Little Witch Academia #3 i Księga Przyjaciół Natsume #7 już do Was lecą

Dodany przez: Urd - 2019-09-20 13:04:08 - 248 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami ostatni tom "Little Witch Academia" #3 i kolejny tom mangi "Księga Przyjaciół Natsume" #7. Prenumeraty już do Was lecą, a dokładną rozpiskę zamieszczamy poniżej.

"Little Witch Academia" #3
Rozpoczyna się międzyszkolny wyścig na miotłach, od którego zależy honor Akademii Luna Nova! Uczennice są bardzo podekscytowane zawodami, jednakże największa nadzieja szkoły, Diana, niespodziewanie podupada na zdrowiu. Co stanie się z niezwykłą placówką i jaki los czeka młode czarownice? Oto finał naszej magicznej opowieści!

"Księga Przyjaciół Natsume" #7
Księga Przyjaciół daje władzę nad yokai, których imiona są w niej zapisane. Natsume otrzymał ten zbiór paktów w spadku po Reiko, swojej babci, a teraz próbuje zwrócić miana ich prawowitym właścicielom. Pewnego dnia odkrywa, że w pobliskim lesie ktoś poluje na demony i wysysa im krew. Postanawia rozwiązać zagadkę razem z Natorim, lecz nieoczekiwanie spotyka... Seijiego Matobę, głowę słynnego rodu egzorcystów!

Plan dystrybucji:
- piątek - wysłaliśmy prenumeraty
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- wtorek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Nadchodzi Twoje kwietniowe kłamstwo #4

Dodany przez: Urd - 2019-09-18 21:12:27 - 227 unikalnych wyświetleń;

Już za parę dni premierę będzie miała manga "Twoje kwietniowe kłamstwo" #4. Jak Kosei poradzi sobie na konkursie? Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Twoje kwietniowe kłamstwo" #4
Rozpoczął się wielki konkurs fortepianowy! Publiczność była zachwycona występem Takashiego Aizy, którego wielu typuje na zwycięzcę. Ale nie można zapomnieć, że do wyścigu o najwyższe laury startuje również Emi Igawa, która też ma wiele do udowodnienia. Czy Kosei zdoła przełamać się w obliczu tak silnej konkurencji? Kto okaże się jego największym wrogiem? Aiza, Igawa, czy... on sam?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Seven Deadly Sins #4 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-09-18 14:42:55 - 198 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami już czwarty tom mangi "Seven Deadly Sins" #4! Prenumeraty wysłane, zaś pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Seven Deadly Sins" #4
Grzech Lenistwa, King, wcale nie umarł! Pragnienie zemsty na dawnym towarzyszu, którego obwinia za śmierć siostry, popchnęła go do sojuszu ze Świętym Rycerzem Gilthunderem. Gdy jednak King staje do walki z Banem, ten śmieje mu się w twarz! Tymczasem Meliodas i Diane spotykają na swojej drodze kolejnego potężnego przeciwnika - Gulię. Jak skończy się ich pojedynek?

Plan dystrybucji:
- środa - wysłaliśmy prenumeraty
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- piątek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Zobacz początkowe strony mangi "Wspomnienia Emanon"

Dodany przez: Urd - 2019-09-17 19:22:12 - 301 unikalnych wyświetleń;

Już 26 września premierę będzie miała nasza jednotomowa manga z serii exclusive "Wspomnienia Emanon". Przypominamy, że prenumeratę z dodatkami - pocztówką i zakładką - można zamawiać jeszcze tylko do końca tygodnia. Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Wspomnienia Emanon"
Rok 1967. Na statku płynącym na wyspę Kiusiu młody mężczyzna poznaje intrygującą pasażerkę, która przedstawia mu się jako Emanon. Dziewczyna wyznaje, że mimo iż fizycznie ma zaledwie siedemnaście lat, jej pamięć sięga trzech miliardów lat wstecz, kiedy to na Ziemi po raz pierwszy pojawiło się życie. Czy to możliwe, aby wspomnienia można było dziedziczyć i przekazywać kolejnym pokoleniom? A co najważniejsze - czy posiadanie takiej wiedzy jest darem, czy może największym przekleństwem?

Premiera mangi Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem #4

Dodany przez: Urd - 2019-09-17 15:16:36 - 192 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami najnowszy tom mangi "Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #4 - prenumeraty zapakowane, więc zostaje tylko wypatrywać listonosza. Poniżej zamieszczamy opis tomiku i rozpiskę wysyłek.

"Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" #4
Hatszepsut rządzi Egiptem jako regentka, ponieważ młody faraon jest zbyt młody, aby sprawować swoją funkcję. Niestety jej władza jest ograniczona, a kapłani Amona robią wszystko, aby przeforsować własne decyzje. Na swój cel obierają najczulszy punkt królowej - jej syna. Czy Hatszepsut zdoła uchronić się przed sidłami wrogów?

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty
- środa - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu
- czwartek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Już wkrótce ostatni tom mangi Little Witch Academia #3

Dodany przez: Urd - 2019-09-16 20:27:54 - 238 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miał ostatni tom mangi "Little Witch Academia" #3. Zobaczcie jak poradzą sobie uczennice magicznej akademii w międzyszkolnym starciu! Poniżej zamieszczamy opis tomiku i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Little Witch Academia" #3
Rozpoczyna się międzyszkolny wyścig na miotłach, od którego zależy honor Akademii Luna Nova! Uczennice są bardzo podekscytowane zawodami, jednakże największa nadzieja szkoły, Diana, niespodziewanie podupada na zdrowiu. Co stanie się z niezwykłą placówką i jaki los czeka młode czarownice? Oto finał naszej magicznej opowieści!

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik w edycji zwykłej można zakupić z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Następny › Ostatni »