"Yona w blasku świtu" #7 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-13 15:55:17 - 312 unikalnych wyświetleń;

"Yona w blasku świtu" 7 już jest! Czy Yonie uda się powstrzymać porywaczy?! Poniżej znajdziecie opis oraz szczegółowy plan dystrybucji!

"Yona w blasku świtu" 7
Yona i jej towarzysze łączą siły z Zielonym Smokiem Jae-hą oraz jego piracką załogą, by uwolnić Awę spod jarzma Yan Kum-jiego. Razem z Yunem księżniczka zakrada się na statek, którym transportowane są porwane dziewczęta. Po wielu trudach udaje się jej wystrzelić racę, by dać sygnał Hakowi, lecz zaraz potem otaczają ją ludzie Kum-jiego...

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty.
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Prezentujemy obwolutę i początkowe strony z "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 3

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-07 13:14:15 - 416 unikalnych wyświetleń;

W połowię lipca premierę będzie miał kolejny tom przezabawnej komedii "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 3! Jakie nowe wyzwania czekają na Nieśmiertelnego Tatsu? Tymczasem - prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 3
Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu postanawia zerwać ze światem przestępczym i poświęcić się życiu rodzinnemu. Wspiera pracującą zawodowo żonę, a sam pichci i odkurza. Jednak kiedy pragnie kupić ukochanej wymarzony prezent, odkrywa, że musi trochę dorobić. Dlatego pierwszy raz w karierze podejmuje się... pracy dorywczej! Oto trzeci tom trzeci historii o gangsterze, który w imię miłości przywdział kuchenny fartuszek!

Zbliża się "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 2 - zobacz przykładowe strony!

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-07 13:05:04 - 326 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy obwolutę mangi "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 2! W jakim kierunku rozwinie się relacja naszych bohaterek? Gorąco zachęcamy do lektury przykładowych stron!

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 2
Koyuki to jedyna członkini Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. Wszyscy widą w niej niedościgniony ideał i nawet nie zdają sobie sprawy, jak bardzo jest samotna.

Jednak pewnego dnia spotyka nową uczennicę, która dzięki swojej życzliwości i otwartości szybko zdobywa sympatię starszej koleżanki. Konatsu dopiero od niedawna mieszka w Nagahamie i czuje się nieco zagubiona w nowym otoczeniu. Wdzięczna Koyuki za jej życzliwość, postanawia do niej dołączyć. I tak Klub Miłośników Oceanariów należy teraz tylko i wyłącznie do nich.

W swoim podwodnym królestwie dziewczyny zapominają o całym świecie.


Lipcowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-07-06 15:39:04 - 1401 unikalnych wyświetleń;

Jak widzicie premiery Letniego Festiwalu Mangowego zdominowały lipiec! Niestety w związku z ich drukiem naszej głównej drukarni nie udało się wyrobić z częścią czerwcowych druków w terminie - lipiec to pierwszy miesiąc od wybuchu epidemii, gdy pracują w pełnym wymiarze godzin, więc możliwe, że to ostatni tak duży poślizg. W związku z tym kilka informacji:
- Yona w blasku świtu #7 - piątek/poniedziałek - dziś okazało się, że niestety drukarnia musi poprawić oprawę w całym nakładzie
- druki z czerwca ("Jak zostałam bóstwem!?", "Toradora LN" 3, "Jak tropikalna rybka..." 2, "Yakuza w fartuszku" 3) - wszystkie mają zostać do nas dostarczone 15-17 lipca. W związku z przesunięciem wydłużamy czas na zakup prenumerat do 10 lipca.
_____________________

LETNI FESTIWAL MANGOWY (17-19 lipca) - wszystkie będzie można nabyć w sieci Yatta.pl już od 17 lipca, natomiast oficjalne daty premier podajemy poniżej:
- Rozmyty zmierzch (17 lipca)
- Beztroska kraina 1 (17 lipca)
- Szlakiem chmur na północny zachód 1 (17 lipca)
- Magiczny świat Ran (20 lipca - twarda oprawa dostępna tylko w sklepach Yatta.pl)
- Miłość to wojna 1 (20 lipca)
- IM Wielki Kapłan Imhotep 1 (20 lipca)
- Grand Blue 1 (27 lipca)
- Wielki Strażnik Biblioteki 1 (20 lipca - twarda oprawa dostępna tylko w sklepach Yatta.pl)
_____________________

W drugiej połowie lipca możecie się natomiast spodziewać następujących nowości: "Seven Deadly Sins" 9, "Sherlock" 4, "Wotakoi - Miłość jest trudna dla otaku" 6, "Honda - Sprzedawcy kontra mangowcy" 3, "Podejrzane sekrety" 2, "Zakuro" 9 i "Bakemonogatari" 4.
______________________

Dodatkowo przypominamy o datach zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- "Jak zostałam bóstwem!?", "Toradora LN" 3, "Jak tropikalna rybka..." 2, "Yakuza w fartuszku" 3 - 10 lipca ;
- "Seven Deadly Sins" 9 - 12 lipca
- "Sherlock" 4 - 12 lipca
- "Wotakoi - Miłość jest trudna dla otaku" 6 - 12 lipca
- "Honda - Sprzedawcy kontra mangowcy" 3 - 12 lipca
- "Podejrzane sekrety" 2 - 19 lipca
- "Zakuro" 9 - 19 lipca
- "Bakemonogatari" 4 - 19 lipca
- Fairy Tail - 31 lipca
- Księga Przyjaciół Natsume - 31 lipca
- Iruma w szkole demonów 5 - 31 lipca

Zobacz początkowe strony "Jak zostałam Bóstwem!?" #24

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-06 11:31:20 - 360 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy obwolutę "Jak zostałam Bóstwem!?" 24 i zachęcamy do lektury początkowych stron. Niestety ze względu na duże przesunięcia w naszej głównej drukarni, premiera tomiku przesunie się na koniec przyszłego tygodnia - w związku z tym jeszcze do piątku można zamawiać tomik w prenumeracie.

"Jak zostałam Bóstwem!?" 24
Historia Akurao osiąga punkt kulminacyjny! Poróżnieni od stuleci demon i lis odbudowują przerwaną niegdyś więź. Co stanie się z pragnieniem Tomoe, by zostać człowiekiem? Jaka przyszłość czeka zakazaną miłość śmiertelniczki i jej chowańca? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w ostatnich rozdziałach „Jak zostałam Bóstwem!?”!

"Fire Punch" #5 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-07-02 12:33:07 - 303 unikalnych wyświetleń;

Wciąż jeszcze gorące tomiki "Fire Punch" 5 wyruszyły już w podróż do prenumeratorów! Czy Agni wybaczy człowiekowi, który zmienił jego życie w piekło?! Poniżej znajdziecie opis oraz szczegółowy plan dystrybucji!

"Fire Punch" 5
Togata wyjawia, że wiele lat cierpiała, ponieważ jest "mężczyzną uwięzionym w ciele kobiety". To szczere wyznanie wstrząsa Agnim, który podejmuje decyzję, by sprostać stojącym przed nim wyzwaniom i pojechać tam, gdzie przebywa Doma.

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Następny › Ostatni »