"Sposób na pięcioraczki" 5 - prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-25 13:09:42 - 299 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera piątego tomu "Sposobu na pięcioraczki"! Jakie wspomnienia kryją się w przeszłości Futaro? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Sposób na pięcioraczki" 5
Futaro kontynuuje pracę korepetytora pięciu oszałamiająco pięknych i niesfornych sióstr. Po licznych perypetiach na szkolnym biwaku chłopakowi udaje się pogłębić więzi z dziewczętami. Jedna z nich zadaje mu niespodziewane pytanie... "Po co właściwie się uczysz?"
Nasz bohater w końcu zacznie opowiadać o przeszłości!


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można będzie zakupić z 25% rabatem!

Przed Wami "Magiczny świat Ran" 4!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-24 13:39:58 - 216 unikalnych wyświetleń;

To już ostatnie spotkanie z bohaterami mangi "Magiczny świat Ran"! Jak finał będzie mieć ta niesamowita historia? Poniżej znajdziecie opis tomu oraz pełną rozpiskę wysyłek.

"Magiczny świat Ran" 4
Ran w końcu budzi się z długiego snu. Smutna rzeczywistość, z jaką musi się zmierzyć, spada na nią jak grom z jasnego nieba. Mała czarownica nie może zaakceptować prawdy, a jej rozpacz zaczyna odciskać się piętnem na całym mieście. Ostatecznie Ran podejmuje decyzję, która zadziwia wszystkich jej bliskich...
Przed Wami ostatni tom tej niezwykłej, wciągającej, przepełnionej magią historii. Jak potoczą się losy naszych bohaterów? Nie przegapcie finału tej emocjonującej opowieści!


Plan dystrybucji:
- wtorek - wysłaliśmy prenumeraty.
- środa - manga trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu i Tarnowie.
- czwartek - komiks - edycja w miękkiej oprawie - znajdzie się w salonach empik oraz w innych sklepach z komiksami.

Grand Blue #7 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2021-08-24 11:55:53 - 227 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce do sprzedaży trafi 7. tomik mangi "Grand Blue"! Tropikalne klimaty z pewnością rozgrzeją Was w te deszczowe dni! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron.

"Grand Blue" 7
Błogą sielankę w życiu Ioriego zakłóca niespodziewana wizyta jego młodszej siostry Shiori. Jaki jest prawdziwy powód przyjazdu dziewczyny? I jakie mroczne sekrety skrywa Shiori pod tą niepozorną, uroczą powierzchownością? Rozpoczyna się prawdziwy pojedynek umysłów, w którym stawką jest... wolność!

Przypominamy, że do dnia premiery mangę można będzie zakupić z 25% rabatem!

"Toradora" #9 już za moment!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-23 14:54:07 - 281 unikalnych wyświetleń;

Tęskniliście za Taigą i spółką? Już niedługo w Wasze ręce oddamy 9. tomik „Toradory". Ciekawi, co tym razem uknują bohaterowi? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Toradora" 9
Czyżby szykował się przełom w miłosnych zmaganiach naszych bohaterów?! Nadszedł dzień imprezy gwiazdkowej, którą zorganizowała Taiga. Szczególnie zależało jej, by Ryuuji wreszcie wyznał swoje uczucie Minori. Widząc zaangażowanie Tyciego Tygrysa, chłopak utwierdza się w tym postanowieniu. Dlaczego jednak Taiga wychodzi tuż po rozpoczęciu zabawy?
Czy Minori w ogóle pojawi się, by świętować z resztą klasy?
Nieoczekiwanie Ryuuji staje przed kolejnym trudnym wyborem…


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można będzie zakupić z 25% rabatem!

Przed Wami „Fairy Tail" 33!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-23 11:40:59 - 214 unikalnych wyświetleń;

Tydzień zaczynamy bardzo miłym akcentem! Dotarły do nas właśnie tomiki „Fairy Tail" 33. Jak poradzą sobie nasi magowie w Wielkim Turnieju Magicznym?

„Fairy Tail" 33
Pierwszy dzień Wielkiego Turnieju Magicznego dobiega końca! Drużyna A z Fairy Tail zajmuje ostatnie, ósme miejsce, a Drużyna B - siódme. Jakby tego było mało, gildia Raven Tail uparcie sabotuje magów spod znaku wróżki, a kapitan Armii Królewskiej Fiore snuje plany, które zagrażają naszym bohaterom... Natsu i kamraci wkraczają w drugi dzień Turnieju z niepokojem w sercach. Czy znajdą w sobie siłę do dalszej walki?!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu i Tarnowie.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Grudniowa nowość z serii exclusive

Dodany przez: Urd - 2021-08-20 15:57:43 - 622 unikalnych wyświetleń;

Tym razem mamy dla Was grudniową nowość, a będzie nią... jednotomowy josei "My Broken Mariko"! Ta przejmująca opowieść o przyjaźni i tragicznej rozłące nie tylko skłania do myślenia, ale przede wszystkim porywa czytelnika w niezwykłą, emocjonalną podróż. Manga zostanie przez nas wydana w powiększonym formacie i twardej oprawie.

Jeśli natomiast zdecydujecie się na zakup prenumeraty do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem promocyjnym MARIKO, oprócz dodatku i darmowej wysyłki otrzymacie 5% rabatu!

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej mandze, poniżej dołączamy opis. Dacie szansę tak nietypowej historii?

„MY BROKEN MARIKO" #1
Shiino to młoda, ale zahartowana życiem kobieta o dość bezpośrednim usposobieniu. Pewnego dnia, jedząc lunch na mieście, dowiaduje się, że jej najbliższa przyjaciółka Mariko popełniła samobójstwo. Targana żalem i wyrzutami sumienia Shiino podejmuje rozpaczliwą decyzję, aby oddać Mariko ostatnią przysługę i rozliczyć się z przeszłością bez względu na konsekwencje...

Autor: Waka Hirako
Gatunek: josei, dramat, psychologiczny
Liczba tomów: 1
Premiera: grudzień
Format: A5
Wydanie: oprawa twarda z obwolutą

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Następny › Ostatni »