Pożegnalny tom „Ajina” już jest!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-28 09:08:11 - 20 unikalnych wyświetleń;

I oto on - finalny tom „Ajina”! Gotowi poznać zakończenie tej intrygującej mangi? Prenumeraty już do Was pędzą, tomiku możecie również szukać w stacjonarkach Yatta.pl, empikach i innych sklepach komiksowych.

„Ajin” 17
Nadszedł wielki finał! Beret wciąż zdaje się mieć przewagę - wygląda też na to, że ponownie uda mu się uciec. Wszystkie plany i podstępy Keia nie były do tej pory w stanie powstrzymać zaprawionego w boju ajina. Czy został jeszcze jakikolwiek sposób, żeby go powstrzymać?
Oto ostatni tom tej trzymającej w napięciu historii - tego nie możecie przegapić!


"Blood Blockade Battlefront" 2 oraz „Beastars" 7 właśnie dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-26 10:34:33 - 80 unikalnych wyświetleń;

Miło nam Was poinformować, że do naszego magazynu zawitała dostawa pachnących jeszcze tomików: "Blood Blockade Battlefront" 2 oraz „Beastars" 7. Poniżej podrzucamy opisy tomów i plan dystrybucji dzisiejszych nowości!

"Blood Blockade Battlefront" 2
Na zgliszczach Nowego Jorku powstało Hellsalem’s Lot, metropolia, w której zaciera się granica między światami. Zadaniem Libry jest utrzymanie harmonii w mieście!

„Beastars" 7
Dyrektor Cherryton bierze udział w konferencji, podczas której powinien zostać wskazany kolejny beastar – reprezentant jego szkoły. Inne placówki już wybrały swoich przedstawicieli, a teraz stawiają przed władzami Cherryton zaskakujące ultimatum. Tymczasem najważniejszy z wcześniejszych kandydatów do tytułu, Louis, obejmuje przywództwo nad lwią yakuzą Shishigumi i krok po kroku przejmuje władzę nad Czarnym Rynkiem. Legoshi i inni członkowie koła teatralnego pragną nakłonić swojego dawnego kolegę do powrotu. Ale młody wilk ma też inne zmartwienia – od jakiegoś czasu czuje, że jest obserwowany, i słyszy jakieś niepokojące głosy…

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- piątek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Już wkrótce "Dziecię słońca i deszczu" 3

Dodany przez: mbloch - 2022-01-25 11:22:53 - 79 unikalnych wyświetleń;

W przyszłym tygodniu premierę będzie miał trzeci, a zarazem ostatni tom mangi „Dziecię słońca i deszczu"! Spodziewacie się happy endu czy raczej gorzkiego zakończenia tej historii?

Tymczasem zerknijcie na obwolutę i początkowe strony.

„Dziecię słońca i deszczu" 3
Bohaterowie o odkrywają, że za dar kontrolowania pogody Hina będzie musiała zapłacić słoną cenę. Ścigany przez policję Hodaka postanawia pomóc dziewczynie i jej młodszemu bratu, organizując wspólną ucieczkę. Właśnie wtedy o Hinę upomina się przeznaczenie czekające każdą miko pogody...

A jeszcze tylko dziś możecie zamawiać prenumeratę na tomik w zestawię z naklejką!

Nowość prosto z drukarni: "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 2!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-24 13:50:49 - 103 unikalnych wyświetleń;

Na dobre rozpoczęcie tygodnia fantastyczna nowość, czyli "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 2. Jak ułoży się współpraca w niezwykłym biurze detektywistycznym? Przekonajcie się sami! Tymczasem podrzucamy opis i plan dystrybucji.

"Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 2
Kabane zaczyna pracę jako pomocnik w tokijskiej agencji kemonoistycznej. Pan Inugami wysyła go na spotkanie z nadinspektor Inari, swoją starą znajomą. Ta piękna kobieta nie interesuje się jednak chłopakiem, lecz przedmiotem, który nosi on przy sobie - kamieniem życia. Jakie niebezpieczeństwa czyhają na bohaterów w tym tomie?!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Ciekawi mangi „Kwiaty przykryte śniegiem”? Przed Wami obwoluta oraz przykładowe strony tomiku!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-21 11:28:20 - 194 unikalnych wyświetleń;

Czas zaprezentować obwolutę naszej zimowej nowości, a mianowicie jednotomówki „Kwiaty przykryte śniegiem”. Jeśli lubicie wzruszające romanse boys' love, to na pewno zainteresuje Was manga Kanny Kii, autorki „Nieznajomego pośród wiatru”. Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

„Kwiaty przykryte śniegiem”
Akio kocha rośliny, ale nie przepada za ludźmi, zaś Umi zadowala się przelotnymi romansami i nie interesują go poważne związki. Obaj studiują na tej samej uczelni i mieszkają w jednym akademiku. Choć poznają się w dość nietypowych okolicznościach, szybko znajdują wspólny język. Jednak im więcej czasu spędzają razem, tym widoczniejsze stają się powody, dla których zarówno Akio, jak i Umi stronią od zaangażowania emocjonalnego.

Czy zdołają stawić czoła duchom przeszłości i zbudować nową, szczerą relację? A może ich rany okażą się zbyt głębokie?


Wciąż możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci dwustronnej pocztówki!

"Kaiju No.8" #2 jest!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-21 09:46:26 - 128 unikalnych wyświetleń;

Jak nastroje przed weekendem? My nie możemy narzekać, ponieważ tydzień kończymy bardzo miłym akcentem - dotarły do nas tomiki "Kaiju No.8", czyli pootworrrnie dobra lektura! Wasze prenumeraty zostały już wysłane, możecie też szukać mangi w stacjonarkach Yatta.pl!

"Kaiju No.8"
Finałowy etap egzaminu na żołnierza Korpusu Obrony dobiega końca. Właśnie wtedy tajemnicza humanoidalna istota przywraca do życia dopiero co pokonanego honju, który atakuje Kikoru Shinomiyę. Wydaje się, że ciężko ranna dziewczyna nie ma szans w starciu z monstrum. Lecz naprzeciw bestii wychodzi Kafka Hibino – sam przemieniony w kaiju! Kim lub czym jest wskrzesiciel potworów? Jakie ma zamiary...? Drugi tom przyniesie jeszcze więcej zagadek!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »