SIEJEMY MANGĘ!

Dodany przez: Yanek - 2023-03-31 21:30:30 - 53 unikalnych wyświetleń;


Prezentujmy technologię E-Manga (Eko-Manga), innowacyjne rozwiązanie, które może całkowicie zmienić branżę komiksową i otworzyć drzwi do nowych możliwości w tworzeniu mang!


prof. Wanabe Nihonjin
Technologia E-Manga to nowatorskie rozwiązanie stworzone przez profesora instytutu kryptobotaniki w Osace, Wanabe Nihonjina (lat 82). Dzięki zastosowaniu technologii blockchain, udało się zaszczepić w kartach już istniejących mang specjalne nasiona treści, dzięki którym można całkowicie wyeliminować czynnik ludzki, opóźniający trudny proces produkcji komiksów manga. Od teraz, po umieszczeniu mangi w specjalnym zasobniku IchkaDon i uzupełnieniu zasobnika wodą, rozpocznie się proces tworzenia nowych tytułów.

Kiełkujące nasiona treści w procesie całkowicie pozbawionym wsparcia autora, sukcesywnie rozwijają się i po kilku dniach są gotowe do zbiorów, jako dojrzałe nowe mangi. Co ważne, proces jest całkowicie ekologiczny, nie był testowany na zwierzętach oraz nie wykorzystuje jakże kontrowersyjnej sztucznej inteligencji czy GMO. Dzięki naturalnym procesom ewolucyjnym, nasiona treści umieszczone w mangach jednotomowych rozwijają istniejące w nich historie, tworząc sequele, wątki poboczne oraz kontynuacje.

Dłuższe serie natomiast, takie jak "Fairy Tail" czy "Haikyu!!", choć potrzebują więcej czasu od zasiania do zbiorów, dają treści słodsze, o wyrazistym głębokim napięciu z wyczuwalnymi nutami yaoi, gore i horroru. Już teraz możecie Państwo składać zamówienia na pierwsze E-Mangi.

Nowy tytuł BL już w lipcu!

Dodany przez: Urd - 2023-03-31 16:30:01 - 68 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was krótką historię z gatunku boys’ love! Prezentujemy Wam „See You Later, Mermaid” – intrygującą opowieść o dwójce bohaterów, których połączył wspólny sekret. Jeśli lubicie lekkie historie z ciekawym twistem, gorąco polecamy Wam ten tytuł! Manga do sprzedaży trafi już w lipcu.

Tradycyjnie, jeśli zdecydujecie się na zakup prenumeraty na Yatta.pl do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem rabatowym MERMAID, otrzymacie dodatkowe 5% rabatu!

SEE YOU LATER, MERMAID
Tatsumi posiada niezwykłą zdolność – potrafi swoim głosem kontrolować działania innych ludzi. Jednak z obawy, że mógłby niechcący zmusić do czegoś bliską sobie osobę, wiedzie samotne życie… Pewnego dnia wyjeżdża nad morze, gdzie spotyka Kazushiego, który zatrzymuje się w tym samym zajeździe, i razem beztrosko spędzają wieczór. Jednak nazajutrz, nowo poznany mężczyzna zaskakuje go niespodziewanym wyznaniem. Czy to możliwe, żeby tę dwójkę łączyła wspólna przeszłość?
Oto niezwykła miłosna zagadka, której rozwiązanie kryje się wśród szumu morskich fal…

Autor: Dentou Hayane
Gatunek: yaoi, obyczajowy
Liczba tomów: 1
Kategoria wiekowa: 16+
Premiera: lipiec

Przed Wami "Moja gwiazda" 3!

Dodany przez: ajaworska - 2023-03-31 13:17:08 - 34 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj do naszego magazynu dotarła dostawa z ostatnią, marcową nowością: „Moja gwiazda" 3 już u nas! Czas powrócić do świata japońskich idolek!

„Moja gwiazda" 3
Rodzeństwo Hoshino rozpoczyna naukę w liceum pełnym kandydatów na celebrytów. Ruby z bliska obserwuje swoich kolegów i koleżanki z klasy, którzy już działają w przemyśle rozrywkowym. Czując narastającą presję sukcesu, zaczyna przygotowania do... kariery idolki! Z kolei Aqua otrzymuje od producenta internetowego serialu, w którym występował, zaproszenie do udziału w miłosnym reality show. Jednak czym jest „rzeczywistość” w świecie sław?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Sakamoto Days" 3 już jest!

Dodany przez: ajaworska - 2023-03-30 15:06:24 - 46 unikalnych wyświetleń;

„Sakamoto Days" 3 już jest! Z jakimi niebezpieczeństwami przyjdzie się zmierzyć Sakamoto i jego towarzyszom?

„Sakamoto Days" 3
Skuszeni milionem jenów głównej nagrody, Sakamoto i Shin biorą udział w turnieju ASG organizowanym na terenie dzielnicy handlowej. Do drużyny dołącza też pewien nielotny snajper… polujący na głowę Taro! Niedługo potem ekipa musi zmierzyć się z kolejnym niebezpieczeństwem – tym razem ze strony pewnej podziemnej organizacji badawczej… Co łączy tajemnicze Laboratorium z przeszłością Shina?

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- wtorek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Love of Kill" 3, "Zew nocy" 3, "Yakuza w fartuszku" 7 i "Beztroskie dni" 9 już u nas!

Dodany przez: ajaworska - 2023-03-29 16:02:23 - 92 unikalnych wyświetleń;

Środa – trzeci dzień tygodnia i trzeci dzień z dostawą mangowych nowości. Dzisiaj dotarły do nas: „Love of Kill" 3, „Zew nocy" 3, „Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 7 i
„Beztroskie dni" 9.

Nieuchwytny zabójca? Przepiękna wampirzyca? Nieśmiertelny Tatsu? A może przyjaciele z liceum Sairyo? Za kim najbardziej tęskniliście?
My już wysyłamy prenumeraty, by mangi jak najszybciej do Was dotarły.

„Love of Kill" 3
Nieuchwytny zabójca Ryang-ha w dalszym ciągu poświęca naszej łowczyni nagród niezwykle dużo uwagi. Z jakiego powodu mężczyzna tak usilnie się za nią ugania? I dlaczego Chateau nie próbuje bardziej dosadnie odrzucić jego zalotów? Tym razem przenosimy się na pokład ekskluzywnego statku i wszystko wskazuje na to, że wkrótce poleje się krew.

„Zew nocy" 3
Do nocnego życia Nazuny i Ko wdziera się tajemnicza dziewczyna. Jak gdyby nigdy nic wciąga młodzieńca w rozmowę i nadaje wydarzeniom nowy bieg...
Co czeka naszych bohaterów? Mroki nocy ujawniają kolejne sekrety!


„Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 7
Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu zerwał ze światem przestępczym i pomaga w zmienianiu dzielnicy na lepsze! Stowarzyszenie sąsiedzkie zleca mu zebranie zaległych składek. Dla kogoś takiego wyciąganie od ludzi kasy powinno być bułką z masłem, ale sprawy przybierają nieoczekiwany obrót...
Oto siódmy tom przygód gangstera, który nie boi się brudnej roboty!


„Beztroskie dni" 9
Ekipa przyjaciół z liceum Seiryo wyrusza na szkolną wycieczkę do Kioto i Osaki! Natsuki, przejęty, że Mochi planuje wyznać Annie miłość, sam postanawia powiedzieć dziewczynie o swoich uczuciach. Rozpoczyna się trzymająca w napięciu walka o względy Kobayakawy. To będzie ekscytujący wyjazd! A w „Bezchmurnym niebie” pierwsze skrzypce zagra tym razem Kei’ichi wraz z radosną zgrają znajomych.

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w sklepach z komiksami (przypominamy, że "Beztroskie dni" nie będą dostępne w sklepach stacjonarnych sieci empik).

Zapraszamy do lektury mangi "Moja gwiazda" 3!

Dodany przez: ajaworska - 2023-03-29 12:06:53 - 78 unikalnych wyświetleń;

Zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi stronami wyjątkowego seinena „Moja gwiazda" 3. Odkryjcie mroczną stronę świata japońskich idolek w niezwykle wciągającej i pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji mandze.

„Moja gwiazda" 3
Rodzeństwo Hoshino rozpoczyna naukę w liceum pełnym kandydatów na celebrytów. Ruby z bliska obserwuje swoich kolegów i koleżanki z klasy, którzy już działają w przemyśle rozrywkowym. Czując narastającą presję sukcesu, zaczyna przygotowania do... kariery idolki! Z kolei Aqua otrzymuje od producenta internetowego serialu, w którym występował, zaproszenie do udziału w miłosnym reality show. Jednak czym jest „rzeczywistość” w świecie sław?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »