"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" #2 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-15 12:25:05 - 195 unikalnych wyświetleń;

Zobaczcie, co spłynęło do nas na koniec tygodnia! Przed Wami drugi tomik „Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie”! Jak na życie Kusunokiego wpłynie spotkanie przyjaciółki z dzieciństwa? Poniżej znajdziecie opis tomu i szczegółowy plan wysyłki.

„Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie” 2
Kusunoki sprzedał większość własnego życia i próbuje odnaleźć szczęście w krótkim czasie, jaki mu pozostał. Każdy z jego planów kończy się jednak gorzką porażką. Niespodziewanie na letnim festiwalu spotyka Himeno, przyjaciółkę z dzieciństwa i swoją ostatnią nadzieję...

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- wtorek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z drugiego tomu serii "Klątwa Haru"!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-14 16:38:05 - 222 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera drugiego, a zarazem ostatniego, tomu "Klątwy Haru"! Jakie zakończenie los zgotuje bohaterom?

Tymczasem prezentujemy obwolutę tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Klątwa Haru" 2
Natsumi w końcu zdaje sobie sprawę, jak bardzo raniła Togo swoją obsesją na punkcie zmarłej siostry. Targana wyrzutami sumienia, natrafia na internetowy dziennik, który pod pseudonimem prowadziła jej młodsza siostra. Oprócz relacjonowania przebiegu choroby Haru opisuje w nim również swoje uczucia wobec Natsumi oraz ukochanego Togo. Zobaczcie, jak zakończy się ta niezwykła historia!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można zakupić z 25% rabatem!

"Fire Punch" #8 już tu jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-12 11:48:27 - 200 unikalnych wyświetleń;

Pora pożegnać się z Agnim i resztą bohaterów "Fire Punch". Właśnie dotarł do nas ostatni, ósmy, tomik tej mangi. Jak zakończy się ta zaskakująca opowieść? Co czeka świat pogrążony w wiecznej zimie? Poniżej znajdziecie opis tomu i szczegółowy plan wysyłki.

"Fire Punch" 8
Agni, którego ciało ponownie spowija ogień, postanawia wszystkich spopielić, aby tylko dotrzeć do Yudy. Na jego drodze staje jednak Sun, napędzany ślepą wiarą i gniewem. Co przyniesie kres skostniałemu światu: płomień zemsty czy światło przebaczenia? To już ostatni tom tej mrocznej historii.

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zobaczcie obwolutę oraz początkowe strony z "Bakemonogatari" 5!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-11 15:35:55 - 309 unikalnych wyświetleń;

Tęskniliście za Araragim i potworami, które ciągle stają na jego drodze? Pod koniec miesiąca premierę będzie miał 5. tom „Bakemonogatari"! Tymczasem - prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

Przypominamy, że serię wydajemy w dwóch wersjach - "standardowej" oraz "specjalnej"! Edycja specjalna mieści się w efektownym boxie. Jak zawsze pudełko opatrzone zostało wyjątkową grafiką. W środku, oprócz tomiku, znajdziecie aż 10 kart kolekcjonerskich z serii (autorstwa znanych mangaków) oraz booklet z bonusowym opowiadaniem!

"Bakemonogatari" 5
Suruga Kanbaru, szkolna supergwiazda, która żyje w zupełnie innym świecie niż Araragi... nagle zaczyna go stalkować! Gdy Koyomi próbuje dociec przyczyny tej sytuacji, odkrywa, że we wszystko zamieszany jest potwór. Jakie pragnienie tak naprawdę kieruje Surugą?

Otwieramy sklep w Częstochowie - rekrutacja pracowników!

Dodany przez: aszczesniak - 2021-01-11 13:37:45 - 2414 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo w Częstochowie otworzymy nasz dwunasty sklep stacjonarny!
Zanim podamy wszystkie szczegóły związane z lokalizacją wraz z terminem otwarcia - poszukujemy pracowników na stanowisko sprzedawcy. Szczegóły w dalszej części informacji.

Już są „Yona w blasku świtu” 10 oraz „Podejrzane sekrety” 4!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-11 11:00:49 - 242 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki „Yona w blasku świtu” 10 i „Podejrzane sekrety” 4! Jakie przygody tym razem czekają na wojowniczą księżniczkę i jej kompanów? Jakie konsekwencje przyniesie zajrzenie przez dziurkę w ścianie? Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Yona w blasku świtu” 10
Udając bandytów, Yona i jej towarzysze bronią wiosek na ziemiach Klanu Ognia przed okrutnymi urzędnikami. Tymczasem Tae-jun, drugi syn generała Kana, wyrusza do osady Katan z rozkazem wyeliminowania rozbójników. Tam zaś rozpoznaje głos księżniczki, która przecież zginęła z jego winy... Na dodatek z emocji traci głowę i wzywa na pomoc swoich żołnierzy! Co zrobi Yona w obliczu nadciągającego wojska?!

„Podejrzane sekrety” 4
Emiru zaprosiła do domu mężczyznę! Co prawda do niczego między nimi nie doszło, ale od tej pory Tatsuhiko nie spuszcza z niej oczu. Pewnego dnia widzi, jak dziewczyna wychodzi z wanny... Gdy nagle wybija północ, Emiru mówi: "Złamałeś zasadę"!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Następny › Ostatni »