[prima aprilis] SIEJEMY MANGĘ!

Dodany przez: Yanek - 2023-03-31 21:30:30 - 814 unikalnych wyświetleń;


Prezentujmy technologię E-Manga (Eko-Manga), innowacyjne rozwiązanie, które może całkowicie zmienić branżę komiksową i otworzyć drzwi do nowych możliwości w tworzeniu mang!


prof. Wanabe Nihonjin
Technologia E-Manga to nowatorskie rozwiązanie stworzone przez profesora instytutu kryptobotaniki w Osace, Wanabe Nihonjina (lat 82). Dzięki zastosowaniu technologii blockchain, udało się zaszczepić w kartach już istniejących mang specjalne nasiona treści, dzięki którym można całkowicie wyeliminować czynnik ludzki, opóźniający trudny proces produkcji komiksów manga. Od teraz, po umieszczeniu mangi w specjalnym zasobniku IchkaDon i uzupełnieniu zasobnika wodą, rozpocznie się proces tworzenia nowych tytułów.

Kiełkujące nasiona treści w procesie całkowicie pozbawionym wsparcia autora, sukcesywnie rozwijają się i po kilku dniach są gotowe do zbiorów, jako dojrzałe nowe mangi. Co ważne, proces jest całkowicie ekologiczny, nie był testowany na zwierzętach oraz nie wykorzystuje jakże kontrowersyjnej sztucznej inteligencji czy GMO. Dzięki naturalnym procesom ewolucyjnym, nasiona treści umieszczone w mangach jednotomowych rozwijają istniejące w nich historie, tworząc sequele, wątki poboczne oraz kontynuacje.

Dłuższe serie natomiast, takie jak "Fairy Tail" czy "Haikyu!!", choć potrzebują więcej czasu od zasiania do zbiorów, dają treści słodsze, o wyrazistym głębokim napięciu z wyczuwalnymi nutami yaoi, gore i horroru. Już teraz możecie Państwo składać zamówienia na pierwsze E-Mangi.