Jesienny Festiwal Mangowy - druga karta kolekcjonerska

Dodany przez: ajaworska - 2022-09-22 16:18:31 - 624 unikalnych wyświetleń;

Czas ujawnić, jak będzie wyglądała druga limitowana karta kolekcjonerska, którą możecie zdobyć podczas Jesiennego Festiwalu Mangowego! Tym razem z „Sakamoto Days”!

To historia o byłym płatnym zabójcy, który obecnie jest mężem, ojcem i właścicielem osiedlowego sklepiku. Jesteście ciekawi, jak potoczą się losy Taro, kiedy demony przeszłości zapukają do jego drzwi?

Jak zdobyć limitowane karty kolekcjonerskie?
Należy zakupić minimum trzy prenumeraty na nowości JFM, wliczające pierwsze tomy, np. „Sakamoto Days” 1, „Zew nocy” 1 i „Love of kill” 1-6.

Prenumeraty na wszystkie festiwalowe nowości możecie zamawiać do 10 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

„Sakamoto Days” 1
Taro Sakamoto był niegdyś legendarnym płatnym zabójcą, który wzbudzał strach i podziw w całym mieście. Jednak pewnego dnia jego życie diametralnie się zmieniło – zakochał się, ożenił, został ojcem i porzucił dawną ścieżkę kariery. Kilkadziesiąt kilogramów później Sakamoto, jak na przykładnego obywatela przystało, wiedzie spokojny żywot jako właściciel osiedlowego sklepiku. Jednak sielanka nie może trwać wiecznie! Dawni wrogowie ponownie stają na drodze byłego zabójcy. Czy Sakamoto zdoła ochronić swoją rodzinę i biznes przed demonami przeszłości?