Zawitała do nas „Opowieść Panny Młodej” 12!

Dodany przez: mbloch - 2021-06-15 13:42:57 - 139 unikalnych wyświetleń;

Już w piątek oficjalna premiera mangi „Opowieść Panny Młodej” 12! A my tymczasem pakujemy Wasze prenumeraty - drukarnia dziś bowiem dostarczyła nam tomiki! Gotowi na powrót niektórych Waszych ulubionych bohaterów? Jesteście ciekawi co u Amiry i Karluka? A może tęskno Wam za bliźniaczkami? Czy raczej ciekawi Was, jak żyje się kobietom w haremie? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz szczegółową rozpiskę wysyłek.

„Opowieść Panny Młodej” 12
Smith kontynuuje swoją podróż - wracając znanym szlakiem, pragnie stworzyć dokumentację fotograficzną, która uzupełni jego dotychczasowe zapiski. Wraz z Talas docierają do znajomego haremu. Jakie niezwykłe zjawiska zdołają uwiecznić na zdjęciach?

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- piątek - manga znajdzie się w innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Opowieść Panny Młodej” nie jest dostępna w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).