Przed Wami YattaReader!

Dodany przez: Yanek - 2019-08-06 16:37:10 - 3433 unikalnych wyświetleń;


Z dumą prezentujemy efekt naszej wielomiesięcznej pracy. Oto pierwsza w Polsce platforma zaprojektowana z myślą o czytelnikach komiksów – YattaReader! Jeśli brakuje Ci miejsca na półkach lub drażni Cię, że nie możesz zabrać w podróż swoich ulubionych serii – służymy rozwiązaniem. Intuicyjna i łatwa obsługa, szybki dostęp do kolejnych tomów oraz możliwość czytania zakupionych tytułów bez konieczności dostępu do internetu – od dziś to wszystko jest w zasięgu ręki! Już teraz zainstaluj aplikację w telefonie, na tablecie lub komputerze i przetestuj darmowe demo!

Obecnie w aplikacji YattaReader dostępnych jest 90 publikacji z aż 16 popularnych serii: m.in. „Fairy Tail”, „Sherlock”, „Bakemonogatari” czy „Noragami”. Ale na tym nie koniec - oferta będzie na bieżąco rozszerzana w cyklicznych aktualizacjach.

CZYM JEST YattaReader?

YattaReader to wieloplatformowa aplikacja ułatwiająca dostęp do treści cyfrowych, pozwalająca cieszyć się najnowszymi publikacjami w każdej chwili, z dowolnego miejsca na ziemi. W momencie startu platformy dostępna jest wersja działająca zarówno na komputerach PC i MAC (przez przeglądarki wspierające HTML5 i WEBGL), jak i w systemach Android oraz Apple iOS. Treści znajdujące się w aplikacji każdorazowo są przygotowywane dla konkretnego użytkownika i nie można z nich korzystać poza aplikacją. Jeden użytkownik może jednocześnie korzystać z aplikacji na maksymalnie trzech urządzeniach. Po pobraniu, publikacje przechowywane są w pamięci urządzenia tak, aby można było z nich korzystać także w trybie offline.

5 ZŁ NA CYFROWY START!

Dla wszystkich osób, które nie boją się nowinek i w dniach od 6 do 18 sierpnia, pobiorą naszą aplikację na iOS lub Android, a następnie zalogują się z jej pomocą do systemu YattaReader przygotowaliśmy upominek! Do Waszych cyfrowych portfeli w systemie YattaReader zostanie automatycznie dodane promocyjne "5 ZŁ NA CYFROWY START!".

WYGODNE DOPASOWANIE JAKOŚCI

Aplikacja przeglądarkowa HTML5/WEBGL działa w systemie streamingu, udostępniając treści w rozdzielczości ~140 dpi (ok. 20 MB/tom), natomiast YattaReader dostępny w systemach Android oraz Apple iOS umożliwia pobranie treści w dwóch wariantach:
– w wysokiej rozdzielczości [HQ] – ~375 dpi (ok. 220 MB/tom)
– w optymalnej rozdzielczości [LQ] – ~260 dpi (ok. 110 MB/tom)

Wersja próbna [DEMO], zawierająca pierwsze 20 stron tytułu dostępna jest w rozdzielczości [LQ].

Dodatkowo, wprowadziliśmy też opcję [Czytaj bez pobierania], która daje możliwość korzystania z treści na telefonie czy tablecie bez konieczności pobierania ich na urządzenie. Z tej opcji zalecamy korzystać używając WiFi, ponieważ zużywa ona transfer internetowy w urządzeniach mobilnych.


SZYBKA I ŁATWA PŁATNOŚĆ

Po instalacji aplikacja daje możliwość pobrania bezpłatnego [DEMO] (pierwszych stron) danej mangi, a także opcję nabycia pełnej treści przy użyciu szybkich płatności PayU lub PayPal.*


POMÓŻ NAM STWORZYĆ APLIKACJĘ TWOICH MARZEŃ
Jako że nasza platforma będzie regularnie aktualizowana, liczymy na Wasze uwagi i opinie, które pomogą nam jeszcze bardziej dostosować YattaReader do Waszych potrzeb. Wszelkie przemyślenia na temat platformy można podsyłać nam na adres reader@yatta.pl. Dodatkowo, w razie pytań zachęcamy do sprawdzenia, czy odpowiedź nie jest już dostępna w przygotowanym przez nas FAQ (reader.yatta.pl/faq).

* Zgodnie z polityką Apple, wersja na iOS nie może oferować zewnętrznych płatności tylko korzystać z wewnętrznych mechanizmów Apple In-App Payment. Ze względu na olbrzymią (ponad 40%) prowizję od transakcji przy użyciu Apple IAP zdecydowaliśmy się chwilowo nie wprowadzać tej opcji, przez co użytkownicy Apple iOS będą musieli dokonywać zakupu przez serwis www. Docelowo, Apple IAP zagości w kolejnej wersji aplikacji, lecz nie rekomendujemy jego używania - prowizja podnosi koszt zakupu o blisko połowę. Zamiast tego będziemy sugerować przedpłacenie środków do wirtualnego portfela w serwisie www i dokonywanie zakupów przy ich użyciu.

Już wkrótce Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku #2

Dodany przez: Urd - 2019-08-02 14:42:34 - 398 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miała manga "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #2. Czy związki otaku mają szansę na (szaloną) przyszłość? Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #2
Narumi i Horotaka nie umią w związek. Czym ich randki różnią się bowiem od wcześniejszych spotkań, skoro spędzają je na graniu lub oglądaniu anime? Podpatrywanie jak radzą sobie Hanoko i Taro tylko jeszcze bardziej miesza im w głowach. Szybko przekonują się, że w miłosnej grze nie ma tutoriali...

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Sierpniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-08-01 13:26:00 - 1730 unikalnych wyświetleń;

Rozpoczynamy nowy miesiąc! Z dwoma seriami się żegnamy i witamy w planie dwie nowości! Czas na pełną prezentację sierpniowego składu. Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" #2, "Jak zostałam bóstwem!?" #20, pierwszy tom nowej serii "Jak leczyć magiczne stworzenia. Dziennik medycyny magicznej" #1, "Bakemonogatari" #2 w edycji zwykłej i specjalnej, jednotomówka BL "Sick","Yona w blasku świtu" #3, "Ajin" #13,"Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #4, ostatni tom mangi "Danganronpa - Koszmar w Akademii Marzeń" #4 "Somali i Strażnik Lasu" #3 "Pokój w kolorach szczęścia" #3, a także ostatni tom "Log Horizon - West Wind Brigade" #11. Dodatkowo najprawdopodobniej jeszcze w sierpniu w Wasze ręce trafi ostatni tom mangi "Książę Piekieł" #15.

Prenumeraty na powyższe tomiki zostaną zamknięte:
- Wotakoi #2 - dziś o północy;
- Jak zostałam bóstwem!? #20 - 5 sierpnia
- Jak leczyć magiczne stworzenia #1 - 13 sierpnia
- Bakemonogatari #2 - 13 sierpnia
- Sick - 19 sierpnia
- Yona w blasku świtu #3 - 16 sierpnia
- Ajin #13 - 16 sierpnia
- Oko Horusa #4 - 18 sierpnia
- Danganronpa #4 - 22 sierpnia
- Somali i Strażnik Lasu #3 - 22 sieprnia
- Pokój w kolorach szczęścia #3 - 22 sierpnia
- Log Horizon WWB #11 - 22 sierpnia

Seven Deadly Sins #3 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-07-30 14:05:39 - 329 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami "Seven Deadly Sins" #3. Z okładki Ban wyciąga rękę do potencjalnych czytelników. Jeśli chcecie odpowiedzieć na to zaproszenie, poniżej zamieszczamy rozpiskę dystrybucji.

"Seven Deadly Sins" #3
Grzech Lenistwa, King, wcale nie umarł! Sprzymierzył się jednak ze Świętym Rycerzem Gilthunderem, żeby zabić dawnego druha i towarzysza, Bana. Chce pomścić swoją młodszą siostrę, a Ban śmieje mu się w twarz! Przed Meliodasem i Diane pojawia się tymczasem okrutna marionetka, Guila. Jak skończy się ich walka na śmierć i życie?

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty
- środa - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- czwartek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Noragami #19 i Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #6 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-07-29 14:01:06 - 342 unikalnych wyświetleń;

Tydzień zaczynamy od dwóch nowości - "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #6 i "Noragami" #19. A z okładek patrzą na Was tacy oto ładni chłopcy - do wyboru, do koloru. Poniżej zamieszczamy opisy i pełną rozpiskę wysyłek.

"Noragami" #19
"Twórcy zasad zawsze dbają o to, by mieć przewagę we własnej grze..."
Po tym jak Yato i Yukine przecięli Niebiosa, Amaterasu zstąpiła na ziemię i wydała na buntowników wyrok śmierci. Jednak boskie regalia czeka kara jeszcze bardziej okrutna - zapieczętowanie na wieczność. Aby uchronić Yukine przed potwornym losem, Michizane podważa wyrok. Teraz o słuszności werdyktu zadecydować ma Rytuał Boskiej Przysięgi - trzy próby, w których stawką jest życie oręży. Pierwsza próba okazała się pomyślna dla Niebios, druga dla skazanych. W trzecim podejściu na szali waży się życie Daikoku - jaki będzie finał tego dramatycznego sądu?


"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #6
Shirayuki i Obi goszczą w zamku Tanbarun. W międzyczasie Zen, który usiłuje wytropić ludzi poszukujących zielarki, dowiaduje się, że bandyci odkryli miejsce pobytu dziewczyny. Mimo sprzeciwu Izany młody książę postanawia wyruszyć jej na ratunek. Jednakże w noc balu Shirayuki staje oko w oko z niebezpieczeństwem!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty
- wtorek - komiksy będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- środa - mangi będą dostępne w empikach i innych sklepach komiksowych

Kultowa manga już w listopadzie!

Dodany przez: Urd - 2019-07-26 16:16:58 - 1395 unikalnych wyświetleń;

Na ten tytuł fani musieli czekać naprawdę długo! Przed Wami "Trigun" - kultowa manga o przygodach Vasha the Stampede, jednego z najbardziej ikonicznych bohaterów w historii japońskiego komiksu. Tytuł zostanie przez nas wydany w dużym formacie B5 ("Opus", "W górach szaleństwa"), w twardej oprawie i edycji zbiorczej 3 w 1. Dodatkowo osoby, które zakupią tom w prenumeracie, oprócz dużego rabatu mogą liczyć na darmową wysyłkę i specjalnie przygotowany dodatek. Premiera już w listopadzie!

TRIGUN
Daleka przyszłość. Ludzkość zamieszkuje pustynną planetę, na której przed ponad stu laty rozbiły się statki kolonizatorów. Większość technologii przepadła, a świat zaczął przypominać postapokaliptyczny Dziki Zachód, w którym roi się od wyjętych spod prawa degeneratów i polujących na nich łowców głów. Żadna nagroda nie może się jednak równać z tą, wyznaczoną za Vasha the Stampede, rewolwerowca znanego również pod pseudonimem Człowiek Tajfun. W rzeczywistości zła sława Vasha jest równie przesadzona, co jego pacyfizm, nakazujący mu troszczyć się nawet o zdrowie ludzi, którzy do niego strzelają. Choć dla wielu jego zasady wydają się śmieszne i naiwne, za jego wyborami stoi ponura przeszłość, która prędzej czy później da o sobie znać...
Przed Wami kultowa manga Yasuhiro Nightowa nareszcie w Polsce!

Autor: Yasuhiro Nightow
Gatunek: seinen, akcja
Liczba tomów: 1 (wydanie 3 w 1)
Format: B5
Wydanie: oprawa twarda
Premiera: listopad

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Następny › Ostatni »