Jesienny Festiwal Mangowy - trzecia karta kolekcjonerska

Dodany przez: ajaworska - 2022-09-23 15:20:56 - 348 unikalnych wyświetleń;

Przychodzimy do Was w to piękne piątkowe popołudnie, aby ujawnić… trzecią limitowaną kartę kolekcjonerską, którą będziecie mogli zdobyć w trakcie Jesiennego Festiwalu Mangowego! Kolejna karta pochodzi z... „Love of Kill”!

Nieuchwytny zabójca Ryang-ha Song i początkująca łowczyni Chateau Dankworth… Jak potoczy się współpraca tak nieprzewidywalnego duetu? Jeśli lubicie mieszankę akcji i romansu, to zdecydowanie tytuł dla Was!

Jak zdobyć limitowane karty kolekcjonerskie?
Należy zakupić minimum trzy prenumeraty na nowości JFM, wliczające pierwsze tomy, np. „Love of Kill” 1, „Zew nocy” 1 i „Potworna słodycz” 1-5.

Prenumeraty na wszystkie festiwalowe nowości możecie zamawiać do 10 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

„Love of Kill” 1
Chateau Dankworth to młoda łowczyni głów działająca z ramienia niezależnej organizacji. Pewnego dnia na jej drodze staje nieuchwytny zabójca - Ryang-ha Song. Gdy dochodzi do starcia, różnica ich poziomów okazuje się zbyt duża i kobieta szybko kończy na celowniku. Jednak zamiast zabić Chateau, mężczyzna składa jej propozycję nietypowej współpracy. Oferta jest niezwykle kusząca, zwłaszcza dla początkującej łowczyni, ale czy komuś takiemu jak Ryang-ha można zaufać...? Oto początek trzymającej w napięciu niebezpiecznej gry, w której każda pomyłka może kosztować życie.