"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1, "Fairy Tail" #24 i ostatni tom "Księcia Piekieł" #15 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-10-03 16:17:39 - 483 unikalnych wyświetleń;

Dziś żegnamy się z serią "Książę Piekieł" #15 - dziękujemy, że do końca śledziliście przygody realisty Williama i demonów, w które do końca nie chciał uwierzyć. Ale w tym miesiącu zaczynamy również nową serię - przed Wami "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1. A na dokładkę najnowszy tom mangi "Fairy Tail" #24.

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1
Gotuje lepiej niż Gesslerowa, dom sprząta jak po morderstwie i choćby przyszło mu walczyć z hordą chytrych bab, nie da sobie wyrwać kapustki na wyprzedaży! Takie życie prowadzi były yakuza, znany policji i przestępcom bandzior będący niegdyś postrachem całego miasta - Nieśmiertelny Tatsu. Po ślubie z uzdolnioną projektantką postanowił porzucić dawne zwyczaje i zostać... gosposiem domowym na pełen etat! Czy można jednak wieść uczciwe życie z tak niesławną przeszłością? Przed Wami komedia doskonała! Fantastyczna kreska, czarny humor i bezkonkurencyjny fartuch z piesełem - czego chcieć więcej?

"Książę Piekieł" #15
William stopniowo odzyskuje wspomnienia i moc Salomona. Wykorzystuje tę siłę, żeby uchronić świat ludzi przed konfliktem, a następnie schodzi do piekieł, by stanąć twarzą w twarz z Lucyferem. Kim w rzeczywistości jest cesarz demonów? I w jaką intrygę tak naprawdę uwikłał wszystkich kandydatów na namiestnika...?

"Fairy Tail" #24
Natsu i jego kamraci wracają do Earthlandu cali i zdrowi! Nie mogą jednak liczyć nawet na chwilę wytchnienia, bo już czeka ich jedno z największych wydarzeń roku... egzamin na maga klasy S! Ośmiu wytypowanych kandydatów dobiera sobie partnerów i wszyscy razem ruszają ku świętej ziemi wróżek, Wyspie Niebiańskiego Wilka! Test może zdać tylko jeden uczestnik! Kto w tym roku zasłuży sobie na tytuł maga klasy S?!

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty
- piątek - komiksy będą dostępnę w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- poniedziałek - komiksy będą dostępne w empikach ("Książę Piekieł" tylko za pośrednictwem strony empik.com) i innych sklepach komiksowych

Październikowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-10-02 14:22:54 - 1226 unikalnych wyświetleń;

No i stało się - przyszła jesień. Na chłodne wieczory przygotowaliśmy w tym miesiącu szereg premier. Na początek "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #7, który trafi do Was w przyszłym tygodniu. W przypadku mangi "Overlord" #9 niestety druk wstrzymuje nam przeciągający się akcept na obwolutę, mamy nadzieję, że wkrótce go otrzymamy. Oprócz tego oficjalną premierę będzie miała nasza nowość "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1. Następny w kolejce stoi nowy tom mangi "Goblin Slayer" #6, a zaraz po nim "Jak zostałam bóstwem!?" #21, "Yona w blasku świtu" #4, "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #3, "Jak leczyć magiczne stworzenia" #2, "Somali i Strażnik Lasu" #4, "Pokój w kolorach szczęścia" #4, "Seven Deadly Sins" #5, "Księga Przyjaciół Natsume" #8, a także przedpremierowo w Halloween ukaże się nasza nowość "Mairimashita! Iruma-kun" #1.

Dodatkowo poza planem w tym miesiącu może ukazać się któryś z następujących tytułów: "Noragami" #20, "Servamp" #13, "HAGANAI" #17 - w zależności od tego kiedy otrzymamy potrzebne materiały/akcepty.

DATY ZAMKNIĘCIA PRENUMERAT (nie są to daty premier!)
Goblin Slayer #6 - 6 października
Jak zostałam bóstwem!? #21 - 7 października
Yona w blasku świtu #4 - 10 października (dodatek - plakat)
Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku #3 - 10 października (dodatek)
Jak leczyć magiczne stworzenia #2 - 11 października (dodatek)
Somali i Strażnik Lasu #4 - 20 października (dodatek)
Pokój w kolorach szczęścia #4 - 20 października (dodatek)
Seven Deadly Sins #5 - 21 października
Księga Przyjaciół Natsume #8 - 21 października (dodatek - karty)
Mairimashita! Iruma-kun #1 - 21 października (dodatek)

Zobacz początkowe strony "Hetalia - World Stars" #3

Dodany przez: Urd - 2019-10-01 13:50:38 - 284 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera mangi "Hetalia - World Stars" #3. Czas na rewolucję przemysłową! Który z krajów podbije świat swoimi wynalazkami, a który bezczelnie ukradnie pomysły innych? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Hetalia - World Stars" #3
Po pierwszej rewolucji przemysłowej Anglia słynie jako "fabryka świata". Ale potem zostaje w tyle za Ameryką, krajem specjalizującym się w produkcji masowej, oraz Włochami słynącymi z eleganckich towarów. By poprawić jakość swoich wyrobów, Anglia decyduje się brać lekcje wzornictwa od Japonii! A to dopiero początek awantury... Przed Wami trzeci tom zwariowanej komedii z państwami w rolach głównych!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

Już wkrótce "Gdy zakwitnie w nas miłość" #5

Dodany przez: Urd - 2019-10-01 13:36:35 - 236 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera mangi "Gdy zakwitnie w nas miłość" #5. Praca nad przedstawieniem trwa! Czy zmiana scenariusza na ostatnią chwilę to na pewno dobry pomysł? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Gdy zakwitnie w nas miłość" #5
Yu wreszcie wie, czego chce. Proponuje Koyomi, żeby dokonała pewnej modyfikacji w scenariuszu przedstawienia samorządowego. Z całych sił pragnie, aby Toko mogła dostrzec, że wcale nie musi naśladować swojej siostry, ani nikomu niczego udowadniać. Czy ten plan dojdzie do skutku? A jeśli tak - jakie konsekwencje może mieć taka ingerencja w cudze uczucia?

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

Zobacz początkowe strony mangi "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu"

Dodany przez: Urd - 2019-09-27 16:28:37 - 517 unikalnych wyświetleń;

Już 7 października premierę będzie miała manga "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1. Jeszcze tylko dziś do północy można zamawiać prenumeraty z bonusowym notesem i zakładką z serii. Dodatkowo niewielka liczba egzemplarzy komiksu będzie jutro dostępna podczas MFKiG w Łodzi na stoisku Yatta.pl. Poniżej zamieszczamy opis, obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" #1
Gotuje lepiej niż Gesslerowa, dom sprząta jak po morderstwie i choćby przyszło mu walczyć z hordą chytrych bab, nie da sobie wyrwać kapustki na wyprzedaży! Takie życie prowadzi były yakuza, znany policji i przestępcom bandzior będący niegdyś postrachem całego miasta - Nieśmiertelny Tatsu. Po ślubie z uzdolnioną projektantką postanowił porzucić dawne zwyczaje i zostać... gosposiem domowym na pełen etat! Czy można jednak wieść uczciwe życie z tak niesławną przeszłością? Przed Wami komedia doskonała! Fantastyczna kreska, czarny humor i bezkonkurencyjny fartuch z piesełem - czego chcieć więcej?

Noc w Zonie już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2019-09-27 16:06:00 - 238 unikalnych wyświetleń;

Tak oto prezentuje się „Noc w Zonie” - komiksowa adaptacja opowiadania „Mleczarnia” Michała Gołkowskiego z jego debiutanckiego zbioru „Ołowiany świt”. W ten weekend będziecie mogli go nabyć podczas MFKiG w Łodzi, a w sobotę w godzinach 11:00 - 13.00 otrzymać podpis autora rysunków - Krzysztofa Tarasiuka, którego również będziemy gościć na stoisku Yatta.pl. Również od dzisiaj album będzie dostępny w sklepach stacjonarnych Yatta.pl, a od 2 października w innych sklepach komiksowych.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Następny › Ostatni »