„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” #8 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-22 11:33:54 - 219 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 8! Jakie kłopoty tym razem staną na miłosnej drodze geeków z korpo? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 8
Wydaje się, że po oświadczynach w uczuciowym życiu Hanako i Kabakury zagości nieco spokoju. Jednak mężczyzna staje przed kolejnym wyzwaniem – jak powiedzieć kolegom z pracy o zaręczynach i uniknąć przy tym krepujących pytań?!
Spore zmiany szykują się także w życiu Ko. Zamknięta w sobie gamerka zaczyna powoli otwierać się na ludzi... tylko czy będzie w stanie właściwie ubrać w słowa to, co tak naprawdę czuje do Nao?
Tymczasem Narumi i Hirotakę czeka mała związkowa scysja o życiowe priorytety! Kto zwycięży w tym miłosnym pojedynku? On? Ona? A może... gry komputerowe?!
Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w ósmym tomie Wotakoi - najdziwniejszej komedii romantycznej w dziejach!


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zbliża się premiera „Fairy Tail” #29

Dodany przez: mbloch - 2021-01-22 10:04:14 - 196 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera „Fairy Tail” 29 i kolejne magiczne przygody dzielnej gildii! Jaki będzie wynik zaciętej bitwy? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

„Fairy Tail” 29
Gdy nawet Zeref dołącza do walki, bitwa na Wyspie Niebiańskiego Wilka przybiera zupełnie niespodziewany obrót! Natsu i jego kamraci, spadkobiercy Makarova, od których zależy przyszłość gildii, nareszcie docierają do statku Grimoire Heart. Rozpoczyna się ostateczne starcie o losy Fairy Tail!!! Więź między kamratami i miłość do gildii pomagają naszym bohaterom rzucić wyzwanie zaprzedanemu mocom ciemności Hadesowi!!!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Już wkrótce premiera „Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem” #5

Dodany przez: mbloch - 2021-01-21 11:22:48 - 163 unikalnych wyświetleń;

Niedługo do sprzedaży trafi piąty tom mangi „Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem”! Co tym razem czeka bohaterki i ich relację? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem” 5
Koyuki i Konatsu są jedynymi członkiniami Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama. Z biegiem czasu ich więź staje się coraz głębsza i silniejsza. W trakcie dni otwartych szkoły rekin George po raz pierwszy wykonuje sztuczkę, a zachwycona tym Koyuki zaczyna skakać z radości. Szybko jednak przypomina sobie o patrzącym na nią tłumie, wpada w panikę i ucieka. Jest przekonana, że taki wybuch entuzjazmu nie przystoi wzorowej uczennicy. Ale Konatsu akceptuje starszą koleżankę taką, jaka jest...

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z drugiego tomu serii "Sposób na pięcioraczki"!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-21 11:09:24 - 222 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera drugiego tomu "Sposobu na pięcioraczki"! Jak ułożą się relacje Futaro z siostrami Nakano? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Sposób na pięcioraczki" 2
Futaro otrzymał niełatwe zadanie - ma sprawić, żeby cała piątka jego charakternych podopiecznych skończyła szkołę z przyzwoitymi ocenami. Niestety siostry unikają nauki jak ognia. Chłopak postanawia zacząć od zbudowania relacji z każdą z nich. Wyzywa Miku na pojedynek wiedzy o okresie sengoku, który interesuje tę dziewczynę najbardziej, i tym sposobem zdobywa jej zaufanie... które może legnąć w gruzach po tym, jak zostaje przyłapany w dwuznacznej sytuacji z Nino! Czy nasz bohater zdoła udowodnić swoją niewinność?!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Beastars #2 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2021-01-18 16:25:36 - 244 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi „Beastars” 2! Czy bohaterowie poddadzą się swoim instynktom? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Beastars” 2
W Akademii Cherryton, gdzie roślinożercy i mięsożercy wspólnie zdobywają wiedzę niezbędną, by żyć w wielogatunkowym społeczeństwie, dochodzi do bestialskiego morderstwa. Koło teatralne, któremu przewodzi jeleń Louis, przygotowuje spektakl, który w tych trudnych czasach ma dodać uczniom odwagi, jednak ambicje Louisa sięgają znacznie dalej… Tymczasem Legoshi, cichy i spokojny wilk z ekipy technicznej, w nieoczekiwanych okolicznościach poznaje króliczkę imieniem Haru. Budzi się w nim instynkt drapieżnika. A może coś jeszcze? Co wyniknie z ponownego spotkania tej dwójki?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

„Mąż mojego brata” #2 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-18 14:23:16 - 232 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu zawitał właśnie „Mąż mojego brata” 2! Z pełnym zaangażowaniem pakujemy Wasze prenumeraty. Opis tomu i pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

„Mąż mojego brata” #2
Yaichi robi, co może, by jego córeczce Kanie niczego nie brakowało. Jednak niechętnie mówi o swoich uczuciach, a dziewczynka również stara się przed nim ukryć, że tęskni za mamą. Za to Mike, mąż brata Yaichiego, nie ma problemów z okazywaniem innym swojej sympatii. Niestety radość z nowo poznanego członka rodziny zostaje przyćmiona, gdy Kana i jej tata widzą, jak znajomi reagują na niezwykłego cudzoziemca.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Następny › Ostatni »