nifuji. Aby upewnić się, że jej sekret jest bezpieczny, Narumi wyciąga go na obiad i przestrzega, aby wiedzę o jej wstydliwych upodobaniach zatrzymał dla siebie. On ma jednak inną propozycję - a może by tak zostali parą?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Zapraszamy do lektury pierwszego tomu Seven Deadly Sins #1

Dodany przez: Urd - 2019-04-23 17:08:23 - 548 unikalnych wyświetleń;

Już w piątek premiera mangi "Seven Deadly Sins" #1. Gotowi na fantastyczną przygodę? Dla wszystkich, którzy nie mogą się jej doczekać, udostępniamy początkowe strony."Seven Deadly Sins" #1
Siedem Grzechów Głównych było niegdyś najpotężniejszą, złożoną wyłącznie z groźnych przestępców, grupą wojowników królestwa Britannii. Jednak po oskarżeniu ich o próbę rebelii, zostali rozgromieni przez Świętych Rycerzy. Członkowie drużyny rozproszyli się po świecie i słuch o nich zaginął. Wieść niesie, że wszyscy zginęli, ale czy aby na pewno...?
Dziesięć lat później sytuacja w kraju uległa diametralnej zmianie - Święci Rycerze dokonali zamachu stanu, uwięzili króla i przejęli władzę w państwie. W nadziei na ukrócenie ich despotycznych rządów, królewna Elizabeth wyrusza na poszukiwanie Siedmiu Grzechów Głównych, chcąc prosić ich o pomoc. Po wielu tygodniach wędrówki, wyczerpana podróżą mdleje na progu maleńkiej gospody. Właścicielem przybytku okazuje się młody chłopak imieniem Meliodas, który pomaga jej dojść do siebie. Jednak królewnie nie będzie dane odpocząć - nagle w drzwiach pojawiają się bowiem rycerze królestwa. Kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna na ich drodze staje Meliodas, popisując się nieludzką wręcz siłą. Czy to możliwe, żeby ten niepozorny młodzieniec, okazał się jednym z legendarnych wojowników?


Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Zobacz początkowe strony mangi Pokój w kolorach szczęścia #1

Dodany przez: Urd - 2019-04-23 16:54:13 - 392 unikalnych wyświetleń;

Czas na kolejne początkowe strony pyrkonowych nowości! Tym razem prezentujemy "Pokój w kolorach szczęścia" #1. Jeśli jeszcze nie znacie tej niezwykłej historii, zachęcamy do zapoznania się z opisem i początkowymi stronami."Pokój w kolorach szczęścia" #1
W mediach zawrzało. Wieść o zaginionej nastolatce rozniosła się w mgnieniu oka. Policja nie wyklucza porwania. Nikt nie przypuszcza, że płaczący przed kamerą rodzice, od lat znęcali się nad córką. Nie mogąc dłużej tego znieść dziewczyna uciekła z domu i znalazła schronienie pod dachem tajemniczego młodego mężczyzny. Ściany pokoju, w którym teraz mieszka zdobi mozaika zdjęć zrobionych jej z ukrycia. Wybawcą nastolatki jest bowiem jej własny stalker. Choć dziewczyna przebywa z nim dobrowolnie i może odejść w każdej chwili, obydwoje zdają sobie sprawę, że jeśli ktoś pozna ich sekret, mężczyzna natychmiast zostanie skazany za porwanie. Nastolatka proponuje więc swojemu wybawcy niezwykły układ - jeśli zdołają ukryć się do czasu, gdy uzyska pełnoletniość, wezmą ślub. Jeśli złapie ich policja - obydwoje popełnią samobójstwo. Jaki będzie finał tej dramatycznej historii?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »