Kwietniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-04-02 18:27:21 - 1703 unikalnych wyświetleń;

I w końcu nadszedł kwiecień, a razem z nim deszcz premier! Oprócz kontynuowanych serii mamy dla Was w tym miesiącu aż dziesięć nowych komiksów i dwie książki! Żeby łatwiej było Wam rozeznać się w planie na ten miesiąc, podzieliliśmy go na trzy segmenty. Pierwszy z nich przedstawia wydania regularne, a wśród nich "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #4, "Gorzki poranek" #6, "Goblin Slayer" #5, "Danganronpa. Koszmar w Akademii Marzeń" #2, "Oblubienica czarnoksiężnika" #9, "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #3, "Noragami" #18 i "Log Horizon LN" #6. Zaś 26 kwietnia pemierę będą miały następujące tytuły: "Somali i Strażnik Lasu" #1, "Pokój w kolorach szczęścia" #1, "Rodzinka od zaraz", "Little Witch Academia" #1 "Seven Deadly Sins" #1, "Moje lesbijskie doświadczenia z samotnością", a także przedpremierowo na Pyrkonie i dla prenumeratorów: "Wotaku ni Koi wa Muzukashii" #1, "Bakemonogatari" #1, "Hetalia - World Stars" #1, "Yona w blasku świtu" #1, a także ostatnia część trylogii "Zniewolony książę" - "Narodziny królów". Przypominamy również, że prenumeraty na wszystkie pyrkonowe nowości można będzie zakupić jeszcze tylko do 10 kwietnia - a warto, ponieważ to szansa na zgarnięcie niesamowitych dodatków i rabatów na pakiety zbiorcze!

[Prima Aprilis] Kolekcja Nostalgii powraca

Dodany przez: Yanek - 2019-04-01 00:00:01 - 1341 unikalnych wyświetleń;


Jeśli po wszystkich naszych Pyrkonowych ogłoszeniach myśleliście, że niczym Was już w tym roku nie zaskoczmy - byliście w błędzie!

W 2019 roku powraca kultowa Kolekcja Nostalgii od Studia JG!

Tym razem przygotowaliśmy dla Was ponad 44-tomową antologię najróżniejszych tytułów, które reprezentują niemal wszystkie historyczne epoki rozwoju japońskiego komiksu.
Zapewne wszyscy starsi fani mangi przyklasną stwierdzeniu "iż panie kiedyś to było".
Tym samym, jeśli masz ochotę poczuć trochę wiatru we włosach i zaznać raz jeszcze młodzieńczej werwy - nie czekaj ani chwili - sięgnij po KOLEKCJĘ NOSTALGII!
Od teraz każdy może wrócić do swojej mangowej młodości! Niezależnie od tego czy z wypiekami na twarzy czytałeś romansidła pod kołdrą, czy też wspólnie z innymi niewolnikami budowałeś piramidy - mamy dla Ciebie TWOJE ukochane tytuły sprzed lat!

Pierwszym tomem jaki przygotowujemy dla Was na Pyrkon jest "Dragon Ball A" - prequel znanej i lubianej serii "Dragon Ball". Wydaniem tym nadamy nowe znaczenie terminowi HARD COVER, gdyż komiks ten ukaże się w zgodnej z oryginałem formie rytu na piaskowym bloku! SZYKUJCIE JUŻ SWOJE PÓŁECZKI!

Dodatkiem specjalnym będzie unikatowy papirus z niepublikowanymi nigdy wcześniej przygodami Horo z mangi "Spice and Wolf"!

Już sześć tygodni po Pyrkonie, ukaże się drugi tom kolekcji zawierający dwie istotne dla naszej państwowości historie - "Popiel-San" i "Mieszko-Desu".

Jak sami widzicie - zapowiada się niesamowita lektura!

Przykładowe strony:

Zobacz dodatki do mangi Yona w blasku świtu

Dodany przez: Urd - 2019-03-28 17:22:10 - 847 unikalnych wyświetleń;

Czekacie na tego rudzielca? Już na Pyrkonie w przedsprzedaży pojawi się pierwszy tom mangi "Yona w blasku świtu"! A każdy kto zakupi ją u nas do 10 kwietnia otrzyma komplet takich oto uroczych dodatków.

"Yona w blasku świtu"
Księżniczka Yona, córka cesarza państwa Kouka, nigdy nie miała poważnych zmartwień. Dość powiedzieć, że za swoje największe nieszczęście uważała fakt, że jej kuzyn, Soo-won, w którym skrycie się podkochiwała, nie traktował jej poważnie. Gdy więc młodzieniec przybył do pałacu, aby wziąć udział w uroczystości na cześć szesnastych urodzin księżniczki, ta nie posiadała się z radości. Jednak to właśnie tej nocy cały jej świat miał lec w gruzach. Soo-won zamordował jej ojca, a następnie próbował zabić również Yonę. Od niechybnej śmierci uratował ją młody generał, a zarazem przyjaciel księżniczki, Son Hak. Jednak ucieczka z pałacu to dopiero początek. Czy Yona zdoła odnaleźć w sobie dość siły, aby zmierzyć się z okrutną rzeczywistością i odzyskać władzę?

Karta kolekcjonerska od autorki mangi Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością

Dodany przez: Urd - 2019-03-28 15:13:06 - 681 unikalnych wyświetleń;

Już 26 kwietnia na Pyrkonie premierę będzie miała nasza nowa manga w wydaniu exclusive "Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością". Każdy kto do 10 kwietnia zakupi tom w prenumeracie, otrzyma kartę kolekcjonerską przygotowaną przez autorkę specjalnie dla polskich czytelników!

"Moje lesbijskie doświadczenia w walce z samotnością"
Jak to się stało, że 28-letnia kobieta, która nigdy nie była w związku, mało tego - nigdy nawet się nie całowała, nagle wylądowała w love hotelu z prostytutką? Żeby znaleźć odpowiedź na tę zagadkę przyjdzie nam prześledzić ostatnie dziesięć lat z życia naszej bohaterki. Jej historię poznajemy od momentu, gdy dziewczyna wcześnie odpada ze studiów i musi odpowiedzieć sobie na pytanie - co dalej? Im dłużej się nad tym zastanawia, tym bardziej górę biorą nad nią kompleksy i uciążliwe natręctwa. Czy zrozumienie swoich potrzeb i pragnień naprawdę musi być takie trudne? Jak znaleźć ten osławiony życiowy cel i po drodze nie zwariować? Oto do bólu szczera i prawdziwa opowieść o życiu młodej kobiety, która z lekkością i rozbrajającym humorem opowie Wam, jak pokazać swoim słabościom środkowy (choć trzęsący się z przerażenia) palec.

Zgarnij mangę Rodzinka od zaraz z wyjątkowym dodatkiem

Dodany przez: Urd - 2019-03-27 15:56:06 - 591 unikalnych wyświetleń;

Kto się pisze na uroczą jednotomową komedię BL? Przed Wami nasza rozkoszna pyrkonowa nowość - "Rodzinka od zaraz" - jeśli zakupicie ją w prenumeracie do 10 kwietnia, otrzymacie od nas specjalną pocztówkę!

"Rodzinka od zaraz"
Kazuma i Chaki są parą już od ośmiu lat i nic nie wskazuje na to, żeby coś mogło zburzyć ład ich spokojnego życia. Jednak pewnego dnia odwiedza ich niespodziewany gość - Tomoe, ich przyjaciółka z dzieciństwa. Trzymając na rękach swoją roczną córeczkę, kobieta składa im propozycję nie do odrzucenia - chciałaby, aby zaopiekowali się małą, gdyż sama przenosi się za granicę. Tym sposobem Kazuma i Chaki z miejsca muszą wcielić się w rolę odpowiedzialnych rodziców. Czy staną na wysokości zadania? Jak pogodzą swoje problemy z zupełnie nową dla nich sytuacją? A może to właśnie mała Ayumi sprawi, że wszystkie elementy ich życiowej układanki złączą się w spójną całość?

Gdy zakwitnie w nas miłość #2 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-03-27 15:41:38 - 294 unikalnych wyświetleń;

Dziś do naszego biura zawitał drugi tom mangi "Gdy zakwitnie w nas miłość" #2! Zobaczcie jak rozwinie się historia tych dwóch niezwykłych dziewczyn. Prenumeraty już rozesłane, zaś pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Gdy zakwitnie w nas miłość" #2
Toko Nanami zostaje wybrana nową przewodniczącą samorządu szkolnego i od razu rzuca się w wir pracy. Yu zaczyna jej pomagać. Na pozór akceptuje uczucia Nanami, ale w głębi serca martwi się, że nie potrafi ich odwzajemnić. Jednak powoli zaczyna wierzyć, że mogłaby kiedyś pokochać starszą koleżankę...

Rozpiska wysyłek:
- środa - wysyłamy prenumeraty;
- czwartek - tytuł trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Toruniu;
- piątek - komiks trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Następny › Ostatni »