Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z 11. tomu serii "Miłość to wojna"!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-19 13:40:48 - 33 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera jedenastego tomu "Miłość to wojna"! Dla kogo miłosne batalie zakończą się sukcesem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Miłość to wojna" 11
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu uczniowskiego prestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… Duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę! Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej!
W tomie jedenastym Ai, która ciągle musi udawać kogoś innego, nareszcie pozwala wybuchnąć swoim prawdziwym uczuciom. Pora na rapowy pojedynek stulecia: MC Miyuki kontra Hayasaka! Kaguya zostaje posiadaczką smartfona i już się wydaje, że dystans między nią a przewodniczącym zmaleje, gdy nagle... podczas szkolnych konsultacji Miyuki ogłasza zaskakujące plany na przyszłość!


Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

"Yona w blasku świtu" 18 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-19 11:40:34 - 29 unikalnych wyświetleń;

W naszym magazynie właśnie zawitały nowiusieńkie tomiki "Yony w blasku świtu" 18! Tym razem bliżej poznamy historię Zeno, życzymy zatem miłej lektury!

"Yona w blasku świtu" 18
Podczas walki z maruderami na ziemiach cesarstwa Kai Zeno zostaje śmiertelnie ranny... a jednak nie umiera. Okazuje się, że właśnie na tym polega boska moc Żółtego Smoka – nic nie jest w stanie go zabić. Jakie jeszcze tajemnice skrywa Zeno? W tym tomie znajdziecie także dodatkowy rozdział o czterech smokach, którym kazano pilnować obozu!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sklepach Yatta.pl.
- wtorek - tom znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z szóstego tomu serii "Beztroskie dni"!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-18 14:12:31 - 45 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo kolejna odsłona "Beztroskich dni"! Pora dowiedzieć się, jak potoczą się następne kroki na krętej drodze miłości!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka szóstego tomu!

"Beztroskie dni" 6
Po przygodach w parku rozrywki dystans między Tomoyą a Mari zmniejszył się. Kiedy nadchodzi czas szkolnego turnieju sportowego, a emocje sięgają zenitu, Matsu postanawia jeszcze bardziej pogłębić ich relację. Na swoje nieszczęście daje się jednak przyłapać w niedwuznacznej sytuacji... Tymczasem Natsuki planuje zaprosić Annę na świąteczną randkę.

Przypominamy, że do 21 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci dwustronnej karty!

„Długo i szczęśliwie?!" 4 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-18 12:15:22 - 54 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj do naszego magazynu trafiła świeżutka dostawa kolejnego tomu wyjątkowej komedii romantycznej - „Długo i szczęśliwie?!" 4! Czy relacja między małżonkami wkroczy na nowe tory?

„Długo i szczęśliwie?!" 4
Małżeństwo na papierze niespodziewanie przerodziło się w prawdziwą miłość. Gdy na noworocznym zjeździe rodziny Mamiya Chiwa widzi, jak krewni traktują jej męża, bez chwili zastanowienia wyznaje mu swoje uczucie. Ale czy Hokuto je odwzajemnia? Całej prawdy dowiecie się z tomu czwartego!

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - manga będzie dostępna w sklepach Yatta.pl.
- poniedziałek - tom znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Manga „Sposób na pięcioraczki" 8 właśnie dotarła z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-17 13:08:51 - 76 unikalnych wyświetleń;

Dziś w nasze progi zawitał 8. tomik „Sposobu na pięcioraczki"! Czekaliście na uroczą komedię o siostrzyczkach Nakano?

„Sposób na pięcioraczki" 8
Futaro kontynuuje pracę korepetytora dla piątki urodziwych, choć nienawidzących się uczyć dziewcząt. Ich wysiłki nareszcie przynoszą owoce, gdy wszystkie siostry zdają testy semestralne i przechodzą do trzeciej klasy. Nasz bohater nie ma jednak ani chwili wytchnienia – zupełnie nieoczekiwanie Nino wyznaje mu miłość! Futaro planuje unikać swoich podopiecznych w trakcie ferii wiosennych, lecz podczas rodzinnej wycieczki do gorących źródeł nieoczekiwanie spotyka... Pięcioraczki + gorące źródła + pocałunek! Uczucia Futaro zostaną poddane próbie!

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomik będzie dostępny w sklepach Yatta.pl.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Niebieska flaga"5 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-17 10:17:14 - 51 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce ukaże się piąty tom mangi "Niebieska flaga"! Oto historia, która bawi, wzrusza, zaskakuje i uczy, że miłość oraz przyjaźń mogą mieć bardzo różne oblicza.

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka tomu!
"Niebieska flaga" 5
Zaczyna się nowy semestr. Taichi i Futaba zostają parą i ich znajomość powoli przybiera bardziej romantyczny charakter. Niespodziewanie Mami zbliża się do Taichiego, co wzbudza w jego nowej dziewczynie dyskomfort. Jak postąpi zdezorientowany Tai, nie potrafiąc zrozumieć zachowania koleżanki? Sytuacja wprowadza chaos we wszystkich relacjach między bohaterami!

Przypominamy, że do 24 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dwustronną kartą!

1 2 3 4 5 ... Następny › Ostatni »