Jesienny Festiwal Mangowy - ósma karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2021-10-14 12:14:32 - 328 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Kaiju No.8", czyli trzymającej w napięciu, wciągającej, pełnej humoru opowieści z dreszczykiem!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 25 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Kaiju No.8" 1
Osiągające gigantyczne rozmiary potwory zwane kaiju od lat sieją w Japonii grozę i zniszczenie. Aby je powstrzymać przed laty powołany został elitarny Korpus Obrony, który brawurowo radzi sobie z likwidacją tych bezwzględnych monstrów. Wstąpienie w jego szeregi od dziecka było ambicją Kafki Hibino, jednak nigdy nie udało mu się osiągnąć celu. Ostatecznie zamiast być jednym z bohaterów, tylko po nich sprząta. Wszystko ulega drastycznej zmianie, gdy pewnego dnia zostaje zaatakowany przez kaiju i w konsekwencji sam przemienia się w potwora. Czy teraz Hibino stanie się celem jednostki, do której zawsze chciał dołączyć? A może zdoła wykorzystać nową siłę, by spełnić dawne marzenie?