Nowość - CODZIENNIK DLA GEEKÓW!

Dodany przez: mjachimek - 2020-10-16 15:14:20 - 611 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek weekendu prezentujemy wyjątkową niespodziankę dla wszystkich fanów komiksów, książek, filmów, gier i seriali! Przed Wami jedyny w swoim rodzaju "Codziennik dla geeków"!

Ten czteroletni dziennik możecie zacząć prowadzić w dowolnym momencie roku. Każdego dnia, odpowiadając na jedno popkulturowe pytanie, będziecie mogli spojrzeć na swoje ulubione tytuły w zupełnie innym świetle. Podarujcie sobie lub swoim zakręconym znajomym najlepszy możliwy prezent dla geeka. Świetna zabawa gwarantowana!

Premiera już 27 października. Więcej informacji dotyczących wydania znajdziecie poniżej.

CODZIENNIK DLA GEEKÓW
Który serial zdecydowanie potrzebuje odcinka musicalowego?
Starcie jakich dwóch fikcyjnych postaci najbardziej chciałbyś zobaczyć?
Masz mój miecz! I mój łuk! I mój topór! A Ty? Co dziś wnosisz do drużyny?


Te i setki innych pytań czekają, byś na nie odpowiedział. "Codziennik dla geeków" to Twój prywatny przewodnik po fantastycznym świecie popkultury, który zabierze Cię w kompletnie nieznane rejony Twojego hobby. Wasza wspólna podróż potrwa aż cztery lata. Uzupełniaj go każdego dnia i obserwuj, jak zmieniają się Twoje gusta oraz... Ty sam!

W środku znajdziesz:
- 366 pytań o życie, wszechświat, popkulturę i całą resztę,
- comiesięczne podsumowania, w ramach których sporządzisz swoje prywatne geekowskie rankingi,
- coroczne megapodsumowanie, które pomoże Ci wybrać faworytów minionych 12 miesięcy,
- listy aktywności na każdą porę roku,
- miejsce na prywatne zapiski, gdzie do woli możesz knuć coś niedobrego.

Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 7 już wkrótce w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2020-10-15 15:29:28 - 323 unikalnych wyświetleń;

Za tydzień w Wasze ręce trafi manga "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 7! Czy związek Hanako i Kabakury przetrwa niespodziewaną próbę?! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony!"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 7
Hanako obawia się, że jej związek z Kabakurą zaczyna się wypalać. Na domiar złego, kiedy dziewczyna gubi cenną pamiątkę, jej chłopak wykazuje się kompletną nieczułością! Czy to możliwe, że tych dwoje nie ma już przed sobą żadnej przyszłości?! Podczas gdy zaprzyjaźniona para przeżywa kryzys, związek Narumi i Hirotaki rozkwita... w trakcie prac nad dojinem spod znaku BL! Jak Hirotaka sprawdzi się w roli modela do mangi yaoi?! I czy Narumi nauczy się wreszcie odczytywać emocje ukryte za permanentnym poker fejsem swojego chłopaka?! Przed Wami siódmy tom najdziwniejszej komedii romantycznej w dziejach!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Już wkrótce "Iruma w szkole demonów 6

Dodany przez: Urd - 2020-10-15 14:35:30 - 220 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Iruma w szkole demonów" 6! Amelie niespodziewanie pada ofiarą spisku. Czy Iruma zdoła jej pomóc? Tymczasem - prezentujemy obwolutę oraz zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Iruma w szkole demonów" 6
Iruma występuje na scenie jako demoniczna idolka i ku swojej rozpaczy ściąga tym na siebie jeszcze większe zainteresowanie. Niespodziewanie przewodnicząca Amelie przyłapuje chłopaka w sytuacji, w której nikt nie powinien go zobaczyć! Dziewczyna postanawia siłą doprowadzić naszego bohatera do porządku! Tym sposobem Iruma spędza czas z Amelie... na piekielnym treningu szkolnego samorządu!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Podejrzane sekrety 3 już wkrótce!

Dodany przez: Urd - 2020-10-13 13:09:39 - 404 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera mangi "Podejrzane sekrety" 3! Na progu mieszkania Tatsuhiko pojawia się jego była! Co wyniknie z tej nieoczekiwanej wizyty?! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

"Podejrzane sekrety" 3
Tatsuhiko wraca z ekscytującej wycieczki na plażę, podczas której nie brakuje przygód z podglądaniem. Przed drzwiami mieszkania natyka się niespodziewanie na tajemniczego gościa... To Tamako Naruse, jego była (???)!

W nocy zostają sam na sam. Atmosfera robi się naprawdę gorąca... W końcu zażenowany Tatsuhiko wybiega z własnego domu, a Emiru mówi mu: "Nie uciekaj! Ja wszystko widzę".


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

Zobaczcie obwolutę oraz początkowe strony z "Sposób na pięcioraczki" 1

Dodany przez: Urd - 2020-10-11 15:33:31 - 422 unikalnych wyświetleń;

11 października mija termin składania zamówień na prenumeraty nowości, jakie oddamy w Wasze ręce z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego. Jedną z premier będzie "Sposób na pięcioraczki" 1! Prenumeratorzy otrzymają wyjątkowy dodatek w klimatach serii - pierwsze dwie karty do gry w memory!

Korzystając z okazji przypominamy, że wciąż możecie zdobyć unikatowe karty kolekcjonerskie JFM - przy zakupie pierwszego tomu minimum trzech festiwalowych serii otrzymacie kartę do każdej z zakupionych serii! Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu

Tymczasem - gorąco zachęcamy do lektury przykładowych stron!

"Sposób na pięcioraczki" 1
Jeśli na studiach przyszło Wam kiedyś zajadać się makaronem z mięsem bez mięsa lub określać kanapkę z serem i keczupem mianem dwudaniowego obiadu, nie będzie Wam obca sytuacja licealisty Futaro Uesugiego. Jako że jego rodzina tonie w długach, chłopak stara się jak może, aby mieć jak najlepsze oceny i desperacko szuka sposobu na zarobek. Niespodziewanie los się do niego uśmiecha – na horyzoncie pojawia się praca korepetytora za naprawdę duże pieniądze. Szybko jednak okazuje się, że ma uczyć nie jedną, ale aż pięć dziewczyn. Jego nowe podopieczne są bowiem... pięcioraczkami! Mało tego, wszystkie chodzą do jego szkoły, są niesamowicie piękne, a przy tym prezentują wachlarz skrajnych charakterów. Nie mówiąc już o tym, że nauka jest ostatnią rzeczą, na jaką mają ochotę. Czy to karkołomne wyzwanie ma szansę zakończyć się sukcesem? A może przyniesie zgoła inne zakończenie...?

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 1 - zobacz obwolutę oraz przykładowe strony!

Dodany przez: Urd - 2020-10-10 14:48:25 - 456 unikalnych wyświetleń;

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 1 to kolejna nowość, jaką oddamy w Wasze ręce podczas Jesiennego Festiwalu Mangowego! Tomik w prenumeracie możecie zamawiać jeszcze tylko do jutra - w zestawie z wyjątkowym notesem do tworzenia bucket list!

Jednocześnie przypominamy, że wciąż możecie zdobyć wyjątkowe karty kolekcjonerskie JFM - przy zakupie pierwszego tomu minimum trzech festiwalowych serii otrzymacie kartę do każdej z zakupionych serii! Szczegóły na oficjalnej stronie festiwalu

Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 1
W dzieciństwie Kusunoki i Himeno marzyli o sławie i pieniądzach – nie mieli wątpliwości, że czeka na nich świetlana przyszłość. Obiecali sobie wtedy, że jeśli za dziesięć lat żadne z nich nie znajdzie drugiej połówki, wezmą ze sobą ślub. Lata mijały, ich drogi rozeszły się, a dwudziestoletni Kusunoki nie mógł bardziej oddalić się od realizacji ambitnych planów z dzieciństwa. Pozbawiony perspektyw, pieniędzy i chęci do działania, postanawia sprzedać część swoich rzeczy, aby móc przeżyć kolejne dni. W antykwariacie napotyka na starszego mężczyznę, który widząc jego trudne położenie, opowiada mu o pewnym sklepie, w którym można sprzedać długość swojego życia, czas lub zdrowie. Mimo początkowego sceptycyzmu, wiedziony ciekawością Kusunoki udaje się we wskazane miejsce i dokonuje niezwykłej transakcji...

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Następny › Ostatni »