„Księga Przyjaciół Natsume" 22, „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 10 oraz „Łowcy smoków” 6 właśnie dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-06-28 10:12:48 - 224 unikalnych wyświetleń;

Wtorek mieni się premierami! Mamy dla dziś dla Was 3 nowe tomiki: „Księga Przyjaciół Natsume" 22, „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 10 oraz „Łowcy smoków” 6 w miękkiej i twardej oprawie. Poniżej podrzucamy opisy tomów i plan dystrybucji dzisiejszych nowości!

„Księga Przyjaciół Natsume" 22
Natsume, Tanuma i Taki wybierają się do sąsiedniego miasteczka na wystawę dotyczącą yokai. Przez nagłe załamanie pogody przyjaciele zmuszeni są do pozostania na noc w pensjonacie. Wygląda jednak na to, że budynek gości także demony...! Natomiast podczas kolejnej przygody Takashi odkrywa w końcu prawdę o powstaniu Księgi Przyjaciół... Tom zawiera również dwa dodatki specjalne.

„Hanako, duch ze szkolnej toalety" 10
Aby Nene i Ko mogli powrócić do prawdziwego świata, Amane Yugi i Sosuke Mitsuba muszą zginąć. Zrozpaczona Nene składa Hanako pewną propozycję. W tym samym czasie Ko próbuje dogadać się Mitsubą, ale... Oto pełen napięcia tom dziesiąty!

„Łowcy smoków” 6
Quin Zaza cumuje w Harley. Mika spotyka w mieście Cujo, łowcę, z którym niegdyś stanowili zgrany duet, zanim poróżniło ich pewne wydarzenie. Dawny kompan namawia Mikę, by zapolowali na smoka, którego Cujo próbował schwytać przed trzema laty. Pamiątką tamtego starcia jest harpun tkwiący do dziś w ciele bestii. Mika i Cujo ponownie wyruszają razem na łowy!

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Księga przyjaciół Natsume” nie jest dostępna w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com, a „Łowcy smoków” w twardej oprawie wyłącznie w sieci Yatta.pl).