Prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony z siódmego tomu serii "Miłość to wojna"!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-01 11:20:37 - 237 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera siódmego tomu "Miłość to wojna"! Dla kogo miłosne batalie zakończą się sukcesem? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Miłość to wojna" 7
Miyuki Shirogane i Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… Duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę!
W tym tomie rozpoczynamy kolejny etap. Wraz z rozwiązaniem samorządu 67. kadencji Kaguya i Miyuki tracą większość okazji do spędzania czasu razem. Były przewodniczący uznaje, że nadeszła pora, by pokazać, na co go stać. Postanawia raz jeszcze wystartować w wyborach i prosi Kaguyę o wygłoszenie przemówienia. Pozornie niewinne pytanie nieoczekiwanie stawia naszych bohaterów w centrum zainteresowania całej szkoły. Miyuki jak zwykle angażuje się w kolejne intelektualne boje, gdy na jego drodze staje… Miko Iino, genialna pierwszoklasistka!
Jaki będzie finał nowych wyborów na przewodniczącego samorządu?


Przypominamy, że do 6 września możecie kupić prenumeratę na ten tom z parą kart do gry w miłosną wojnę, opartą na zasadach flirtu towarzyskiego!

Zbliża się premiera mangi "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 18!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-31 14:02:30 - 188 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce oddamy w Wasze ręce 18. tom "Shirayuki. Śnieżki o czerwonych włosach"! Czy Zen poradzi sobie z niebezpieczeństwem? A teraz prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 17
Aby odzyskać kontrolę nad północą królestwa, Touka atakuje garnizon w Sereg. Gdy Zen stawia czoła hrabiemu, ten w końcu wyjawia swoje prawdziwe intencje i rozkazuje podwładnym pozbyć się księcia! W międzyczasie Kiki i Obi ratują Tsurubę z opresji i wyruszają do twierdzy. Czy zdołają dotrzeć tam na czas...?!

Przypominamy, że do 6 września możecie kupić prenumeratę na ten tom z dwustronną kartą!

„Grand Blue" 7 już jest!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-31 13:26:51 - 189 unikalnych wyświetleń;

Doskonałe zakończenie wakacji? My polecamy lekturę prawdziwie letniej mangi, czyli „Grand Blue"! Siódmy tomik już jest. Od jutra wypatrujcie go na sklepowych półkach!

„Grand Blue" 7
Błogą sielankę w życiu Ioriego zakłóca niespodziewana wizyta jego młodszej siostry Shiori. Jaki jest prawdziwy powód przyjazdu dziewczyny? I jakie mroczne sekrety skrywa Shiori pod tą niepozorną, uroczą powierzchownością? Rozpoczyna się prawdziwy pojedynek umysłów, w którym stawką jest... wolność!

„Sposób na pięcioraczki" 5, „Księga Przyjaciół Natsume" 18, „Tęczowy świat BL VS ostatni hetero" 1 oraz „Zapiski zielarki" 2 właśnie dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-30 15:06:27 - 344 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu zawitała dostawa pachnących jeszcze tomików: „Sposób na pięcioraczki" 5, „Księga Przyjaciół Natsume" 18, „Tęczowy świat BL VS ostatni hetero" 1 oraz „Zapiski zielarki" 2. Poniżej podrzucamy opisy tomów i plan dystrybucji dzisiejszej nowości!

„Sposób na pięcioraczki" 5
Futaro kontynuuje pracę korepetytora pięciu oszałamiająco pięknych i niesfornych sióstr. Po licznych perypetiach na szkolnym biwaku chłopakowi udaje się pogłębić więzi z dziewczętami. Jedna z nich zadaje mu niespodziewane pytanie... "Po co właściwie się uczysz?" Nasz bohater w końcu zacznie opowiadać o przeszłości!

„Księga Przyjaciół Natsume" 18
Pewnego dnia Natsume poznaje Shiro, demona rywalizującego z innym yokai o spuściznę po swoim mistrzu. Niespodziewanie Takashi zostaje poproszony o rozstrzygnięcie pojedynku, ale... dlaczego przeciwnik Shiro ciągle się ukrywa, unikając bezpośredniej konfrontacji? Tom zawiera również dodatkowy rozdział, w którym Takashi i Mistrz Nyanko spędzają dzień wspólnie z pewną małą dziewczynką.

„Tęczowy świat BL VS ostatni hetero" 18
Młody mężczyzna, a zarazem wielki koneser dużych biustów, nagle orientuje się, że jest jednym z bohaterów mangi boys' love. Aby uniknąć napastliwych przystojniaków, zaczyna czytać historie o miłosnych relacjach męsko-męskich, chcąc zdobyć wiedzę o sytuacjach, które mogłyby doprowadzić do niepożądanych scen. W strategicznych unikach nie ma sobie równych, ale świat BL nie zna litości! Czy dosięgnie go strzała Amora?!

„Zapiski zielarki" 2
Maomao odkrywa prawdę o klątwie rzekomo działającej w Wewnętrznym Pałacu. Dzięki temu zostaje osobistą służącą pani Gyokuyo i testerką jej posiłków. Nieoczekiwanie do młodej służki zwraca się sam cesarz. Zleca jej pewną misję. Czy Maomao zdoła uratować śmiertelnie chorą faworytę z Kryształowego Pałacu, a tym samym ocalić własne życie? Jaką rolę przyjdzie jej odegrać podczas przyjęcia w ogrodzie, na którym mają zawitać cztery cesarskie małżonki? Czy ktoś ośmieliłby się otruć jedną z nią?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu, Tarnowie i Lesznie.
- środa - mangi („Zapiski zielarki" 2 edycja w miękkiej oprawie) znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Wyprzedaż mang z wydawnictwa Gentosha

Dodany przez: mbloch - 2021-08-30 14:47:47 - 1010 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was bardzo ważną informację, dotyczącą części naszych starszych tytułów, a konkretnie mang z wydawnictwa Gentosha.

Jak pewnie pamiętacie, od kilku lat z publikacjami tego wydawnictwa nie było łatwo. Przez lata walczyliśmy, by usprawnić współpracę i w 2020 roku udało się przywrócić wydawanie dwóch zawieszonych tytułów („Acid Town” i „Demon Maiden Zakuro”). Niestety, okazało się, że sytuacja nigdy w pełni nie wróciła do normy, i mimo światełka w tunelu jakim było wydanie kilku kolejnych tomów, ponownie ścieramy się z istniejącymi wcześniej problemami.

W związku z powyższym, zdecydowaliśmy się na drastyczny, lecz konieczny krok. Wspólnie z wydawnictwem Gentosha postanowiliśmy uprościć model kooperacji i współpracować bezpośrednio ze stroną japońską - tak samo jak robimy przy tytułach innych wydawców.


Co to oznacza w praktyce?
Wygaszenie wszystkich dotychczasowych kontraktów z wydawnictwem Gentosha. Tym samym tylko do końca września (lub do wyczerpania zapasów) będziecie mogli nabyć następujące tytuły:
- Acid Town
- Axis Power Hetalia (nie dotyczy serii World Stars)
- Demon Maiden Zakuro
- Drug-on
- Rappa
- Ty i ja etc.

CZY WYCOFYWANE TYTUŁY ZNIKNĄ BEZPOWROTNIE?
Bardzo wiele zależy od nowych warunków współpracy. Wznowienie powyżej wymienionych mang wymagałoby od nas ponownego zakupu licencji, a jest to duży koszt (przy niektórych tytułach poniżej granicy opłacalności). Wiemy jednak, że martwicie się losem niezakończonych, powstających mang, więc poniżej znajdziecie dokładne podsumowanie naszych wstępnych ustaleń odnośnie wycofywanych tytułów:

- ACID TOWN – seria zostanie zakupiona od nowa i będzie kontynuowana.

- AXIS POWER HETALIA - seria zostanie zakupiona od nowa.

- DEMON MAIDEN ZAKURO - na razie dogoniliśmy wydanie japońskie, ale tytuł ten wydaje się być na nieoficjalnym hiatusie. Jeśli jednak seria zostanie zakończona w Japonii, będziemy chcieli kupić licencję od nowa i ją dokończyć.

- JEDNOTOMÓWKI BL - zostaną zakupione od nowa i ukażą się w nowym, poprawionym wydaniu (co oznacza powrót „Croquis” i „Liberty Liberty”, które zostały jakiś czas temu wycofane ze sprzedaży).

- RAPPA i DRUG-ON - te dwie serie mają niestety najmniejsze szanse na powrót, ponieważ od wielu lat ich sprzedaż jest poniżej naszych oczekiwań. Wydanie ich od nowa nie pokryłoby kosztów licencji, nie wspominając nawet o druku.

CO PRZYNIESIE PRZYSZŁOŚĆ?
Przez wiele lat chęć dokończenia otwartych serii i fakt, że bardzo nie chcieliśmy wycofywać z rynku starszych tytułów, powstrzymywały nas przed ruchem, na który właśnie się zdecydowaliśmy. Uważamy jednak, że obecnie jest to jedyne sensowne rozwiązanie, które nie dość, że pozwoli nam nareszcie dokończyć otwarte serie, to dodatkowo da nam dostęp do innych tytułów wydawnictwa Gentosha.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za zapoznanie się z treścią tego opasłego newsa.

Przed Wami "Hanako, duch ze szkolnej toalety" #6!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-26 16:59:59 - 302 unikalnych wyświetleń;

Puk... puk... puk... Hanako? Hanako, jesteś tam?
Tak, "Hanako, duch ze szkolnej toalety" 6 jest już w naszym magazynie! Pora odkryć kolejne tajemnice Akademii Kamome! Poniżej podrzucamy opis tomu i plan dystrybucji!

"Hanako, duch ze szkolnej toalety" 6
Psota jednego ze Strażników Zegara sprawia, że niemal wszyscy uczniowie Akademii Kamome starzeją się w zastraszającym tempie. Aby przywrócić spokój, Hanako musi połączyć siły z opiekunami Przeszłości i Teraźniejszości. Kto by pomyślał, że Szkolną Tajemnicą może być również pewien ambitny i uczuciowy licealista… Oto już szósty tom historii o szkolnych zjawach i miłosnych perypetiach!Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu i Tarnowie.
- poniedziałek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.