„Sposób na pięcioraczki” #2 i „Łowcy smoków” #2 już są!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-29 11:20:38 - 242 unikalnych wyświetleń;

Na dobre zakończenie tygodnia mamy dla Was dwie premiery – „Łowcy smoków” 2 w dwóch edycjach (standardowej i specjalnej) oraz „Sposób na pięcioraczki” 2! Na co czekaliście bardziej – przygodówkę ze smokami w tle czy szaloną haremową komedię? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Łowcy smoków” 2
Statek łowców smoków „Quin Zaza” dociera do ważnego miasta portowego, Quonu. Członkowie załogi mogą wreszcie zejść na ląd, więc wykorzystują okazję, by się zabawić. Tymczasem upolowany przez inny statek smok nagle odzyskuje przytomność i zaczyna siać spustoszenie. Łowcy ze wszystkich sił starają się go powstrzymać, ale przeciwnik jest ogromny i nie poddaje się łatwo. Szczególnie Giraudowi zależy na ubiciu bestii...

„Sposób na pięcioraczki” 2
Futaro otrzymał niełatwe zadanie - ma sprawić, żeby cała piątka jego charakternych podopiecznych skończyła szkołę z przyzwoitymi ocenami. Niestety siostry unikają nauki jak ognia. Chłopak postanawia zacząć od zbudowania relacji z każdą z nich. Wyzywa Miku na pojedynek wiedzy o okresie sengoku, który interesuje tę dziewczynę najbardziej, i tym sposobem zdobywa jej zaufanie... które może legnąć w gruzach po tym, jak zostaje przyłapany w dwuznacznej sytuacji z Nino! Czy nasz bohater zdoła udowodnić swoją niewinność?!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (z wyjątkiem edycji specjalnej "Łowców smoków" - komiks w twardej oprawie dostępny tylko w sieci sklepów yatta.pl!).

Przed Wami "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" #05

Dodany przez: mbloch - 2021-01-28 16:40:48 - 174 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazyny właśnie zawitała manga "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 5! Co tym razem czeka bohaterki i ich relację? Już pakujemy prenumeraty, a poniżej znajdziecie opis tomu i rozpiskę wysyłek.

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 5
Koyuki i Konatsu są jedynymi członkiniami Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. Z biegiem czasu ich więź staje się coraz głębsza i silniejsza. W trakcie dni otwartych szkoły rekin George po raz pierwszy wykonuje sztuczkę, a zachwycona tym Koyuki zaczyna skakać z radości. Szybko jednak przypomina sobie o patrzącym na nią tłumie, wpada w panikę i ucieka. Jest przekonana, że taki wybuch entuzjazmu nie przystoi wzorowej uczennicy. Ale Konatsu akceptuje starszą koleżankę taką, jaka jest...

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

„Klątwa Haru” już do Was leci!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-27 13:59:16 - 189 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami „Klątwa Haru” 2! Jak ułoży się relacja między Natsumi i Togo? Jaki finał los zgotuje naszym bohaterom? Już pakujemy Wasze prenumeraty, a poniższej podrzucamy opis tomu i rozpiskę wysyłek.

„Klątwa Haru” 2
Natsumi w końcu zdaje sobie sprawę, jak bardzo raniła Togo swoją obsesją na punkcie zmarłej siostry. Targana wyrzutami sumienia, natrafia na internetowy dziennik, który pod pseudonimem prowadziła jej młodsza siostra. Oprócz relacjonowania przebiegu choroby Haru opisuje w nim również swoje uczucia wobec Natsumi oraz ukochanego Togo. Zobaczcie, jak zakończy się ta niezwykła historia!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z 15. tomu Ajina!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-26 14:36:47 - 177 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Ajin” 15! Czy Kei i jego sojusznicy zdołają wreszcie powstrzymać Bereta? Dowiecie się już niedługo. A teraz prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

„Ajin” 15
Kei Nagai w ostatniej chwili obmyśla plan unieszkodliwienia Sato. Bohaterowie mobilizują resztki sił... Jednak sidła, które zastawili na Bereta, pozostają puste. Gdy zdaje się, że cały ich wysiłek poszedł na marne, do bazy przybywa ktoś, kogo ani Kei, ani Sato, ani nikt inny się nie spodziewał.

Już jest „Beastars” 2!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-26 14:14:21 - 198 unikalnych wyświetleń;

Właśnie z drukarni przyjechały świeżutkie tomiki „Beastars” 2. Jak zakończy się nieoczekiwane spotkanie wilka Legoshiego z króliczką Haru? Już pakujemy Wasze prenumeraty, a poniższej podrzucamy opis tomu i rozpiskę wysyłek.

„Beastars” 2
W Akademii Cherryton, gdzie roślinożercy i mięsożercy wspólnie zdobywają wiedzę niezbędną, by żyć w wielogatunkowym społeczeństwie, dochodzi do bestialskiego morderstwa. Koło teatralne, któremu przewodzi jeleń Louis, przygotowuje spektakl, który w tych trudnych czasach ma dodać uczniom odwagi, jednak ambicje Louisa sięgają znacznie dalej… Tymczasem Legoshi, cichy i spokojny wilk z ekipy technicznej, w nieoczekiwanych okolicznościach poznaje króliczkę imieniem Haru. Budzi się w nim instynkt drapieżnika. A może coś jeszcze? Co wyniknie z ponownego spotkania tej dwójki?

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Łowcy smoków #2 już niedługo w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-25 16:13:22 - 175 unikalnych wyświetleń;

Stęskniliście się za załogą statku Quin Zaza? Już wkrótce premiera drugiego tomu „Łowców smoków” w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Jaki będzie wynik pojedynku z rozszalałym smokiem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Łowcy smoków” 2
Statek łowców smoków „Quin Zaza” dociera do ważnego miasta portowego, Quonu. Członkowie załogi mogą wreszcie zejść na ląd, więc wykorzystują okazję, by się zabawić. Tymczasem upolowany przez inny statek smok nagle odzyskuje przytomność i zaczyna siać spustoszenie. Łowcy ze wszystkich sił starają się go powstrzymać, ale przeciwnik jest ogromny i nie poddaje się łatwo. Szczególnie Giraudowi zależy na ubiciu bestii...

Przypominamy, że do dnia premiery manga w edycji zwykłej będzie dostępna z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Następny › Ostatni »