"Beastars" #5 już za moment!

Dodany przez: Urd - 2021-07-27 17:19:49 - 59 unikalnych wyświetleń;

Na sam koniec miesiąca premierę będzie miała manga „Beastars" 5. Czy porwana przez tajemniczą organizację Haru ma jakiekolwiek szanse na przeżycie? Prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Beastars" 5
Tuż przed Świętem Meteorytów dochodzi do konfrontacji Juno i Louisa. Widać młoda wilczyca chce wykorzystać swoje wdzięki i charyzmę nie tylko po to, by zawalczyć o Legoshiego. Tymczasem nieśmiały wilk postawia wyznać Haru swoje uczucia. Jednak szukając jej podczas festiwalu, odkrywa, że biała króliczka została uprowadzona. Władze miasta wiedzą, kto może stać za tym tajemniczym porwaniem, ale nikt nie chce zadzierać z tak niebezpiecznymi przeciwnikami…

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można będzie zakupić z 25% rabatem!

Ajin #16 już do Was leci!

Dodany przez: Urd - 2021-07-26 14:33:45 - 61 unikalnych wyświetleń;

Dziś rano zawitał w nasze progi „Ajin” 16, a prenumeraty już wyruszyły w świat. Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę dystrybucji. To już przedostatni tom tej trzymającej w napięciu historii!

„Ajin” 16
Widok postrzelonego Kaito sprawia, że Kei wywo­łuje powódź, przyzywając setki IBM-ów. Sato wykorzystuje zdolność ajinów do dzielenia stanu psychicznego i naśladuje jego manewr. Bazę Iruma zalewają niezliczone czarne duchy.
W jednostce panuje coraz większy chaos. Na miej­sce zdarzenia rusza czołowy badacz ahumanoidów - Ikuya Ogura. Czy prawda o naturze tych nie­zwykłych istot wyjdzie w końcu na jaw?


Plan dystrybucji:
- poniedziałek - wysyłamy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu i Tarnowie.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zbliża się "Overlord" #14

Dodany przez: Urd - 2021-07-25 23:26:04 - 53 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miała manga „Overlord" 14. Być może już wkrótce poznamy jedną z największych tajemnic tego świata! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Overlord" 14
Ciemne chmury zbierają się nad ocaloną przez Ainza wioską Carne. Choć mieszkańcy próbują poradzić sobie z problemem na własną rękę, Ainz przypuszcza, że jego osobista interwencja może się okazać niezbędna. Zwłaszcza że w Carne mieszka wybitny młody aptekarz imieniem Nfirea, którego badania są dla Ainza szczególnie cenne. Młodzieniec najwyraźniej znajduje się o krok od przełomu, który może wyjaśnić jedną z tajemnic tego świata...

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można będzie zakupić z 25% rabatem!

"Podejrzane sekrety" #6 już pod koniec miesiąca

Dodany przez: Urd - 2021-07-23 16:07:30 - 101 unikalnych wyświetleń;

Pod koniec miesiąca premierę będzie mieć manga „Podejrzane sekrety" 6! Co teraz wydarzy się w życiu bohatera, gdy został tak dotkliwie zraniony przez swoją dziewczynę? O tym dowiecie się już wkrótce, a tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Podejrzane sekrety" 6
Załamany rozstaniem z Kotobiki Tatsuhiko z własnej woli udaje się do mieszkania Emiru. Dochodzi do wniosku, że jeśli zwiąże się z dziewczyną, jego kłopoty w końcu się skończą. Niestety nie wie jak wejść na ten nowy etap znajomości, zwłaszcza że do tej pory ich relacja była dość skomplikowana. Wtedy Emiru podejmuje decyzję...

Premiera „IM: Wielki Kapłan Imhotep" #6 i "Seven Deadly Sins" #15

Dodany przez: Urd - 2021-07-23 12:40:10 - 67 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami „IM: Wielki Kapłan Imhotep" 6 i "Seven Deadly Sins" 15! Prenumeraty już do Was lecą, a poniżej podrzucamy rozpiskę dystrybucji.

„IM: Wielki Kapłan Imhotep" 6
Imhotep wraz z towarzyszami jedzie do Egiptu, aby odwiedzić główną kwaterę Stowarzyszenia Kapłanów Amona. Gdy bohaterowie podziwiają krajobraz i zwiedzają Kair, ich bagaż niespodziewanie zostaje skradziony! Udaje im się schwytać złodzieja, jednak czym są tajemnicze, czarne znamiona na jego ciele?

"Seven Deadly Sins" 15
Oto moc Świętego Skarbu, miecza Lostvayne'a!
Minęły trzy tysiące lat, odkąd demony zostały pokonane i uwięzione. Teraz jednak znowu się przebudziły - i któż stanie im na drodze, jeśli nie Meliodas?
Gdy walka z demonią awangardą wydaje się przegrana, nasz bohater ponownie sięga po swój Święty Skarb!
Lostvayne wibruje od zgromadzonej w nim mocy. Nad Królem Elfów zbierają się czarne chmury... to początek heroicznej Świętej Wojny!


Plan dystrybucji:
- piątek - wysyłamy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu i Tarnowie.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Gdy zakwitnie w nas miłość. ANTOLOGIA" 1 już leci do prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2021-07-22 18:50:08 - 95 unikalnych wyświetleń;

Już jutro będziecie mogli zakupić "Gdy zakwitnie w nas miłość. ANTOLOGIA" w sklepach stacjonarnych Yatta.pl! Prenumeraty już lecą w Waszą stronę, a poniżej znajdziecie pełną rozpiskę wysyłek.

"Gdy zakwitnie w nas miłość. ANTOLOGIA" 1
Yu nie wiedziała, co znaczy kogoś kochać. Toko poznała miłość, dopiero gdy spotkała Yu. Przeszły długą drogę – czasami idąc ramię w ramię, czasami się rozmijając – aż w końcu zrozumiały swoje uczucia, dojrzały i zaakceptowały siebie nawzajem.
Przed Wami wyjątkowa, stworzona przez różnych artystów antologia, która zawiera krótkie opowiastki z życia nie tylko Toko i Yu, ale też pozostałych bohaterów z serii „Gdy zakwitnie w nas miłość”.


Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty.
- piątek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- poniedziałek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »