Zapraszamy do lektury mangi "Długo i szczęśliwie?!"

Dodany przez: Urd - 2021-10-21 18:57:56 - 6 unikalnych wyświetleń;

Jak Wam mija wieczór? Jeśli macie chwilkę czasu, zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi stronami joseia „Długo i szczęśliwie?!" 1.Ten przezabawny romans pełen uniesień, skrajnych emocji, humoru i elektryzujących zwrotów akcji nie pozwoli Wam się nudzić. Gorąco polecamy! Początkowe strony.

„DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE?!" 1
Chiwa Takanashi za dnia pracuje w biurze renomowanej firmy, jednak ze względu na długi ojca po godzinach dorabia w klubie jako hostessa. Pewnego wieczoru w lokalu zjawia się niezwykle przystojny mężczyzna, który nie szczędzi jej kąśliwych uwag. Kobieta nie pozostaje mu dłużna i wylewa na niego drinka, za co od razu zostaje zwolniona. Następnego dnia w biurze zostaje wezwana do gabinetu prezesa i z przerażeniem odkrywa, że jest nim… mężczyzna, którego zbeształa poprzedniego wieczoru! Szef jednak nie jest na nią zły – co więcej, składa jej propozycję nie do odrzucenia. Oferuje pokrycie długów ojca Chiwy, jeśli ta zgodzi się zostać jego żoną! Jednak czy małżeństwo zawarte w takich okolicznościach to rzeczywiście dobry interes, czy może przepis na spektakularną katastrofę...?

Upoluj pierwszy tom "Łowcy dusz" - prezentujemy początkowe strony

Dodany przez: Urd - 2021-10-21 15:02:34 - 29 unikalnych wyświetleń;

To już ostatnie dni na zakup festiwalowych prenumerat! Jeśli zastanawiacie się nad „Łowcą dusz" 1, spieszymy z prezentacją obwoluty, a także zachęcamy do lektury początkowych stron. W tej edycji nie tylko otrzymacie tomiki o wiele grubsze niż standardowo, ale też czeka na Was mnóstwo kolorowych stron w różnych częściach tomiku! To jak - zapolujemy razem na demony?


„ŁOWCA DUSZ" 1
Trzy tysiące lat temu, gdy na tronie Chin zasiadł dobry i mądry król Chū, dolinie Żółtej Rzeki wróżono długie lata dobrobytu. Jednak wszystko przepadło, kiedy władca pojął za żonę równie piękną, co okrutną Dakki, jedną z xianren, nieśmiertelnych istot o wyjątkowych mocach. Pod rządami bezlitosnej królowej kraj pogrążył się w chaosie… Aby przywrócić równowagę w świecie ludzi, przywódca wszystkich xianren wysłał swojego ucznia, Taikōbō, z misją pokonania i zapieczętowania dusz aż 365 demonów na usługach Dakki. W obliczu przeważających sił wroga, Taikōbō będzie musiał znaleźć sprzymierzeńców gotowych na wszystko...

Przed Wami epicka, pełna intryg, humoru i fabularnego rozmachu przygoda, w której ludzie, nieśmiertelni i demony toczą bój o losy tego świata!


Obwoluta i początkowe strony "Blood Blockade Battlefront"

Dodany przez: Urd - 2021-10-20 18:40:54 - 68 unikalnych wyświetleń;

Podobał Wam się "Trigun"? Czas na kolejne dzieło Yasuhiro Nightowa - „Blood Blockade Battlefront" 1. Zakręcona, pełna akcji opowieść science fiction, przy której nie sposób się nudzić. Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

„BLOOD BLOCKADE BATTLEFRONT" 1
Gdy w Nowym Jorku otworzyły się wrota do innego wymiaru, a potworne istoty zaczęły przenikać do świata ludzi, jedyną rzeczą, która uchroniła planetę przed inwazją, stała się wzniesiona przez mieszkańców magiczna bariera wokół miasta. W ten sposób w ciągu jednej nocy na zgliszczach metropolii powstało Hellsalem’s Lot. Na straży porządku tego niezwykłego miejsca stanęła Libra, tajemnicza organizacja, zrzeszająca ludzi o wyjątkowych umiejętnościach. To właśnie w jej szeregi przypadkowo wstępuje Leo Watch – chłopak, który niedawno przybył do Hellsalem’s Lot, aby zebrać materiały do turystycznego przewodnika. Jak się wkrótce okaże, on również skrywa pewną tajemnicę…

Sprawdź co kryje "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia"

Dodany przez: Urd - 2021-10-20 14:23:44 - 73 unikalnych wyświetleń;

Czas zaprezentować obwolutę kolejnej naszej festiwalowej nowości, a mianowicie „Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 1. Jeśli lubicie mangi z dreszczykiem i nutką tajemnicy, to na pewno zainteresuje Was seria o paranormalnych dochodzeniach. Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron.

„KEMONO JIHEN. Niesamowite zdarzenia" #1
Dotychczas spokojną wioską wstrząsają dramatyczne wydarzenia – ktoś lub coś w makabryczny sposób zabija zwierzęta gospodarskie. Do rozwiązania sprawy zostaje wezwany z Tokio ekscentryczny detektyw nazwiskiem Inugami, który specjalizuje się w dochodzeniach z udziałem kemono – tajemniczych istot, które do złudzenia potrafią udawać ludzi. Na miejscu mężczyzna spotyka dziwnego chłopca, od którego stronią miejscowi. Detektyw szybko orientuje się, że ma do czynienia z kimś niezwykłym, ale czy to możliwe, aby to właśnie ten niepozorny chłopak stał za napaściami? A może skrywa on o wiele mroczniejszy sekret?

Oto początek opowieści o nietypowym biurze detektywistycznym specjalizującym się w rozwiązywaniu nadnaturalnych tajemnic. Biurze, którego członkom również daleko jest do normalności...


Już wkrótce "Dziecię słońca i deszczu" 2

Dodany przez: Urd - 2021-10-19 19:57:18 - 56 unikalnych wyświetleń;

W poniedziałek premierę będzie miał drugi tom mangi „Dziecię słońca i deszczu" 2? Jaka tajemnica kryje się za mocą Słonecznej Dziewczyny?

TUTAJ znajdziecie początkowe strony.

DZIECIĘ SŁOŃCA I DESZCZU #2
Hodaka ucieka z odległej rodzinnej wyspy i przybywa do Tokio. Tam poznaje Hinę, dziewczynę obdarzoną tajemniczą mocą zmieniania pogody. Wraz z Nagim, jej młodszym bratem, zaczynają sprzedawać usługi Słonecznej Dziewczyny, przez co szybko zdobywają rozgłos. Chłopak już ma nadzieję, że znalazł swoje miejsce w wielkim mieście, gdy nagle...

"Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" - zapraszamy do lektury początkowych stron

Dodany przez: Urd - 2021-10-19 13:41:38 - 156 unikalnych wyświetleń;

Czekacie na „Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 1? Premiera zbliża się wielkimi krokami! Tymczasem podrzucamy pełny rzut na obwolutę i początkowe strony mangi. Czy ta urocza złośnica znajdzie się na Waszej mangowej półeczce?

TUTAJ znajdziecie początkowe strony.

NIE DROCZ SIĘ ZE MNĄ, NAGATORO! #1
Nasz bohater to nieśmiały chłopak, którego mało co przeraża tak, jak wredne dziewczyny. Nic więc dziwnego, że jego największym szkolnym koszmarem zostaje Nagatoro – koleżanka z niższego roku, która obrała go sobie za cel, regularnie serwując mu atrakcje z pogranicza wojskowej fali i końskich zalotów. Choć wydawać by się mogło, że szkolne życie chłopaka na zawsze pozostanie pasmem nieszczęść, nieoczekiwanie relacja tych dwojga zaczyna zmierzać w niespodziewanym kierunku…

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »