Zobacz początkowe strony i obwolutę uroczej mangi "Metamorfozy"

Dodany przez: Urd - 2021-10-17 12:27:48 - 277 unikalnych wyświetleń;

W sam raz na niedzielne leniuchowanie podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę uroczej mangi „Metamorfozy" 1. Ciężko sobie wyobrazić bardziej relaksującą lekturę. Czy można być za starym lub za młodym na nowe doświadczenia, zainteresowania, znajomości? Jak napisać swoje życie, żeby niczego później nie żałować? Jeśli jeszcze nie znacie odpowiedzi na któreś z tych pytań - polecamy serdecznie tę niezwykłą historię.

TUTAJ znajdziecie początkowe strony.

METAMORFOZY #1
Yuki Ichinoi to 75-letnia kobieta, której po śmierci męża szczególnie zaczęła doskwierać samotność. Pewnego dnia podczas wizyty w księgarni jej wzrok przykuwa manga z gatunku boys’ love. Wiedziona ciekawością kupuje tomik, co nie umyka uwadze Urary Sayamy, nieśmiałej nastolatki, która pracuje w sklepie. Jako że sama jest wielką fanką yaoi, zaczyna rozmawiać ze starszą panią na temat swojego hobby. Jak się okazuje, dziewczynę i staruszkę łączy o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać...

Oto ciepła i ujmująca opowieść o niezwykłej przyjaźni, która pokonuje bariery pokoleń, a także dowód, że na nowe zainteresowania nigdy nie jest za późno.