Zobaczcie obwolutę i przykładowe strony Shirayuki #14

Dodany przez: mbloch - 2020-12-18 14:49:00 - 155 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce w Wasze ręce trafi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14! W związku z tym, że wciąż czekamy na aktualizację terminów dostaw z drukarni, wciąż możecie jeszcze zamawiać ten tomik w prenumeracie z wyjątkową, dwustronną pocztówką. Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14
Do przebywających na północy królestwa Shirayuki i Ryu przybywa Obi z rozkazem od Zena. Młoda zielarka natychmiast zabiera się do pracy, jednak przygotowanie odpowiedniego specyfiku przysparza jej sporo trudności. Niespodziewanie dziewczyna zaprasza Obiego na długą rozmowę o świcie! Nadchodzi czas ważnych decyzji!

Zbliża się premiera 4. tomu mangi "Podejrzane sekrety"!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-18 13:59:18 - 229 unikalnych wyświetleń;

Na początku roku premierę będzie miała manga "Podejrzane sekrety" 4! Gotowi zajrzeć przez malutką dziurkę do sąsiedniego pokoju? Tymczasem prezentujemy obwolutę i przykładowe strony!

"Podejrzane sekrety" 4
Emiru zaprosiła do domu mężczyznę! Co prawda do niczego między nimi nie doszło, ale od tej pory Tatsuhiko nie spuszcza z niej oczu. Pewnego dnia widzi, jak dziewczyna wychodzi z wanny... Gdy nagle wybija północ, Emiru mówi: "Złamałeś zasadę"!

Już wkrótce "Mąż mojego brata" 2!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-18 13:04:52 - 197 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera "Mąż mojego brata" 2! Przypominamy, że jeszcze tylko do końca mijającego dnia (18 grudnia) możecie zamawiać ten tomik w prenumeracie z wyjątkowym przepiśnikiem!

Tymczasem prezentujemy obwolutę oraz zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Mąż mojego brata" 2
Yaichi robi, co może, by jego córeczce Kanie niczego nie brakowało. Jednak niechętnie mówi o swoich uczuciach, a dziewczynka również stara się przed nim ukryć, że tęskni za mamą. Za to Mike, mąż brata Yaichiego, nie ma problemów z okazywaniem innym swojej sympatii. Niestety radość z nowo poznanego członka rodziny zostaje przyćmiona, gdy Kana i jej tata widzą, jak znajomi reagują na niezwykłego cudzoziemca.

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 2 - prezentujemy obwolutę oraz przykładowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-17 10:56:33 - 250 unikalnych wyświetleń;

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 2 już wkrótce trafi w Wasze łapki! Tomik w prenumeracie możecie zamawiać jeszcze do 20 grudnia - w zestawie z wyjątkową pocztówką!

Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 2
Kusunoki sprzedał większość własnego życia i próbuje odnaleźć szczęście w krótkim czasie, jaki mu pozostał. Każdy z jego planów kończy się jednak gorzką porażką. Niespodziewanie na letnim festiwalu spotyka Himeno, przyjaciółkę z dzieciństwa i swoją ostatnią nadzieję...

Zobaczcie obwolutę oraz początkowe strony z drugiego tomu serii "Hanako, duch ze szkolnej toalety"!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-15 13:23:07 - 278 unikalnych wyświetleń;

Puk... puk... puk... Hanako? Hanako, jesteś tam? Dziś mamy dla Was obwolutę oraz przykładowe strony drugiego tomu "Hanako, duch ze szkolnej toalety" - "Hanako, duch ze szkolnej toalety" 2! Prenumeraty na ten tom możecie zamawiać jeszcze tylko do końca dnia (16 grudnia) - w zestawie z wyjątkową dwustronną pocztówką!

Tymczasem - zapraszamy do lektury początkowych stron!

"Hanako, duch ze szkolnej toalety" 2
Pewnego razu Nene Yashiro słyszy o jednej z Siedmiu Tajemnic Akademii Kamome - Hanako, duchu straszącym w damskiej toalecie i potrafiącym spełnić życzenie osoby, która go wzywa. Dziewczyna nie zastanawia się długo! Niestety! Spada na nią straszliwa klątwa, a jedynym sposobem, by ją zdjąć, jest zawarcie paktu z Hanako. Tymczasem przyjaciółka Nene znika na budzących grozę Schodach Misaki... Oto kolejny tom historii o duchach, upiorach, egzorcystach i (innych) mękach dorastania!

"IM: Wielki Kapłan Imhotep" 3 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2020-12-15 10:12:57 - 140 unikalnych wyświetleń;

"IM: Wielki Kapłan Imhotep" 3 już u nas! W tomie 3 przekonamy się, jakiego wyboru dokona bohater w kwestii Dżesera, swojego przyjaciela... Poniżej znajdziecie opis oraz szczegółowy plan dystrybucji!

"IM: Wielki Kapłan Imhotep" 3
Zapieczętowany tysiące lat temu egipski kapłan przebudził się we współczesnej Japonii, aby stoczyć bój z siejącymi zamęt magai. Gdy do życia powraca zamordowany przez Imhotepa książę Dżeser, Wielki Kapłan staje przed trudnym wyborem. Czy powinien sprzeciwić się woli bogów i oszczędzić dawnego przyjaciela, czy ponownie go zabić, skoro jego egzystencja zagraża światu? Jaką decyzję podejmie Imhotep?

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »