Już wkrótce "Noragami" #20

Dodany przez: Urd - 2019-11-07 17:14:12 - 343 unikalnych wyświetleń;

W połowie listopada premierę będzie miało "Noragami" #20. Sytuacja Yato robi się coraz bardziej niebezpieczna. Czy zdoła stawić czoła swojemu ojcu? Tymczasem podrzucamy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Noragami" #20
Yato podejmuje najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - w obliczu Niebios wyznaje, że Zaklinacz to nikt inny, jak jego własny ojciec. W odpowiedzi otrzymuje czas, aby samemu załatwić sprawę. Czy jednak zdoła pokonać tak trudnego przeciwnika? W dodatku z góry odrzuca swoje Błogosławione Regalia, gdyż nie chce narażać Yukine. Do jakich środków będzie zmuszony się uciec, aby odpowiednio przygotować się do tej walki, która bez względu na wynik, może go kosztować życie?

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

Zobacz początkowe strony mangi "Servamp" #13

Dodany przez: Urd - 2019-11-06 17:15:23 - 308 unikalnych wyświetleń;

W połowie listopada premierę będzie miał "Servamp" #13. Stęskniliście się za tymi uroczymi wampirami? Dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać, podrzucamy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Servamp" #13
Aby uratować Tsurugiego, Kuro - servamp, dla którego życie składa się z upierdliwości, a każdą ważną sprawę można odłożyć na jutro (czyli w grudniu po południu) - wraz ze swoim panem, Mahiru Shirotą, wkracza do świata duchów, by stawić czoła złowrogiemu Tomie. W tym samym czasie Tsurugi i Izuna muszą stoczyć własną walkę. Kłopoty z C3 powoli zmierzają do nieuchronnego końca!

"Seven Deadly Sins" #5 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-11-06 13:11:48 - 247 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami nowiutkie tomiki mangi "Seven Deadly Sins" #5. Rozpoczyna się turniej o niezwykłą nagrodę! Pełną rozpiskę wysyłek zamieszczamy poniżej.

"Seven Deadly Sins" #5
Z drużyny Siedmiu Grzechów Głównych zebrali się już Meliodas, olbrzymka Diane, Nieśmiertelny Ban i Król Elfów King. Jednocześnie Święci Rycerze kontynuują przygotowania do wielkiej wojny. Nieoczekiwanie wychodzi na jaw, że do osiągnięcia swoich celów wykorzystują zakazane, mroczne moce.
Żeby uratować królestwo, Grzechy muszą odnaleźć pozostałych towarzyszy i należące do nich Święte Skarby. Obydwie strony konfliktu spotykają się nieoczekiwanie w niedalekim mieście Vaizel!


Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- piątek- manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

Listopadowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2019-11-05 16:52:41 - 1162 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami listopadowe premiery wydawnicze! Zacząć musimy od smutnej wiadomości - jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę mangi "Trigun" na grudzień. Niestety przygotowanie graficzne tego projektu okazało się monstrualnie czasochłonne, a na ostatnią chwilę zdecydowaliśmy się do tomu dołączyć 50 stron dodatku. Przepraszamy, że musicie czekać, ale za to przekażemy w Wasze ręce naprawdę pokaźną cegłę. Dokładną datę premiery podamy w grudniu, zaś dodatek dla prenumeratorów pokażemy w piątek. Sam listopad otwiera oficjalna premiera przezabawnej komedii "Iruma w szkole demonów" #1, następnie nowy tom mangi "Servamp" #13, do tego "Noragami #20, "Twoje kwietniowe kłamstwo" #5, dla miłośników cięższych klimatów "Fire Punch" #2, "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #8 z jakże jesienną okładką, "Fairy Tail" #25, gratka dla fanów przygód Yatka - jednotomowy spin-off "Noragami. Bezpańskie opowieści", a na koniec nowy tom mangi "Miłość, jenoty i inne kłopoty" #7. Do tego pojawi się również light novel "Log Horizon LN" #7. Poniżej podrzucamy również daty zamknięcia prenumerat.

DATY ZAMKNIĘCIA PRENUMERAT (nie są to daty premier!)
"Servamp" #13 - 6 listopada
"Noragami" #20 - 6 listopada
"Twoje kwietniowe kłamstwo" #5 - 18 listopada (dodatek - pocztówka)
"Fire Punch" #2 - 18 listopada (dodatek)
"Fairy Tail" #25 - 12 listopada (dodatek)
"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #8 - 18 listopada (dodatek)
"Noragami. Bezpańskie opowieści" - 18 listopada (dodatek - pocztówka)
"Miłość, jenoty i inne kłopoty" #7 - 20 listopada
"Log Horizon LN" #7 - 20 listopada (dodatek)

Już wkrótce "Księga Przyjaciół Natsume" #8

Dodany przez: Urd - 2019-11-02 15:10:54 - 284 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi manga "Księga Przyjaciół Natsume" #8. Nasz bohater ponownie ściągnie na siebie nie lada kłopoty - tym razem jednak, nie tylko jego życie zostanie zagrożone... Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Księga Przyjaciół Natsume" #8
Tanuma zostaje opętany przez demona, przed którym chciał ochronić Takashiego. Yokai obiecuje jednak, że opuści ciało chłopaka, jeśli Natsume pomoże mu zebrać fragmenty magicznego zwierciadła. Szybko okazuje się, że nie będzie to takie proste, ponieważ ktoś jeszcze próbuje zdobyć niezwykły artefakt. Czy nasz bohater zdoła sprostać zadaniu i uratować przyjaciela?

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można nabyć z 25% rabatem!

"Iruma w szkole demonów" #1 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-10-31 12:22:51 - 405 unikalnych wyświetleń;

Dziś w nasze progi zawitał "Iruma w szkole demonów" #1! Jako że jest to nasza listopadowa nowość i do oficjalnej premiery pozostało jeszcze kilka dni, wciąż możecie się załapać na dodatek z serii - wystarczy, że zamówicie prenumeratę jeszcze dziś do północy!

"Iruma w szkole demonów" #1
Co zrobić, gdy rodzice dla pieniędzy postanawiają zaprzedać duszę diabłu? A co gorsza - Twoją duszę? I ciało? W wyniku takiej właśnie niewdzięcznej transakcji czternastoletni Iruma zostaje zaadoptowany przez podstarzałego demona, któremu zamarzyło się posiadanie wnuka. A że świeżo upieczony dziadek bierze sobie swoją nową rolę bardzo do serca, w trosce o edukację chłopaka, posyła go do szkoły dla demonów. Nie to, że obecność człowieka w takiej placówce jest wskazana, czy nawet... bezpieczna. Chcąc nie chcąc Iruma musi wykorzystać wszystkie możliwe pomysły, nawet te najbardziej szalone, by ukryć swoje prawdziwe pochodzenie i nie zostać pożartym przez kolegów z klasy.

Przed Wami pełna absurdów komedia z udziałem dam o potwornym charakterze, bożyszczy z piekła rodem i bogu ducha winnego chłopaka, który najzwyczajniej nie ogarnia, co tu się u diabła dzieje.


Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy opłacone prenumeraty - można je zamawiać jeszcze tylko dziś do północy!
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu i Łodzi
- wtorek - manga będzie dostępna w empikach i innych sklepach komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Następny › Ostatni »