Nawiedził nas "Hanako, duch ze szkolnej toalety" 11!

Dodany przez: mbloch - 2022-12-01 14:27:29 - 228 unikalnych wyświetleń;

I jest! Dostawa „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 11 wreszcie do nas zawitała. Zaczynamy od pakowania i wysyłki Waszych prenumerat - prosimy o troszkę cierpliwości bo - z uwagi na gigantyczną liczbę zamówień - może to potrwać parę dni! Nawet pan drukarz nie zabrał się z całym nakładem i na razie dostaliśmy jego część - Hanako jak zawsze robi wrażenie!

„Hanako, duch ze szkolnej toalety" 11
Yugi Amane, czy raczej Hanako, przestaje udawać zwykłego ucznia i zdradza swoje prawdziwe zamiary. Nie chcąc, by Nene umarła, usiłuje zapewnić jej schronienie w fałszywym świecie. Niestety dziewczyna dowiaduje się, że jej dni są policzone. Zdesperowana usiłuje wymusić pomoc od Czwartej Tajemnicy… Przed Wami jedenasty tom opowieści o szkolnych duchach i nierealnych marzeniach!

„Projekt: cosplay" 8 oraz „Opowieść panny młodej" 13 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-30 12:23:47 - 115 unikalnych wyświetleń;

Puk, puk! Świeże nowości zapukały do naszych drzwi! A wśród nich: „Projekt: cosplay" 8 oraz „Opowieść panny młodej" 13! Co wydarzy się u naszych bohaterów? Sprawdźcie w opisach poniżej!

W kwestii mangi „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 11 - niestety, mimo deklaracji drukarni i zapowiedzi dostawy na dziś, dotrze ona do nas jutro rano.

„Projekt: cosplay" 8
Podczas dnia otwartego szkoły Marin po raz pierwszy próbuje swoich sił w męskim cosplayu. Choć zachowywanie się jak chłopak sprawia jej sporo problemów, koledzy i koleżanki mocno ją wspierają. Natomiast dla Wakany to pierwsza prawdziwa okazja do współpracy z resztą klasy. Czy jego obawy okażą się uzasadnione...?

„Opowieść panny młodej" 13
Smith powrotnie zmierza do wioski Amiry i Karluka. Po drodze zatrzymuje się jednak w miejscowości, w której gościł niegdyś na weselu bliźniaczek. Tym razem - ku przerażeniu rodziny młodych małżonek - to one postanawiają wystąpić w roli gospodyń! Tymczasem uszu podróżników dochodzą coraz bardziej niepokojące plotki o posuwających się siłach rosyjskich... Czy Smith mimo to zdecyduje się kontynuować wyprawę?

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Opowieść panny młodej" nie jest dostępna w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).

"Grand Blue" 12 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-29 14:05:25 - 90 unikalnych wyświetleń;

We wtorkowe popołudnie mamy dla Was miłą wiadomość, czyli premierę "Grand Blue" 12. Czy bohaterom uda się spełnić wodne marzenie?

"Grand Blue" 12
Ekipa naszych nurków tym razem wybiera się w podróż na wyspę Palau. Jednak najpierw Iori musi załatwić sprawy paszportowe w rodzinnym domu. Czy pomimo trudności uda mu się dotrzeć do wymarzonego miejsca do nurkowania?

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Łowca dusz" 5 - prezentujemy początkowe strony

Dodany przez: mbloch - 2022-11-29 10:30:45 - 79 unikalnych wyświetleń;

Dziś przybywamy z prezentacją obwoluty, a także zachęcamy do lektury początkowych stron „Łowcy dusz" 5! Jak przebiegnie konfrontacja z Bun Chu?

Przypominamy, że w wydawanej przez nas edycji nie tylko otrzymacie tomiki o wiele grubsze niż standardowo, lecz także czeka na Was mnóstwo kolorowych stron w różnych częściach tomu!


„Łowca dusz" 5
Taikobo i jego kompani stawiają czoła tajemniczemu Bun Chu, który przyrzekł bronić dobrego imienia dynastii Shang. Splot dramatycznych okoliczności prowadzi naszych bohaterów na dwór Markiza Zachodu – Ki Sho – w którym Taikobo odnajduje cennego sprzymierzeńca. Czy ich połączone siły wystarczą, by wzniecić rebelię przeciwko reżimowi złowieszczej Dakki?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

„Łowcy smoków” 7 właśnie dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-28 13:26:39 - 74 unikalnych wyświetleń;

Takie poniedziałki to lubimy! Mamy bowiem dziś dla Was nowe tomiki „Łowców smoków” 7 w miękkiej i twardej oprawie. Przed załogą Quin Zaza kolejne wyzwania!

„Łowcy smoków” 7
Quin Zaza przemierza świat w poszukiwaniu smoków. Tym razem statek zawija do portu w Mayuro, a członkowie załogi korzystają z chwili wytchnienia i wspominają dawne czasy: cel, który kiedyś postawili sobie Soraya i Fey, nieznaną historię miłosną Meine, zaskakującą przeszłość księgowego Lee... Tymczasem na drodze łowców staje okręt Plana Grava, którego załoga trudni się brutalną eksterminacją smoków. Dochodzi do zderzenia dwóch skrajnie różnych podejść do polowania na latające bestie...

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Łowcy smoków” w twardej oprawie wyłącznie w sieci Yatta.pl).

Grand Blue 12 już niedługo w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-28 10:37:41 - 80 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi 12. tomik mangi "Grand Blue"! Czy bohaterom uda się spełnić wodne marzenie? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Grand Blue" 12
Ekipa naszych nurków tym razem wybiera się w podróż na wyspę Palau. Jednak najpierw Iori musi załatwić sprawy paszportowe w rodzinnym domu. Czy pomimo trudności uda mu się dotrzeć do wymarzonego miejsca do nurkowania?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »