Zbliża się "Fire Punch" #5

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-17 10:40:32 - 235 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi "Fire Punch" 5! Agni staje twarzą w twarz z Domą. Czy skorzysta z tej szansy, aby wreszcie dokonać upragnionej zemsty? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Fire Punch" 5
Togata wyjawia, że wiele lat cierpiała, ponieważ jest "mężczyzną uwięzionym w ciele kobiety". To szczere wyznanie wstrząsa Agnim, który podejmuje decyzję, by sprostać stojącym przed nim wyzwaniom i pojechać tam, gdzie przebywa Doma.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Letni Festiwal Mangowy - zdobądź limitowane karty kolekcjonerskie

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-15 14:27:04 - 553 unikalnych wyświetleń;

Letni Festiwal Mangowy zbliża się wielkimi krokami! Dziś z radością prezentujemy Wam fantastyczny bonus, jaki będziecie mogli zdobyć w ramach wydarzenia. Kupując przynajmniej 3 festiwalowe nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!

Karty kolekcjonerskie z podpisem autorów będą miały duży format B5, a każda z nich opatrzona będzie numerem seryjnym i hologramem! Ze względu na ich ograniczoną liczbę, będą one przyznawane do wyczerpania zapasu - kto pierwszy, ten lepszy!

JAK ZDOBYĆ KARTY:

- kupując do 5.07 minimum 3 prenumeraty na nowości LFM (mangi, dodatki dla prenumeratorów oraz karty zostaną wysłane zbiorczo w jednej paczce przed LFM);

- jeśli nie zdążysz kupić prenumerat, możesz nabyć nowości w preorderze w zwykłej cenie w dniach 6-19.07 na yatta.pl (mangi oraz karty kolekcjonerskie zostaną wysłane po 19.07);

UWAGA! Opcje te można POŁĄCZYĆ! Jeśli w prenumeracie kupiłeś 2 tomiki, a w preorderze 1 system uwzględni bonus za 3 nowości - prenumeraty zostaną wysłane wcześniej, a z preorderem otrzymasz wszystkie 3 karty.

- kupując nowości w dniach 17-18.07 w sklepach stacjonarnych Yatta.pl otrzymasz je z dodatkami dla prenumeratorów + kartami kolekcjonerskimi (do wyczerpania zapasu).

UWAGA! Ze względów technicznych promocja w sklepach stacjonarnych NIE ŁĄCZY SIĘ z promocją w sklepie internetowym. Jeśli więc zamówisz 2 prenumeraty, a w sklepie stacjonarnym dokupisz 1 tomik, nie otrzymasz kart kolekcjonerskich!

Dziś prezentujemy pierwszą z kart, kolejne pokazywać będziemy w najbliższych dniach, więc zachęcamy do śledzenia naszych mediów.

W sumie możecie uzbierać aż 8 kart kolekcjonerskich i to zupełnie niezależnie od przysługujących do każdej prenumeraty dodatków!

Jeśli nie pamiętacie, jakie nowości przygotowaliśmy na festiwal, koniecznie zajrzyjcie na stronę Letniego Festiwalu Mangowego gdzie pojawiają się wszystkie informacje dotyczące wydarzenia!

"Twoje kwietniowe kłamstwo" #7 już do Was leci!

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-15 13:46:13 - 225 unikalnych wyświetleń;

Pachnące nowością tomiki "Twoje kwietniowe kłamstwo" 7 wyruszyły już w podróż do prenumeratorów! Czy Kosei wygra wreszcie ze swoimi ograniczeniami? A może już na zawsze pogrąży się w rozpaczy i beznadziei?! Poniżej znajdziecie opis oraz szczegółowy plan dystrybucji!

"Twoje kwietniowe kłamstwo" 7
Kiedy Kaori nie stawia się na koncercie, Kosei zmuszony jest wyjść na scenę w pojedynkę. Jego blokada psychiczna ponownie daje o sobie znać, jednak tym razem Kosei zamiast ignorować problem, decyduje się poprzez muzykę stawić czoła traumatycznej przeszłości. Czy wreszcie uda mu się zrozumieć motywy ukochanej osoby, która tak bardzo go wtedy skrzywdziła?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysłaliśmy prenumeraty.
- wtorek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #11

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-10 10:09:30 - 334 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera mangi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" #11! W zamku Wistal wkrótce odbędzie się bal, którego celem będzie... aranżacja małżeństwa dla księcia Zena! Czy Shirayuki powinna zacząć obawiać się konkurencji? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 11
Do zamku Wistal przybywają niezwykle mili goście! Shirayuki bardzo cieszy wizyta przyjaciół z Lilias, jednakże... Do Zena zaczynają napływać kolejne propozycje małżeństwa. Książę ma wziąć udział w balu wydanym, by mógł spotkać kandydatki, ale najpierw zwraca się do Izany z pewną prośbą...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Już wkrótce "Jego wilczy sekret" #3

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-08 11:05:27 - 383 unikalnych wyświetleń;

W połowie miesiąca premierę będzie mieć "Jego wilczy sekret" 3! Komugi poznaje mroczny sekret związany z przeszłością Oogamiego. Jak ta wiedza wpłynie na ich relację? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Jego wilczy sekret" 3
W nowej szkole Komugi poznaje czterech niezwykłych chłopaków, których łączy wspólny sekret - to zmiennokształtni, którzy tylko odgrywają rolę uczniów. Oogami, prawdziwy wilk w ludzkiej skórze, sprawia, że serce dziewczyny bije mocniej. Kiedy wilczy chłopiec nie odwzajemnia jej uczuć, Komugi postanawia zadowolić się przyjaźnią. Szczwany (jak) lis Rin obserwuje ich perypetie i chce podnieść koleżankę na duchu. Rodząca się między Rinem i Komugi zażyłość uświadamia Oogamiemu jego własne uczucia...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zbliża się "Twoje kwietniowe kłamstwo" #7

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-08 10:55:41 - 247 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi "Twoje kwietniowe kłamstwo" 7! Czy Kosei zapanuje wreszcie nad swoimi demonami? A może jego solowy występ z góry skazany był na porażkę...? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Twoje kwietniowe kłamstwo" 7
Kiedy Kaori nie stawia się na koncercie, Kosei zmuszony jest wyjść na scenę w pojedynkę. Jego blokada psychiczna ponownie daje o sobie znać, jednak tym razem Kosei zamiast ignorować problem, decyduje się poprzez muzykę stawić czoła traumatycznej przeszłości. Czy wreszcie uda mu się zrozumieć motywy ukochanej osoby, która tak bardzo go wtedy skrzywdziła?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Następny › Ostatni »