Nowa seria Ośmiu Macek!

Dodany przez: Urd - 2019-12-13 16:47:27 - 683 unikalnych wyświetleń;

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy! Z przyjemnością prezentujemy mangę "Nozoki Ana" - naszą przyszłoroczną premierę, a zarazem nową serię imprintu Ośmiu Macek. Przed Wami świetnie narysowana, wciągająca komedia o życiu studenckim, przepełniona humorem i doprawiona słuszną dawką pikanterii. To tytuł przy którym po prostu nie sposób się nudzić! Premiera już w kwietniu.

"Nozoki Ana"
Osiemnastoletni Tatsuhiro przeprowadza się do Tokio, gdzie w końcu ma rozpocząć wymarzone studenckie życie. Pewnego dnia odkrywa, że w ścianie jego mieszkania znajduje się malutki otwór. Zaskoczony widzi po drugiej stronie młodą dziewczynę w dość intymnej sytuacji. Chcąc zachować się jak na porządnego faceta przystało, z miejsca rusza powiadomić sąsiadkę o niezręcznym wydarzeniu. Dziewczyna jednak nie wpada w panikę, ale ku przerażeniu chłopaka wymusza na nim niezwykły układ - zamiast zasłaniać dziurkę, co drugi dzień każde z nich dostanie zielone światło na podglądanie. Jest tylko jedna żelazna zasada - nie mogą NICZEGO przed sobą ukrywać.

Nasz bohater szybko przekona się, że poznawanie cudzych sekretów, może okazać się równie niebezpieczne, co ujawnianie własnych... Gorące studentki, mnóstwo humoru, niedwuznacznych sytuacji i dram życia codziennego, a wszystko za sprawą pewnej niepozornej dziurki w ścianie. Odważycie się spojrzeć?

Już wkrótce Log Horizon LN 7

Dodany przez: Urd - 2019-12-12 17:24:16 - 201 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień do sprzedaży trafi "Log Horizon LN" 7. Tym razem skupimy się na tajnej misji Shiroe i Naotsugu! Poniżej prezentujemy obwolutę i opis tomiku.

"Log Horizon LN" 7
Shiroe i Neotsugu w tajemnicy opuścili Akibę. Po konfrontacji z Nurehą - guild masterką, która w zaledwie kilka miesięcy po Katastrofie zawładnęła całym Minami - Zaklinacz zdał sobie sprawę, że możliwości, jakie nowa rzeczywistość daje Poszukiwaczom, może okazać się tragiczna w skutkach dla wszystkich mieszkańców Yamato. Plan, który obmyśla, jest jednak tak nieprawdopodobny i niebezpieczny, że sam zaczyna wątpić w jego powodzenie. Tymczasem Radzie Minami nie umknęło, że Jadowity Okularnik zniknął z Akiby i najprawdopodobniej coś knuje... Czy naszym bohaterom uda się przeprowadzić niewykonalną misję, w dodatku tak, aby utrzymać ją w tajemnicy?

Przypominamy, że jeszcze dziś do północy można nabyć z 25% rabatem!

Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach 8 lada dzień w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2019-12-12 16:42:21 - 191 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień do sprzedaży trafi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 8. Prezentujemy piękną, jesienną obwolutę z Obim, a także zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 8
Shirayuki i Zen odbywają przepełnioną emocjami rozmowę na temat łączącej ich więzi, a także przyszłości, do której każde z nich pragnie dążyć. Nasi bohaterowie przez pewien czas towarzyszą wracającemu do Tanbarun Sakakiemu, jednak nagłe załamanie pogody zmusza ich do poszukania noclegu poza zamkiem. Ku zaskoczeniu wszystkich Obi potajemnie wymyka się nocą z gospody.Niedługo później młoda zielarka i jej opiekun, Ryu, otrzymują rozkaz, by wyruszyć na północ królestwa.

Przypominamy, że jeszcze dziś do północy można nabyć z 25% rabatem!

Zobacz początkowe strony mangi Trigun

Dodany przez: Urd - 2019-12-06 14:53:56 - 452 unikalnych wyświetleń;

Jeszcze tylko do końca weekendu można zamawiać mangę "Trigun" w prenumeracie z rabatem, darmową wysyłką i plakatem z serii! To blisko 700 stron fantastycznej przygody! Jeśli jeszcze nie znacie tego klasyka, podrzucamy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Trigun"
Daleka przyszłość. Ludzkość zamieszkuje pustynną planetę, na której przed ponad stu laty rozbiły się statki kolonizatorów. Większość technologii przepadła, a świat zaczął przypominać postapokaliptyczny Dziki Zachód, w którym roi się od wyjętych spod prawa degeneratów i polujących na nich łowców głów. Żadna nagroda nie może się jednak równać z tą, wyznaczoną za Vasha the Stampede, rewolwerowca znanego również pod pseudonimem Człowiek Tajfun. W rzeczywistości zła sława Vasha jest równie przesadzona, co jego pacyfizm, nakazujący mu troszczyć się nawet o zdrowie ludzi, którzy do niego strzelają. Choć dla wielu jego zasady wydają się śmieszne i naiwne, za jego wyborami stoi ponura przeszłość, która prędzej czy później da o sobie znać...

Noragami. Bezpańskie opowieści już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-12-04 13:48:42 - 312 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Noragami. Bezpańskie opowieści". Prenumeraty wysłane, a pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej. Kolejna porcja przygód bezdomnego bóstwa w dresie!

"Noragami. Bezpańskie opowieści"
Spotkało Was coś niedobrego? Padliście ofiarą oszustwa? Potrzebujecie pomocy profesjonalisty? Najwyższy czas zadzwonić do Yato - jedynego w swoim rodzaju boga na posyłki! Ten charyzmatyczny bezdomny dresiarz za niewygórowaną opłatą podejmie się każdego zlecenia. Nie ważne czy chodzi o zdejmowanie kotów z drzew, czy przepędzane demonów - Yato żadnej pracy się nie boi. Gotowi na kolejne przygody ze świata "Noragami"? Oto zbiór przepełnionych akcją i humorem historii nie tylko dla wyznawców yatoizmu!

Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- piątek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Grudniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-12-03 16:47:39 - 1508 unikalnych wyświetleń;

Nadszedł ostatni miesiąc tego roku! Poniżej mamy dla Was kilka ważnych informacji, więc prosimy, abyście doczytali news do końca. Po pierwsze, w tym miesiącu mamy bardzo ograniczoną liczbę tytułów, które drukarnia zagwarantowała wydrukować na czas. Dostaliśmy potwierdzenie w kwestii większości wymienionych tu wydań, natomiast trzy ostatnie pozycje na grafice, mają mniej więcej 60-70% szans, aby trafić w Wasze ręce w tym roku - niemniej nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie poniższe pozycje na pewno trafią do druku w grudniu. Od stycznia będziemy rozpisywać poszczególne cykle od nowa, postaramy się też na początku roku oszacować dla Was wstępne daty wydań tomików, które dogoniły Japonię, ale od tego czasu doczekały się nowej części. Tymczasem podajemy listę premier, a także daty zamykania prenumerat na dane tytuły. A będą to: "Trigun", "Yoru to Asa no Uta", "Gaikotsu Shotenin Honda-san" 1, "Watashi no Ookami-kun" 1, "Seven Deadly Sins" 6, "Bakemonogatari" 3, "Toradora" 8, "Toradora LN" 3, "Rick and Morty Książka do kolorowania" ,

DATY ZAMKNIĘCIA PRENUMERAT (nie są to daty premier!)
"Trigun" - 8 grudnia
"Yoru to Asa no Uta" - 10 grudnia
"Gaikotsu Shotenin Honda-san" 1 - 10 grudnia
"Watashi no Ookami-kun" 1 - 10 grudnia
"Seven Deadly Sins" 6 - 20 grudnia
"Bakemonogatari" 3 - 17 grudnia
"Toradora" 8 - 17 grudnia
"Toradora LN" 3 - 20 grudnia

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »