"Ajin" #14 i "Seven Deadly Sins" #8 już do Was lecą!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-07 16:28:25 - 323 unikalnych wyświetleń;

"Ajin" #14 oraz "Seven Deadly Sins" #8 już u nas! Tomiki właśnie wyruszyły w podróż do prenumeratorów! Poniżej znajdziecie szczegółowy plan dystrybucji. Niestety ze względu na błąd druku jesteśmy zmuszeni przedrukować obwoluty mangi "Podejrzane sekrety" 1, w związku z czym jej premiera przesunie się na przyszły tydzień. Dokładną datę będziemy w stanie podać na początku przyszłego tygodnia.

"Ajin" #14
Sato przejmuje kontrolę nad bazą Iruma i zapowiada, że w dwie godziny sparaliżuje sytuację w kraju. Wykorzystuje myśliwce Sił Samoobrony, by przypuścić serię samobójczych ataków na najważniejsze instytucje w Japonii. Nakano, Akiyama, Shimomura i Tanaka toczą bój z nieznanymi ahumanoidami, którzy przyłączyli się do zwolenników Sato. W ogólnym chaosie z odsieczą przybywa Specjalny Oddział do Walki z Ahumanoidami. Podczas gdy Sato sieje zniszczenie, Kei Nagai opracowuje w końcu karkołomny plan, który pozwoli mu pokonać Bereta.

"Seven Deadly Sins" #8
Gdy Święci Rycerze wystrzelili w Olbrzyma w Zbroi zabójczą strzałę, znalazła się osoba, która potrafiła ją zatrzymać. Nieporuszony mężczyzna, niezważający na spadające nań krople deszczu.. To właśnie piąty członek drużyny, Grzech Rozpusty, Gowther! Kim jest Olbrzym w Zbroi? Czemu drużyna Wrzasku o Świcie próbuje pozbawić go życia? Jaką straszliwą tajemnicę skrywa jego prawdziwa tożsamość? Świat stoi na krawędzi świętej wojny!

Plan dystrybucji:
- czwartek - wysłaliśmy prenumeraty.
- piątek - mangi trafią do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi i Opolu.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Odważ się kochać!" coraz bliżej!

Dodany przez: mjachimek - 2020-05-07 12:57:22 - 289 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera naszej uroczej nowości - komediowego shounen-ai "Odważ się kochać!". Czy młodzieniec o dwóch zaskakująco różnych obliczach odnajdzie miłość? Prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Odważ się kochać!"
To miasto jest za małe dla tylu stróżów prawa! Karasukai i VOICE to rywalizujące ze sobą organizacje ochotniczej straży obywatelskiej, które strzegą mieszkańców Karasugaoki przed złem i występkiem. Liderzy grup - Shinba i Izuhara - od zawsze mają ze sobą na pieńku. Splot niezwykłych okoliczności sprawia jednak, że już wkrótce nasi bohaterowie na własnej skórze przekonają się o słuszności porzekadła "kto się czubi, ten się lubi". Czy skłóceni przywódcy sąsiedzkich patroli będą w stanie odłożyć na bok prywatne niesnaski, żeby wspólnie zawalczyć o dobro, miłość i sprawiedliwość?! Przed Wami zwariowana komedia pomyłek!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Kaguya-sama wa Kokurasetai już w lipcu!

Dodany przez: Urd - 2020-05-01 18:34:37 - 1249 unikalnych wyświetleń;Mamy dla Was fantastyczną nowość na dobry początek majówki – przed Wami... Kaguya-sama wa Kokurasetai! Ten fenomenalny seinen rozłoży na łopatki nawet największych ponuraków. Wydawało Wam się, że miłość jest prosta? Naiwni! Miłość to wojna, na której nie bierze się jeńców! Oficjalna premiera mangi 20 lipca, zaś przedpremierowo manga będzie dostępna już 10 lipca podczas Letniego Festiwalu Mangowego. Już wkrótce zaprezentujemy Wam również dodatki, które będziemy dodawać do każdego tomu zamówionego w prenumeracie.

Kaguya-sama wa Kokurasetai
Przewodniczący samorządu Miyuki Shirogane i wiceprzewodnicząca Kaguya Shinomiya to prawdziwi idole w renomowanej szkole dla elit. Wybitni w każdej dziedzinie, opanowani i piękni, dzielą wstydliwy sekret. Są w sobie zakochani. Nie mogą jednak przyznać się do swoich uczuć, bo w ich rozumieniu... miłość jest dla słabych! Bycie w związku to nieustanna walka, którą przegrywa ten, kto pierwszy się odsłoni. W tym starciu Kaguya i Miyuki nie będą przebierać w środkach, aby osiągnąć swój cel i zmusić przeciwnika do wyznania!

Misternie tkane strategie, skomplikowane do granic absurdu intrygi i zakrojone na szeroką skalę manipulacje - wszystkie chwyty dozwolone! W końcu MIŁOŚĆ TO WOJNA!

Autor: Aka Akasaka
Gatunek: seinen, komedia, romans, psychologiczny
Format: B6+
Liczba tomów: 18+ (seria kontynuowana)
Premiera: Lipiec

Już wkrótce "Seven Deadly Sins" 8

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-29 11:46:35 - 369 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera "Seven Deadly Sins" 8! Czy Grzech Rozpusty dołączy do Meliodasa i spółki? Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Seven Deadly Sins" 8
Gdy Święci Rycerze wystrzelili w Olbrzyma w Zbroi zabójczą strzałę, znalazła się osoba, która potrafiła ją zatrzymać. Nieporuszony mężczyzna, niezważający na spadające nań krople deszczu. To właśnie piąty członek drużyny, Grzech Rozpusty, Gowther! Kim jest Olbrzym w Zbroi? Czemu drużyna Wrzasku o Świcie próbuje pozbawić go życia? Jaką straszliwą tajemnicę skrywa jego prawdziwa tożsamość? Świat stoi na krawędzi świętej wojny!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Nadchodzi "Ajin" #14!

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-28 09:54:58 - 307 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera "Ajin" 14. Czy Kei i jego sojusznicy zdołają wreszcie powstrzymać Bereta? Dowiecie się już w przyszłym tygodniu. Prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Ajin" 14
Sato przejmuje kontrolę nad bazą Iruma i zapowiada, że w dwie godziny sparaliżuje sytuację w kraju. Wykorzystuje myśliwce Sił Samoobrony, by przypuścić serię samobójczych ataków na najważniejsze instytucje w Japonii. Nakano, Akiyama, Shimomura i Tanaka toczą bój z nieznanymi ahumanoidami, którzy przyłączyli się do zwolenników Sato. W ogólnym chaosie z odsieczą przybywa Specjalny Oddział do Walki z Ahumanoidami. Podczas gdy Sato sieje zniszczenie, Kei Nagai opracowuje w końcu karkołomny plan, który pozwoli mu pokonać Bereta.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Już wkrótce premiera "Podejrzane sekrety" #1!

Dodany przez: mjachimek - 2020-04-27 10:46:33 - 633 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miała nasza nowa seria - "Podejrzane sekrety" 1. Jedna z najsłynniejszych przedstawicielek mocnego ecchi już wkrótce trafi w Wasze ręce. Co takiego zobaczy Tatsuhiko, gdy zajrzy przez otwór w ścianie swojego nowego mieszkania? Poniżej znajdziecie opis, a także początkowe strony mangi.

"Podejrzane sekrety" 1
Osiemnastoletni Tatsuhiko przeprowadza się do Tokio, gdzie w końcu ma rozpocząć wymarzone studenckie życie. Pewnego dnia odkrywa, że w ścianie jego mieszkania znajduje się malutki otwór. Zaskoczony widzi po drugiej stronie młodą dziewczynę w dość intymnej sytuacji. Chcąc zachować się jak na porządnego faceta przystało, z miejsca rusza powiadomić sąsiadkę o niezręcznym wydarzeniu. Dziewczyna jednak nie wpada w panikę, ale ku przerażeniu chłopaka wymusza na nim niezwykły układ - zamiast zasłaniać dziurkę, co drugi dzień każde z nich dostanie zielone światło na podglądanie. Jest tylko jedna żelazna zasada - nie mogą NICZEGO przed sobą ukrywać.

Nasz bohater szybko przekona się, że poznawanie cudzych sekretów, może okazać się równie niebezpieczne, co ujawnianie własnych... Gorące studentki, mnóstwo humoru, niedwuznacznych sytuacji i dram życia codziennego, a wszystko za sprawą pewnej niepozornej dziurki w ścianie. Odważycie się spojrzeć?


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Następny › Ostatni »