Premiera "Mother's Spirit" 2!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-14 15:04:56 - 42 unikalnych wyświetleń;

Właśnie do naszego magazynu zawitał drugi tom mangi "Mother's Spirit"! Jak poradzi sobie Ryoichiro w rodzinnych stronach Qaltaqa? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Mother's Spirit" 2
Wychowany w buszu Qaltaqa, student z wymiany, oraz skromny pracownik uniwersytetu, Ryoichiro, pokonują dzielącą ich barierę kulturową i wyznają sobie miłość. Zakochani postanawiają odwiedzić wioskę plemienia Ruta...
Ale wyrwany z japońskiej codzienności Ryoichiro kompletnie nie radzi sobie z życiem w nowych warunkach. I choć większość mieszkańców ciepło wita przybysza jako wybranka Qaltaqi, to część starszyzny nie akceptuje decyzji młodzieńca, w którym widzą przyszłego wodza plemienia...

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty
- poniedziałek - manga trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy i Zielonej Górze
- wtorek - komiks znajdzie się w salonach empik oraz w innych sklepach z komiksami.

Iruma w szkole demonów #9 już niedługo w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-14 12:36:13 - 51 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera dziewiątego tomu mangi „Iruma w szkole demonów”! Czy Irumie i jego przyjaciołom grozi niebezpieczeństwo ze strony więźniów? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

„Iruma w szkole demonów” 9
Iruma i jego przyjaciele zorganizowali wypad do parku rozrywki. Wkrótce okazuje się, że w podziemiach przybytku działa olbrzymie więzienie, a osadzeni planują masową ucieczkę!

Przypominamy, że do 16 maja możecie kupić prenumeratę na ten tom z dwustronną kartą!

Przed Wami "Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase" #2!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-13 12:38:41 - 52 unikalnych wyświetleń;

Właśnie do naszego magazynu zawitał drugi tom mangi "Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase"! Przed Matsubase kolejne skomplikowane śledztwa! Poniżej znajdziecie opis tomu oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Pokój w kolorach szczęścia. Genialny detektyw Matsubase" #2
Zmanipulowany przez Aketoyo Matusbase jest teraz zmuszony przyjmować najbardziej podejrzane zlecenia, aby spłacić wielomilionowy dług. Jednak w rozmowach z jego klientami nieustannie powraca nazwisko „Watarai"... Osoba ta zdaje się mieć coś wspólnego ze sprawą, którą nasz detektyw rozwiązał w przeszłości.

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty
- piątek - manga trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy i Zielonej Górze
- poniedziałek - komiks znajdzie się w salonach empik oraz w innych sklepach z komiksami.

Już jest „IM: Wielki Kapłan Imhotep” 5!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-12 12:38:18 - 51 unikalnych wyświetleń;

Właśnie pakujemy pachnące nowością tomiki mangi „IM: Wielki Kapłan Imhotep” 5! Akcja zaczyna się coraz bardziej zagęszczać! Poniżej znajdziecie opis tomu oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„IM: Wielki Kapłan Imhotep” 5
Im i jego towarzysze poznają zamiary Kleopatry. Podejmują nierówną walkę z przeważającymi siłami wroga, by powstrzymać królową przed realizacją jej zbrodniczego planu. Tymczasem Harugo ze zgrozą odkrywa, że cel Kleopatry w niejasny sposób powiązany jest z traumatycznymi wydarzeniami z jego przeszłości...
Czy po tych wszystkich latach prawda na temat masakry w Świątyni Misora wreszcie ujrzy światło dzienne? I jak zareaguje Harugo, kiedy dowie się, co takiego zataił przed nim jego przybrany ojciec...?


Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu i Częstochowie, Legnicy i Zielonej Górze.
- piątek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Nadchodzi Seven Deadly Sins 14!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-10 12:25:48 - 115 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 14! Czy nasi bohaterowie mogą już poczuć się bezpieczni? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!"Seven Deadly Sins" 14
Za chwilę pogrążycie się w Koszmarnym Śnie! Siedem Grzechów Głównych pokonało Hendricksona, a w królestwie Liones znowu zapanował pokój. Jednak za jaką cenę? Potworny i przerażający wróg niespodziewanie wraca do życia! Kim jest przeciwnik, który wstrząsa całą stolicą? Dziwne znaki pojawiają się od lasu Króla Elfów po Camelot... Kolejne tajemnice oraz skrzętnie skrywane sekrety grzeszników wreszcie wychodzą na światło dzienne!

Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z 16. tomu "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach"!

Dodany przez: mbloch - 2021-05-07 12:37:26 - 163 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce premiera "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 16! Shirayuki i Ryu będą mieć ręce pełne roboty! A teraz prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 16
Gdy badania nad olin maris wkraczają w najbardziej fascynujący etap, w Lilias rozpoczyna się sezon przeziębień. Dziesiątki pacjentów zalewają gabinet zielarzy, a Shirayuki i Ryu mają okazję zdobyć cenne doświadczenie wśród panującego chaosu. Tymczasem przebywający w Wistal Zen otrzymuje od króla pewien rozkaz... Kolejny krok zaważy na przyszłości naszych bohaterów!

Przypominamy, że do 10 maja możecie kupić prenumeratę na ten tom z dwustronną kartą!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »