Już wkrótce Yona w blasku świtu #3

Dodany przez: Urd - 2019-08-26 15:03:17 - 265 unikalnych wyświetleń;

Na sam koniec miesiąca szykuje się premiera mangi "Yona w blasku świtu" #3. Czy księżniczka będzie miała odwagę, aby wyjść naprzeciw przeznaczeniu? Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Yona w blasku świtu" #3
Yona i Hak opuszczają Fugę w poszukiwaniu kapłana, który ma przepowiedzieć księżniczce przyszłość. W górach zostają otoczeni przez prześladowców z Klanu Ognia. Oboje spadają w przepaść, lecz z pomocą przychodzą im chłopak imieniem Yun oraz jego opiekun, Ik-su, który niespodziewanie okazuje się... Najwyższym Kapłanem! Jaką drogę wskaże młodej księżniczce...?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik w edycji zwykłej można zakupić z 25% rabatem!

Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej 1 już u nas!

Dodany przez: Urd - 2019-08-26 14:05:19 - 199 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie! Poprawione tomiki naszej nowości "Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej" #1 w końcu przyjechały z drukarni. Gotowi na przygodę w kolejnym fantastycznym świecie? Poniżej zamieszczamy opis i rozpiskę wysyłek.

"Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej" #1
W świecie, w którym magia została prawie całkowicie wyparta przez naukę, mało kto wierzy już w skuteczność zaklęć i rytuałów. Czarodziejskie receptury tracą na znaczeniu, gdyż magia nie działa na osoby, które w nią nie wierzą. W tej nowej rzeczywistości zaczyna brakować miejsca dla mitycznych stworzeń. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Ziska, młoda dziewczyna pochodząca z rodziny magów, która szkoli się u doktora weterynarii. Łącząc dwa różne źródła wiedzy o leczeniu zwierząt, razem ze swoim mentorem próbują ocalić jak najwięcej niezwykłych stworzeń, które powoli odchodzą w zapomnienie.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty
- wtorek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie (przedpremierowo już w poniedziałek), Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- środa - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Nadchodzi Pokój w kolorach szczęścia #3

Dodany przez: Urd - 2019-08-23 16:39:45 - 205 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec sierpnia premierę będzie miała manga "Pokój w kolorach szczęścia" #3. Czas pokazać prawdziwe oblicza naszych bohaterów! Jakie sekrety czekają na odkrycie? Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Pokój w kolorach szczęścia" #3
Sachi idzie na spotkanie z mężczyzną, który podszywa się pod jej porywacza. Chce zmusić go do usunięcia filmików, ale ten ma zupełnie inne plany. W tym samym czasie chłopak, który w rzeczywistości uprowadził dziewczynę, uświadomił sobie, że uciekła - przerażony, że może jej coś grozić, rozpoczyna poszukiwania. Tymczasem mama zaginionej nastolatki wynajmuje bardzo niezwykłych prywatnych detektywów...

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik w edycji zwykłej można zakupić z 25% rabatem!

Już niedługo Somali i Strażnik Lasu #3

Dodany przez: Urd - 2019-08-23 16:30:35 - 155 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Somali i Strażnik Lasu" #3. Kolejna część historii z niezwykłego, pełnego magii i dziwów świata. Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Somali i Strażnik Lasu" #3
Golem i Somali nadal szukają ludzi. Dlatego postanawiają udać się na kraniec świata, gdzie niegdyś żył Paraiso. W Mrówczym Mieście dziewczynka słyszy historię o kwiecie nocnego przebudzenia, który podobno ma moc spełniania życzeń. Somali pragnie, by nigdy nie musiała rozstać się ze swoim opiekunem, dlatego w tajemnicy wyrusza razem z nowym przyjacielem po magiczną roślinę.

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik w edycji zwykłej można zakupić z 25% rabatem!

Premiera Jak zostałam bóstwem!? #20 i Sick

Dodany przez: Urd - 2019-08-22 15:04:41 - 222 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami najnowszy tomik mangi "Jak zostałam bóstwem!?" #20, a także nasza nowość z gatunku BL "Sick". Fani naszych chłopców swoje tomiki dostaną lada dzień, ponieważ prenumeraty tej mangi wysłaliśmy już we wtorek - oficjalna premiera 26 sierpnia.

"Jak zostałam bóstwem!?" #20
W trakcie wycieczki na Okinawę Tomoe boleśnie odczuwa ulotność ludzkiej egzystencji. Po raz pierwszy uświadamia sobie, że czas płynie inaczej dla niego, a inaczej dla Nanami... Lecz wkrótce lisi chowaniec znajduje sposób na uporanie się z tym problemem – postanawia zostać człowiekiem! Niestety ta decyzja doprowadza do ogromnej kłótni z Nanami! Tomoe jest jednak gotowy podjąć drastyczne środki, by postawić na swoim!

"Sick"
Keito Sudou to facet jak marzenie - przystojny, inteligentny, wiecznie otoczony wianuszkiem przyjaciół i wielbicielek. Choć wydawałoby się, że z każdym potrafi znaleźć wspólny język, jednej osoby zupełnie nie jest w stanie rozgryźć. Dwa lata starszy Shouta Kishi to nieśmiały student, który stroni od ludzi, a na wszelkie zaczepki ze strony kolegów reaguje obojętnością. Chcąc zmusić chłopaka do okazania emocji i odsłonięcia prawdziwej twarzy, Sudou zaczyna regularnie sprawdzać granice jego cierpliwości. Nie spodziewa się nawet do czego doprowadzi ta ryzykowna gra...

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty "Jak zostałam bóstwem!?". Prenumeraty "Sick" zostały wysłane we wtorek
- piątek - komiksy będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- poniedziałek - mangi będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych

Nadchodzi Bakemonogatari 2

Dodany przez: Urd - 2019-08-21 18:05:50 - 356 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miała manga "Bakemonogatari" #2. Szykuje się kolejna potworna opowieść! Dodatkowo w edycji specjalnej możecie się spodziewać bookletu z krótkim opowiadaniem i aż dziewięciu kart kolekcjonerskich autorstwa znanych mangaków! Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Bakemonogatari" #2
Senjogahara w końcu odzyskała swój ciężar i nareszcie stawiła czoła trudnej przeszłości. Ale świat jest pełen potworów, a Araragi ma talent do ich przyciągania. Pewnego dnia spotyka na placu zabaw dziwną dziewczynkę, która szuka drogi do domu. Chłopak oferuje pomóc nieznajomej i wraz z Senjogaharą ruszają pod podany przez dziewczynkę adres. Nie przypuszczają nawet, co czeka ich na końcu drogi - a raczej, że droga nie będzie miała końca...

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik w edycji zwykłej można zakupić z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »