Manga "100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 5 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-25 13:56:58 - 30 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu dotarły dziś tomiki "100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 5! Pora przekonać się, które punkty ze swojej listy Akira wykreśli tym razem!

"100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 5
Akira wraca do rodzinnych stron, żeby skreślić kolejny punkt ze swojej listy rzeczy do zrobienia, zanim zostanie zombie należycie podziękować rodzicom. Na miejscu napotyka Kantę Higurashiego, kolegę ze studiów, który wraz ze znajomymi również prowadzi własną listę... ale tej bandzie zależy tylko na tym, by świat stał w płomieniach! Czy naszemu bohaterowi uda się uratować bezpieczną przystań stworzoną przez mieszkańców wioski?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.

Jesienny Festiwal Mangowy - druga karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2023-09-25 11:18:08 - 64 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam limitowaną kartę kolekcjonerską z serii "Gdy zapada zmrok"! To trzymająca w napięciu opowieść o ogarniętym żądzą zemsty nastolatku, który otrzymuje od losu narzędzie do dokonania zbrodni doskonałej!

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 9 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Gdy zapada zmrok" 1
Nastoletnia Saya zostaje brutalnie zamordowana przez trzech niewiele od niej starszych chłopaków. Z uwagi na młody wiek, sprawcy po ośmiu latach wychodzą na wolność. Jednak Wakaru, brat ofiary, nie może się pogodzić z łagodnym wyrokiem i chce wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Odnajduje jednego z mężczyzn i rzuca się na niego z nożem, ale ostatecznie sam zostaje ciężko ranny. Gdy budzi się w szpitalu, ze zdumieniem odkrywa, że zdobył niezwykłą umiejętność… Po zaśnięciu jest w stanie świadomie wnikać w cudze sny. Co więcej, jego czyny względem nawiedzanych osób, zostawiają trwałe efekty w rzeczywistości. Czyżby Wakaru właśnie posiadł narzędzie do popełnienia zbrodni doskonałej?

Nadchodzi premiera "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 9!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-25 10:38:49 - 28 unikalnych wyświetleń;

Zbliża się premiera „Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 9! Czy bohaterom uda się pozyskać kolejny kamień? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 9
Zacięta walka na śmierć i życie z Akagim i Kaede, podwładnymi Inari, zakończyła się zwycięstwem Kabane i przyjaciół, a klan węży kemono przekazał chłopakowi kamień nurtu. Teraz ma w posiadaniu już cztery minerały. Tymczasem Inugami, który w poszukiwaniu kamienia oczyszczenia pojechał do Fukuoki, startuje w zapasach sumo organizowanych przez kappy. Natomiast do podróżującego z Yuim Akiry podkrada się jeden z lisów...

Przypominamy, że do końca dnia możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - kartą postaci!

Jesienny Festiwal Mangowy - pierwsza karta kolekcjonerska

Dodany przez: mbloch - 2023-09-22 11:02:27 - 173 unikalnych wyświetleń;

Jesienny Festiwal Mangowy już za niecały miesiąc! A to oznacza, że czas rozpocząć pokazywanie… limitowanych kart kolekcjonerskich!

Zaczynamy od karty do mangi „Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu” – niezwykle wciągającego i trzymającego w napięciu horroru, który z pewnością docenią dojrzali czytelnicy o mocnych nerwach!

Jak zdobyć limitowane karty kolekcjonerskie?
Należy zakupić prenumeratę na pierwszy tom minimum trzech nowości JFM np. „Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu” 1, „Zakazane śledztwa Rona Kamonohashiego” 1 i „Pochi Kuro” 1-4.

Prenumeraty na wszystkie festiwalowe nowości możecie zamawiać do 9 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

„Muzeum. Seryjny morderca śmieje się w deszczu" 1
W mieście zaczyna dochodzić do makabrycznych zbrodni. Sprawca za każdym razem znajduje inny, wyszukany sposób na pozbawienie swoich ofiar życia, zaś jedynymi wskazówkami, jakie po sobie zostawia, są upiorne wiadomości... Należący do zespołu dochodzeniowego Hisashi Sawamura ze wszystkich sił próbuje dociec, co łączy okrutne zabójstwa. Jednak gdy motywy sprawcy wychodzą na jaw, śledczy z przerażeniem odkrywa, że zagrożona jest jego własna rodzina. Czy Sawamura zdoła powstrzymać mordercę, zanim ten skrzywdzi jego bliskich?

Manga „Beastars” 15 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-22 11:01:47 - 58 unikalnych wyświetleń;

Dziś dotarły do nas poprawione tomiki „Beastars” 15! Pora przekonać się, do czego zdolny jest Melon i jakie motywy nim kierują!

„Beastars” 15
„Beastar może sobie zażyczyć czego dusza zapragnie. Na przykład... Wykorzystania zwłok pokonanych mięsożerców jako nawozu.” Yahya zdradza Legoshiemu swój mroczny sekret. W młodym wilku wzbiera frustracja. Odżywają też jego wątpliwości, czy roślinożercy i drapieżniki kiedykolwiek znajdą nić porozumienia. Jednak dzięki spotkaniu z Haru i ich randce na Czarnym Rynku zaczyna z nadzieją patrzeć w przyszłość. Tymczasem Yahya, badając sprawę szerzącego się handlu kością słoniową, odkrywa intrygę bardzo niebezpiecznego mieszańca o imieniu Melon.

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.

Już niedługo "Dorohedoro" 8 - zobacz początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-22 10:54:19 - 63 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premierę będzie miał ósmy tom serii „Dorohedoro"! Ponownie nie zabraknie mocnych wrażeń. Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Dorohedoro" 8
Po wyczerpującym pojedynku Kajman i Nikaido wreszcie mają szansę wszystko sobie wyjaśnić i odbudować swoją przyjaźń. W poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania trafiają do Mastemy – miasta, które sześć lat temu zmieniło się w wielkie grzybowisko. Tymczasem sprawca tamtego zamieszania, pan En, testuje właśnie swój najnowszy wynalazek – nieznany gatunek grzyba zwany Wehikułem Snów. Czy spożycie zapewni naszym królikom doświadczalnym – Fujicie, Ebisu i „Nikaido” – spokojną drzemkę? A może zabierze nieszczęśników prosto w głąb ich najgorszych koszmarów...? Przekonajcie się sami!

Przypominamy, że do 24 września możecie zamówić tomik w prenumeracie wraz z dodatkiem - dwustronną MEGAkartą A5!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »