Premiera mangi „Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem” 7!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-10 11:28:04 - 160 unikalnych wyświetleń;

Miło nam Was poinformować, że dzisiaj z drukarni zawitały tomiki „Oka Horusa” 7 z przedrukowanymi obwolutami. Czas na rządy dwóch faraonów! Poniżej znajdziecie opis tomu oraz szczegółową rozpiskę wysyłek.

„Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem” 7
Dla państwa nastał czas władania dwóch faraonów - Hatszepsut objęła rządy w Górnym Egipcie, zaś Dolny Egipt pozostawał pod wpływem Totmesa III. Szybko stała się widoczna różnica w aspiracjach władców - dla królowej rozwój gospodarczy i pokój stanowiły najważniejsze priorytety, natomiast jej synowi marzyły się podboje i poszerzanie wpływów państwa. W obliczu tych dwóch sprzecznych wizji nieuchronnie zbliżał się moment konfrontacji...

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- poniedziałek - manga znajdzie się w innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem” nie jest dostępne w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).