Trzy pierwsze nowości WFM!

Dodany przez: mbloch - 2023-01-27 15:50:46 - 1024 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami pierwsze trzy nowości, jakie zadebiutują podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego! Na początek serwujemy „Dandadan”- ta zwariowana, pełna akcji komedia z dreszczykiem na pewno nie pozwoli Wam się nudzić. Jeśli zaś macie dosyć uroczych romansów, koniecznie sięgnijcie po najnowszą serię autorki „Klątwy Haru” - „Raise wa Tanin ga Ii”. Czy ze związku zaaranżowanego przez dwie rodziny mafijne może wyjść coś dobrego? Na koniec, dla wszystkich fanów kryminalnych zagadek z wątkiem nadprzyrodzonym, przygotowaliśmy czterotomową opowieść o morderstwach popełnianych przy użyciu klątw - „Dareka wo Norowazu ni Irarenai Kono Sekai de”!

Tradycyjnie, jeśli zdecydujecie się na zakup prenumeraty na Yatta.pl do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem rabatowym KOSMICI, otrzymacie dodatkowe 5% rabatu!

DANDADAN
Momo Ayase to licealistka, która wierzy w duchy, zaś pogłoski o kosmitach traktuje jak bajki dla dzieci. Zupełnie odwrotnie niż jej szkolny kolega, Ken Takakura, który nie ma wątpliwości, że UFO istnieje, jednak absolutnie podważa wszelkie historie o zjawach. Chcąc udowodnić swoje racje, wysyłają się nawzajem w miejsca, które mają potwierdzić ich przekonania – Momo idzie do opuszczonego szpitala, w którym ponoć obcy porywają ludzi, a Ken do nawiedzonego tunelu. Ku ich przerażeniu, prawda okazuje się przerastać ich najdziksze wyobrażenia! Oto początek wielkiej zwariowanej wojny nie z tego świata!

Autor: Yukinobu Tatsu
Gatunek: shonen, komedia, akcja, moce nadprzyrodzone
Liczba tomów: 8+
Premiera: maj
Format: B6+
Kategoria wiekowa: 16+

RAISE WA TANIN GA II
Yoshino, szesnastoletnia córka głowy rodziny mafijnej Somei, niespodziewanie dowiaduje się, że ma poślubić swojego rówieśnika z rodu Miyama – Kirishimę – co przypieczętuje sojusz między yakuzą z Osaki i Tokio. Mimo początkowych oporów dziewczyna zgadza się na jakiś czas przenieść do stolicy, aby poznać swojego przyszłego męża. Ku jej zdziwieniu chłopak wydaje się miły i łagodny... Do czasu. Gdy w końcu ujawnia swoją mroczną naturę, Yoshino zdaje sobie sprawę, że znalazła się w samym środku bardzo niebezpiecznej gry...

Autor: Asuka Konishi
Gatunek: seinen, romans, psychologiczny
Liczba tomów: 7+
Premiera: maj
Format: A5
Kategoria wiekowa: 16+

DAREKA WO NOROWAZU NI IRARENAI KONO SEKAI DE
W jednym z japońskich liceów zaczyna dochodzić do tajemniczych morderstw. Ich ofiary na krótko przed śmiercią otrzymują telefon, z którego dowiadują się, że zostali przeklęci. Wszystko wskazuje na to, że za tymi wstrząsającymi wydarzeniami stoi osoba, która zawarła pakt z demonem. Rozwiązania zagadki podejmuje się Saeyama, profesjonalny łamacz klątw, który zjawia się w szkole, obejmując stanowisko nauczyciela. Czy zdoła odnaleźć winnego i położyć kres zbrodniom? A może wcześniej sam padnie ofiarą klątwy?
Autor: Kensuke Koba, Natsuko Uruma
Gatunek: shonen, horror, psychologiczny
Liczba tomów: 4
Premiera: maj
Format: B6
Kategoria wiekowa: 14+