"Beztroska kraina" 2 już u nas!

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-27 11:06:48 - 199 unikalnych wyświetleń;

"Beztroska kraina" 2 już jest. W jakim kierunku rozwinie się relacja Khanga i jego narzeczonej?

"Beztroska kraina" 2
XVIII-wieczny Tybet. Wioska w górskiej dolinie. Trzynastoletni Khang Zhipa pragnie zostać medykiem. Ale teraz w wysiłkach wspiera go piękna i oddana narzeczona, Moshi Rati. Gdy na ich drodze stają ludzie potrzebujący pomocy, zakochani mają okazję nie tylko ulżyć im w chorobie, ale i dowiedzieć się więcej o sobie samych... Oto historia o uczuciu, które pomaga zmierzyć się z cierpieniem, jakie niesie życie w tej niezwykłej krainie.

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty
- środa - manga trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - komiks znajdzie się w empikach oraz innych sklepach z komiksami.

Shirayuki #13 lada dzień

Dodany przez: Urd - 2020-10-27 02:29:16 - 182 unikalnych wyświetleń;

Lada dzień premierę będzie miała "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 13! Jak rozłąka wpłynie na relację Shirayuki i Zena?! Tymczasem - prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 13
Shirayuki otrzymuje przeniesienie do Lilias, gdzie będzie pracować jako zielarka i badaczka. Na myśl o długiej rozłące z przyjaciółmi dziewczyna nie może powstrzymać łez, jednak ciepłe słowa Zena dodają jej otuchy. Niespodziewanie Obi wyjawia swemu panu uczucia, jakie żywi wobec Shirayuki! Rozdzieleni bohaterowie stawiają pierwsze kroki na nowych życiowych ścieżkach!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Fire Punch #7 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2020-10-27 02:23:43 - 146 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Fire Punch" 7! "Zabij Fire Puncha" - słowa Teny stają się dla Agniego niczym klątwa. Czy chłopak, który po wieloletniej tułaczce wreszcie odnalazł spokój, odważy się spełnić tę prośbę? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Fire Punch" 7
Obietnica złożona Tenie nie daje spokoju Agniemu, który nadal żyje w kłamstwie, zapominając o gniewie, bólu i nienawiści z czasów, kiedy był Fire Punchem. Jednak pewnego dnia nagle pojawia się przed nim "towarzysz" z przeszłości.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Już wkrótce Beztroska kraina #2

Dodany przez: Urd - 2020-10-27 02:09:33 - 145 unikalnych wyświetleń;

Lada moment w Wasze ręce trafi "Beztroska kraina" 2! Jakie nowe perypetie czekają młodego medyka Khanga i jego uroczą narzeczoną? Tymczasem - prezentujemy obwolutę oraz zachęcamy do lektury przykładowych stron!

"Beztroska kraina" 2
XVIII-wieczny Tybet. Wioska w górskiej dolinie. Trzynastoletni Khang Zhipa pragnie zostać medykiem. Ale teraz w wysiłkach wspiera go piękna i oddana narzeczona, Moshi Rati. Gdy na ich drodze stają ludzie potrzebujący pomocy, zakochani mają okazję nie tylko ulżyć im w chorobie, ale i dowiedzieć się więcej o sobie samych... Oto historia o uczuciu, które pomaga zmierzyć się z cierpieniem, jakie niesie życie w tej niezwykłej krainie.

Przypominamy, że jeszcze do środy można zakupić z 20% rabatem!

Dziewczynka w Krainie Przeklętych #6 już jest!

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-21 11:14:23 - 205 unikalnych wyświetleń;

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #6 z samego rana wyruszyła w podróż do prenumeratorów. Czy Siva i jej mistrz odnajdą dla siebie bezpieczną przystań?

"Dziewczynka w Krainie Przeklętych" #6
Siva i mistrz muszą opuścić swój dom. Po długiej wędrówce odnajdują bezpieczną przystań, lecz wkrótce zrozumieją, że przed przeznaczeniem nie ma ucieczki. Los żołnierzy dotkniętych klątwą, oczekiwania ludzi zza muru, niejasna przeszłość mistrza - te i inne zagadki powoli się rozwiązują...

Oto wzruszająca baśń o dziecku jasnym niczym jutrzenka i potworze czarnym jak noc.


Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- piątek - komiksy znajdą się w empikach oraz innych sklepach z komiksami.

"Księga Przyjaciół Natsume" 13 i "Iruma w szkole demonów" 6 już do Was lecą

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-20 11:38:28 - 213 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was dwie nowości - poprawiona "Księga Przyjaciół Natsume" 13 oraz "Iruma w szkole demonów" 6! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Księga Przyjaciół Natsume" 13
Pewnego dnia Natsume otrzymuje list od głowy rodu Matoba, słynnego klanu egzorcystów – gubi jednak kopertę, zanim zdąży ją otworzyć. Chłopak martwi się, bo nie wie, co mogła kryć przesyłka... Nagle staje przed nim Seiji Matoba we własnej osobie! Jaki cel mu przyświeca?! Tom zawiera również dwa dodatkowe rozdziały poświęcone początkom znajomości Takashiego z Nishimurą i Kitamoto. Oto trzynasty tom fantastycznej opowieści o Księdze Przyjaciół!

"Iruma w szkole demonów" 6
Iruma występuje na scenie jako demoniczna idolka i ku swojej rozpaczy ściąga tym na siebie jeszcze większe zainteresowanie. Niespodziewanie przewodnicząca Amelie przyłapuje chłopaka w sytuacji, w której nikt nie powinien go zobaczyć! Dziewczyna postanawia siłą doprowadzić naszego bohatera do porządku! Tym sposobem Iruma spędza czas z Amelie... na piekielnym treningu szkolnego samorządu!

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty
- środa - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - komiksy znajdą się w innych sklepach z komiksami. Iruma dostępny będzie w salonach empik, Natsume - na empik.com.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Następny › Ostatni »