Majowa nowość w podwójnym wydaniu!

Dodany przez: Urd - 2021-01-08 15:46:52 - 764 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek 2021 roku mamy dla Was fantastyczną nowość! "Kusuriya no Hitorigoto" to przepięknie narysowana, wciągająca opowieść, która bawi, trzyma w napięciu i idealnie nadaje się dla wszystkich spragnionych nieszablonowych historii. Ten niezwykły seinen będzie miał premierę w maju, choć przedpremierowo trafi w Wasze ręce już w kwietniu. Co więcej, będziecie go mogli nabyć w dwóch edycjach - w miękkiej lub twardej oprawie (dostępnej tylko w sieci Yatta.pl).

Dodatkowo, każdy kto do poniedziałku zakupi dowolną formę prenumeraty na ten tytuł i w zamówieniu wpisze kod ZIELARKA otrzyma dodatkowe 5% rabatu od końcowej ceny prenumeraty!

KUSURIYA NO HITORIGOTO
Maomao, ambitna młoda zielarka, zostaje porwana i trafia do haremu cesarza jako służąca. Aby nie pogarszać sytuacji, w której się znalazła, zataja swoje umiejętności, a nawet fakt, że potrafi czytać i pisać. Tymczasem nowo narodzone dzieci władcy umierają na skutek tajemniczej klątwy. Zielarka szybko orientuje się, że to nie magia, ale trucizna jest przyczyną śmierci niemowląt. Decyduje się ostrzec księżniczki, podrzucając do ich komnat wiadomość o powodach niezwykłej choroby ich dzieci. Dziewczyna nie przypuszcza nawet, jak bardzo ta decyzja zaważy na jej losie. Tym bardziej, że znalazła się w miejscu, w którym nikt nie może czuć się bezpieczny...

Przed Wami wielokrotnie nagradzana, pięknie narysowana opowieść pełna pałacowych intryg i politycznych rozgrywek, w której szczęście jest ulotne, a przyszłość niepewna.

Autorzy: Ikki Nanao, Natsu Hyuuga, Nekokurage
Gatunek: seinen, tajemnica, romans, dramat
Liczba tomów: 7+
Format: A5
Premiera: maj (przedpremierowo kwiecień)

Styczniowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2021-01-07 16:17:07 - 1128 unikalnych wyświetleń;

Ledwo świętowaliśmy wkroczenie w rok 2020, a tu nagle zastał nas grudzień. Kiedy to się stało?!

Zaczynamy nowy rok! Wyjątkowo zamieszczamy na nowej rozpisce także premiery z poprzedniego miesiąca, które ukazały się w styczniu lub przyjdą na dniach. Wczoraj w końcu otrzymaliśmy akcept na "Bakemonogatari" 5 i mogliśmy dać drukarni zielone światło na druk, więc wkrótce podamy dokładną datę. Oprócz tego w styczniu ukażą się: "Beastars" 2, "Klątwa Haru" 2 (ostatni tom), "Sposób na pięcioraczki" 2, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 5, "Fairy Tail" 29, "Łowcy smokó" 2, "Ajin" 15, "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 8 i ostatni tom mangi "Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 4. ______________________

Przypominamy daty zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- "Beastars" 2 - do 11 stycznia
- "Klątwa Haru" 2 - do 11 stycznia
- "Sposób na pięcioraczki" 2 - do 12 stycznia
- "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 5 - do 17 stycznia
- "Fairy Tail" 29 - do 17 stycznia
- "Łowcy smoków" 2 - do 15 stycznia
- "Ajin" 15 - do 18 stycznia
- "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 8 - do 18 stycznia
- "Honda. Sprzedawcy kontra mangowcy" 4 - do 25 stycznia
- "Bakemonogatari" 5 - do 20 stycznia

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14 i "Seven Deadly Sins" 12 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-07 10:57:04 - 169 unikalnych wyświetleń;

Wczoraj oddaliśmy w Wasze ręce dwie nowości! "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14 i "Seven Deadly Sins" 12 już tu są! Poniżej znajdziecie opisy tomików oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 14
Do przebywających na północy królestwa Shirayuki i Ryu przybywa Obi z rozkazem od Zena. Młoda zielarka natychmiast zabiera się do pracy, jednak przygotowanie odpowiedniego specyfiku przysparza jej sporo trudności. Niespodziewanie dziewczyna zaprasza Obiego na długą rozmowę o świcie! Nadchodzi czas ważnych decyzji!

"Seven Deadly Sins" 12
Na Bana spada kolejna tragedia! Elizabeth, chroniąc śmiertelnie rannych Meliodasa i Gilthundera, zostaje uprowadzona przez Hendricksona. W krytycznym momencie na placu boju pojawia się Nieśmiertelny Ban. Lecz czemu, gdy Lisi Grzech szczerzy kły, jego sztylet wymierzony jest w serce Meliodasa?! Burzy się i kipi krew demonów, a królewską stolicę ogarnia mrok. Co więcej, do świata żywych wraca przedziwne monstrum! Czy nie ma już ratunku przed nadciągającą bezkresną ciemnością?

Plan dystrybucji:
- czwartek - zapakowaliśmy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - komiksy znajdą się w innych sklepach z komiksami oraz w salonach empik.

Fire Punch #8 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2021-01-05 16:26:34 - 181 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi 8. - ostatni tom mangi - "Fire Punch"! Jak zakończy się historia Agniego, chłopaka, którego trawią niegasnące płomienie? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Fire Punch" 8
Agni, którego ciało ponownie spowija ogień, postanawia wszystkich spopielić, aby tylko dotrzeć do Yudy. Na jego drodze staje jednak Sun, napędzany ślepą wiarą i gniewem. Co przyniesie kres skostniałemu światu: płomień zemsty czy światło przebaczenia? To już ostatni tom tej mrocznej historii.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Pokój w kolorach szczęścia" #8 już tu jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-01-04 10:45:11 - 245 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki "Pokój w kolorach szczęścia" 8! Jaką przeszłość skrywa Porywacz? Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji.

"Pokój w kolorach szczęścia" 8
Do tej pory Sachi mieszkała ze swoim porywaczem ze względu na łączące ich cele. Jednak w pewnym momencie zrodziło się między nimi uczucie, które nie ma nic wspólnego ze zbieżnością interesów. Nadeszła pora, by zamaskowany mężczyzna opowiedział swoją historię.

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Iruma w szkole demonów" 7 i "Księga Przyjaciół Natsume" 14 już do Was lecą

Dodany przez: Urd - 2020-12-30 17:16:36 - 308 unikalnych wyświetleń;

Podwójny atak demonów! Drukarnia zrobiła nam niespodziankę i, mimo zapewniania, że nie zdołają niczego dostarczyć w tym tygodniu, przywiozła nam tomiki mang "Iruma w szkole demonów" 7 i "Księga Przyjaciół Natsume" 14! Poniżej podrzucamy plan dystrybucji!

"Iruma w szkole demonów" 7
Iruma pragnie lepiej zrozumieć demony, wśród których przyszło mu żyć. Wszystkożerny Pierścień postanawia spełnić życzenie swojego właściciela i rzuca na niego urok, w wyniku czego osobowość chłopaka drastycznie się zmienia. Nasz bohater przejmuje kontrolę nad klasą specjalnych przypadków i stawia sobie za cel opanowanie najpilniej strzeżonego miejsca w szkole, związanego z samym Królem Demonów!

"Księga Przyjaciół Natsume" 14
Podczas załatwiania sprawunków Natsume zostaje schwytany przez pomniejsze demony. Yokai rzucają zaklęcie na jego gardło, przez co traci głos. Nagle pojawia się ayakashi, który niegdyś znał babcię Takashiego, i ratuje chłopaka z opresji, lecz potem... zabiera go ze sobą! Tom zawiera również dodatkowy rozdział ze średniakami w roli głównej!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu
- wtorek - "Iruma" znajdzie się w empikach, zaś KPN na empik.com Obie mangi trafią również do innych sklepów komiksowych

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Następny › Ostatni »