"Beztroskie dni" 6, "Niebieska flaga" 5 oraz "Podejrzane sekrety" 10 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-25 14:58:20 - 242 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu właśnie dotarły tomiki "Beztroskie dni" 6, "Niebieska flaga" 5 oraz "Podejrzane sekrety" 10! Jesteśmy w trakcie pakowania prenumerat, więc niedługo wyczekujcie listonoszy, a w międzyczasie dajcie znać, które z tych tytułów zagoszczą na Waszych półkach!

"Beztroskie dni" 6
Po przygodach w parku rozrywki dystans między Tomoyą a Mari zmniejszył się. Kiedy nadchodzi czas szkolnego turnieju sportowego, a emocje sięgają zenitu, Matsu postanawia jeszcze bardziej pogłębić ich relację. Na swoje nieszczęście daje się jednak przyłapać w niedwuznacznej sytuacji... Tymczasem Natsuki planuje zaprosić Annę na świąteczną randkę.

"Niebieska flaga" 5
Zaczyna się nowy semestr. Taichi i Futaba zostają parą i ich znajomość powoli przybiera bardziej romantyczny charakter. Niespodziewanie Mami zbliża się do Taichiego, co wzbudza w jego nowej dziewczynie dyskomfort. Jak postąpi zdezorientowany Tai, nie potrafiąc zrozumieć zachowania koleżanki? Sytuacja wprowadza chaos we wszystkich relacjach między bohaterami!

"Podejrzane sekrety" 10
W życiu Tatsuhiko pojawia się tajemnicza kobieta, której celem jest zemsta na Emiru. Nachodzi chłopaka w jego mieszkaniu, ale Emiru ratuje sytuację. Oszołomiony Tatsuhiko słyszy słowa dziewczyny: Teraz moja kolej.

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami