Nadchodzi Goblin Slayer #5

Dodany przez: Urd - 2019-04-16 15:56:46 - 228 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi "Goblin Slayer" #5! Kolejna porcja przygód niezwykłego pogromcy goblinów! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Goblin Slayer" #5
Zabójca w opałach, jakich jeszcze nie było! Tylko krok dzieli go od śmierci po ataku hordy goblinów pod przywództwem czempiona. Jego drużyna także staje oko w oko z koszmarem! Czyj głos poderwie do boju naszego mściciela, gdy znajdzie się on jedną nogą w grobie?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Odwiedź nasze stoisko na Pyrkonie i zgarnij torbę

Dodany przez: Urd - 2019-04-12 17:15:12 - 970 unikalnych wyświetleń;

Już za dwa tygodnie Pyrkon! W związku z tym mamy dla Was kilka ważnych newsów. Po pierwsze, podczas konwentu będzie obowiązywać fantastyczna promocja - kupując pięć tomików mang lub light novel Studia JG (nieobjętych rabatem 40%) otrzymacie od nas jedną z czterech toreb do wyboru. Przygotowaliśmy je z naszych premierowych serii: "Yona w blasku świtu", "Hetalia World Stars", "Seven Deadly Sins" oraz "Bakemonogatari"! Dodatkowo do toreb będziemy dorzucać różne bonusy (zakładki, pocztówki, magnesy, smycze a nawet... tomiki!). Podsumowując: 5 mang/light novel Studia JG = 1 torba + upominek. Gotowi, żeby uzupełnić mangową kolekcję?

Dodatkowo przypominamy, że tylko dziś do północy (!) w sklepie yatta.pl będzie można składać zamówienia na prenumeraty pyrkonowych nowości. Pojedyncze tomiki mają dodatkową opcję dostawy "odbiór na Pyrkonie", zaś każdy, kto zamówi zbiorcze prenumeraty (z dowolną formą wysyłki/odbioru osobistego), otrzyma mail z pytaniem, czy nie chciałby odebrać swojego tomiku podczas konwentu. Co ważne, formularz należy wypełnić do końca niedzieli!

Zobacz zawartość edycji specjalnej Bakemonogatari

Dodany przez: Urd - 2019-04-11 15:09:16 - 589 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy ostateczną wersję edycji specjalnej mangi "Bakemonogatari", czyli "Opowieść o potworach". Pudełko, które widzicie, będzie zawierać tomik, booklet (w którym znajduje się króciutki komiks i miniopowiadanie), a także trzy karty kolekcjonerskie z serii wykonane gościnnie przez znanych mangaków: Hiro Mashimę, Yōsuke Kanedę i Atsushiego Ōkubo. Prenumeraty na tę serię będą dostępne tylko do piątku do północy!

"Bakemonogatari" #1
Potwory nie pojawiają się znikąd. One już tu są. Zawsze. Wszędzie. Choć Araragi Koyomi to z pozoru zwykły uczeń liceum, w rzeczywistości jego życie dalekie jest od normalności. Świeżo wyleczony z wampiryzmu, wciąż odczuwa skutki uboczne ugryzienia. W dodatku wszystko wskazuje na to, że zaczął przyciągać do siebie ludzi mających problemy nieziemskiej natury. Pewnego dnia po lekcjach ratuje przed upadkiem Hitagi Senjōgaharę, koleżankę z klasy, która potknęła się na schodach. Kiedy łapie ją w swoje ramiona orientuje się, że dziewczyna... nic nie waży! W dodatku zamiast okazać mu wdzięczność, uzbrojona po zęby, w z pozoru niewinne, a jednak ostre akcesoria biurowe, Hitagi atakuje go i szantażuje, aby mieć pewność, że ten nie zdradzi nikomu jej sekretu. Zamiast uciekać w popłochu Araragi postanawia jej pomóc. Wspólnie udają się do opuszczonego budynku, gdzie mieszka tajemniczy człowiek, który lepiej niż ktokolwiek inny zna się na nadnaturalnych przypadłościach...

Już wkrótce Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach #4

Dodany przez: Urd - 2019-04-09 18:24:24 - 341 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu w Wasze ręce trafi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #4! Shirayuki i Zen w końcu wykładają karty na stół! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron."Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #4
Gdy zapędzona na szczyt wieży Shirayuki przechodzi do czynów, na ratunek przybywa jej przyjaciel... Tego dnia dla wszystkich staje się jasne, że księcia i nadworną zielarkę łączy niezwykła więź. Co Zen wyzna dziewczynie? Przed Wami czwarty tom królewskiego romansu!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Zdobądź notesik z serii WOTAKOI Miłość jest trudna dla otaku

Dodany przez: Urd - 2019-04-05 17:31:19 - 642 unikalnych wyświetleń;

Po prezentacji obwoluty czas ujawnić dodatek do serii "WOTAKOI Miłość jest trudna dla otaku"! Każdy kto zamówi mangę do 10 kwietnia otrzyma do pierwszego tomu uroczy notesik - w końcu nawet nerdy muszą mieć na czym notować instrukcje szefa.

"WOTAKOI Miłość jest trudna dla otaku" #1
Narumi Momose dobrze wie, że bycie sobą nie zawsze sprawdza się w romantycznych związkach. Faceci porzucali ją już z wielu powodów. Gdy jednak jeden z nich zakończył znajomość, bo dowiedział się, że Narumi jest otaku, miarka się przebrała. Nauczona doświadczeniem, w nowej pracy nikomu nie mówi więc o swoich zainteresowaniach. Przypadek sprawia, że w tej samej firmie pracuje jej kolega z gimnazjum, a zarazem zapalony fan gier, Hirotaka Nifuji. Aby upewnić się, że jej sekret jest bezpieczny, Narumi wyciąga go na obiad i przestrzega, aby wiedzę o jej wstydliwych upodobaniach zatrzymał dla siebie. On ma jednak inną propozycję - a może by tak zostali parą?

Zobacz dodatki do mangi Pokój w kolorach szczęścia

Dodany przez: Urd - 2019-04-05 16:21:59 - 553 unikalnych wyświetleń;

Czekacie na "Pokój w kolorach szczęścia"? Dzięki dodatkom, jakie przygotowaliśmy dla prenumeratorów będziecie mogli się poczuć jak prawdziwi stalkerzy śledzący perypetie naszych bohaterów. Do pierwszych czterech tomów przygotowaliśmy bowiem stylizowane na zdjęcia z polaroida karty (dodatki do 5 i 6 tomu ujawniamy bliżej ich premiery). Jednak każdy, kto zamówi prenumeratę zbiorczą, oprócz rabatu otrzyma aż dwa dodatkowe zdjęcia! Przypominamy, że prenumeraty można zamawiać do 10 kwietnia.

"Pokój w kolorach szczęścia" #1
W mediach zawrzało. Wieść o zaginionej nastolatce rozniosła się w mgnieniu oka. Policja nie wyklucza porwania. Nikt nie przypuszcza, że płaczący przed kamerą rodzice, od lat znęcali się nad córką. Nie mogąc dłużej tego znieść dziewczyna uciekła z domu i znalazła schronienie pod dachem tajemniczego młodego mężczyzny. Ściany pokoju, w którym teraz mieszka zdobi mozaika zdjęć zrobionych jej z ukrycia. Wybawcą nastolatki jest bowiem jej własny stalker. Choć dziewczyna przebywa z nim dobrowolnie i może odejść w każdej chwili, obydwoje zdają sobie sprawę, że jeśli ktoś pozna ich sekret, mężczyzna natychmiast zostanie skazany za porwanie. Nastolatka proponuje więc swojemu wybawcy niezwykły układ - jeśli zdołają ukryć się do czasu, gdy uzyska pełnoletniość, wezmą ślub. Jeśli złapie ich policja - obydwoje popełnią samobójstwo. Jaki będzie finał tej dramatycznej historii?

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Następny › Ostatni »