Gdy zakwitnie w nas miłość #3 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-05-31 13:59:54 - 285 unikalnych wyświetleń;

Najnowszy tomik "Gdy zakwitnie w nas miłość" #3 już u nas! Jesteście ciekawi jak potoczy się historia tych dwóch niezwykłych dziewcząt? Gorąco zachęcamy do lektury! Poniżej pełna rozpiska wysyłek.

"Gdy zakwitnie w nas miłość" #3
Obserwując, jak Toko i Yu się do siebie zbliżają, Sayaka czuje rosnącą frustrację. Yu akceptuje myśl, że wielkie porywy serca nie są jej pisane, i postanawia trwać u boku Toko, zgadzając się na wszystkie jej warunki. Jak rozwinie się ta niezwykła relacja?

Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty
- poniedziałek - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu - wtorek - manga będzie dostępna w empikach i sklepach komiksowych

Gdy zakwitnie w nas miłość #3 lada dzień w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2019-05-29 18:03:50 - 302 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec tygodnia do sprzedaży trafi "Gdy zakwitnie w nas miłość" #3. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony."Gdy zakwitnie w nas miłość" #3
Obserwując, jak Toko i Yu się do siebie zbliżają, Sayaka czuje rosnącą frustrację. Yu akceptuje myśl, że wielkie porywy serca nie są jej pisane, i postanawia trwać u boku Toko, zgadzając się na wszystkie jej warunki. Jak rozwinie się ta niezwykła relacja?

Przypominamy również, że do dnia premiery tomik można zakupić z 25% rabatem!

Majowe nowości - update

Dodany przez: Urd - 2019-05-28 16:37:53 - 802 unikalnych wyświetleń;

Jak wiecie, ostatni tydzień był dość zwariowany. Wizyta mistrza Nagabe i Warszawskie Targi Książki absorbowały nas bardzo intensywnie, w związku z czym umknęło kilka powiadomień na temat majowych nowości, jak chociaż informowanie o dostępności początkowych stron. Nie musicie się jednak obawiać, równocześnie normalnie pracowaliśmy, a wszystkie mangi (oprócz "Jak zostałam bóstwem!?" i "Książę Piekieł" #15, które czekają z drukiem na akcepty obwolut) były normalnie w druku. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia mang, które przyszły do nas w ostatnich dniach. Dodatkowo pod koniec tygodnia dotrze trzeci tom mangi "Gdy zakwitnie w nas miłość".

Dodatkowe info:
- Album z serii "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" można nabyć w naszym sklepie internetowym lub w jednym ze sklepów stacjonarnych yatta.pl, natomiast do pozostałych sklepów komiksowych trafi on po 10 czerwca.

- Log Horizon LN #6 - wszystkie prenumeraty już wyszły, tomik można też zakupić w sklepie yatta.pl - do pozostałych sklepów książka trafi w przeciągu dwóch dni;

- prenumeraty pozostałych widocznych na zdjęciu mang zostały spakowane i jutro rano zabierze je listonosz. Od jutra będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl

PannaN będzie podpisywać swój komiks podczas WTK - sprawdź godziny

Dodany przez: Urd - 2019-05-21 14:05:15 - 416 unikalnych wyświetleń;

Już w tę sobotę, podczas Warszawskich Targów Książki na naszym stoisku zagości PannaN! Jeśli marzy Wam się podpis autorki komiksu "Helena Wiktoria" - koniecznie odwiedźcie ją w godzinach wypisanych poniżej:
SOBOTA (25.05):
Stoisko Studio JG (324/G) 14:00 - 16:00

Noragami #18 już u nas

Dodany przez: Urd - 2019-05-21 12:47:30 - 325 unikalnych wyświetleń;

Nareszcie dotarło do nas "Noragami" #18. Pakujemy prenumeraty, natomiast pełną rozpiskę wysyłek znajdziecie poniżej.

"Noragami" #18
Yato wygrywa pojedynek z Takemikazuchim, ale to wcale nie rozwiązuje kłopotów Bishamon. Żeby powstrzymać Niebiosa należy przekonać je, że są w błędzie, a tego nieomylni bogowie nie chcą zaakceptować. I gdy wydawało się, że sytuacja nie może się pogorszyć, niebiosa ponownie zostają rozdarte. Kto dopuścił się tego potwornego czynu, za który jedynym słusznym wyrokiem jest śmierć?

Plan dystrybucji:
- wtorek - wysyłamy prenumeraty
- środa - komiks będzie dostępny w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Toruniu - czwartek - manga będzie dostępna w empikach i sklepach komiksowych

[UPDATE] Dyżury autorskie i spotkanie z mistrzem Nagabe

Dodany przez: Urd - 2019-05-17 16:27:48 - 699 unikalnych wyświetleń;

Już za tydzień będziecie mogli spotkać autora mangi "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" podczas Festiwalu Komiksowa Warszawa, odbywającym się w ramach Warszawskich Targów Książki! Autor będzie podpisywał albumy z serii przez trzy dni targów (24-26 maja). Poniżej zamieszczamy rozpiskę dyżurów oraz wszystkie ważne informacje z nimi związane.

PIĄTEK (24.05):
Strefa autografów 12:00 - 13:30
Stoisko Studio JG (14/D1) 15:30 - 17:00

SOBOTA (25.05):
Spotkanie z autorem 10:00 - 11:00 (Sala festiwalowa)
Strefa autografów 12:00 - 13:30
Stoisko Studio JG (14/D1) 15:30 - 17:00

NIEDZIELA (26.05):
Strefa autografów 10:00 - 11:30

Podczas trwania targów będzie można również oglądać wystawę z mangi "Dziewczynka w Krainie Przeklętych".

REGULAMIN AUTOGRAFÓW:
1. Autograf można otrzymać tylko i wyłącznie w tomiku "Dziewczynka w Krainie Przeklętych - album", mającym premierę podczas targów (nie ma możliwości otrzymania podpisu na osobnej kartce, w notesie, komiksie etc.).
2. Jedna osoba może na raz otrzymać autograf tylko w jednym albumie. Aby podpisać kolejny, należy ponownie ustawić się w kolejce.
3. Dyżur autografowy ma określony czas trwania i nie będzie przedłużany.
4. Autor nie jest zobowiązany udzielić autografów wszystkim oczekującym w kolejce.
5. Dyżur autografowy może być przerwany na życzenie autora w dowolnym momencie.
6. Obowiązuje zakaz „zajmowania” sobie miejsca kolejce.
7. Do autografów obowiązuje zwykła kolejka (bez numerków). Szczegółowe informacje można uzyskać na stoisku Studia JG. Instrukcji będą udzielać również osoby obsługujące kolejkę. 8. Osoby zachowujące się w sposób niestosowny, nieprzestrzegający ogólnie przyjętych norm społecznych zostaną usunięte ze stoiska.
9. Kwestie sporne rozstrzyga obsługa stoiska.

STREFA AUTOGRAFÓW znajduje się piętro wyżej nad strefą stoisk – należy wejść schodami na górę lub wjechać windą.

STOISKA STUDIO JG/ YATTA.PL znajdują się w dwóch miejscach:
- stoisko Studio JG (309/G) - w tym miejscu odbywają się autografy, można na miejscu zakupić tomiki;
- stoisko Studio JG - Yatta.pl (324/G) - strefa Festiwalu Komiksowa Warszawa, Galeria (poziom -1) - w tym miejscu można odebrać zamówiony wcześniej tomik "Dziewczynka w Krainie Przeklętych - album" oraz na miejscu zakupić tomiki.

Albumy, na których będzie podpisywał się autor, będzie można zakupić na obu stoiskach. Prenumeraty będzie można odebrać WYŁĄCZNIE na dolnym stoisku Studio JG - Yatta.pl (324/G), będą one wydawane na podstawie numeru zamówienia.

PRZYKŁADOWE STRONY Z ALBUMU można obejrzeć TUTAJ

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Następny › Ostatni »