Hetalia #3: edycja kolekcjonerska na Yatta.pl oraz preordery Liberty ★ Liberty!

Dodany przez: Yanek - 2010-08-09 18:21:28 - 8626 unikalnych wyświetleń;

Dziś rano ruszyła sprzedaż edycji kolekcjonerskiej trzeciego tomu mangi Axis Powers Hetalia. W zestawie przygotowanym przez sklep Yatta.pl, fani znajdą tomik mangi, pudełko w którym można będzie przechować zestaw bądź wszystkie zakupione dotychczas tomy Hetalii, kubek oraz metalowy, tłoczony brelok do kluczy. Ponadto do zestawu dołączona będzie tajemnicza niespodzianka ;) Premiera zestawu zaplanowana jest na 30 września, zamówienia składać można do 3 września lub do momentu wyczerpania asortymentu. Tradycyjnie manga ukaże się w sprzedaży detalicznej najwcześniej po 2 tygodniach od ukazania się edycji limitowanej. Edycję limitowaną można zamówić tylko i wyłącznie w sklepie Yatta.pl;

Trochę w cieniu Hetalii, ale wciąż w pełnym blasku, rozpoczęła się przedsprzedaż najnowszej mangi Studia JG - "Liberty ★ Liberty!" autorstwa Hinako Takanagi. Premiera przewidziana jest na 6 września. Manga wejdzie do sprzedaży na terenie całej Polski tydzień później.

Premiera na Balconie

Dodany przez: Yanek - 2010-07-21 21:18:01 - 12159 unikalnych wyświetleń;

Podczas chorzowskiego konwentu Balcon odbędzie się premiera pierwszego tomu „Boys of Summer”. Odpowiedzialny za rysunek Hiroki Otsuka oraz scenarzysta Chuck Austen (znany z takich tytułów jak „X-men” czy „Avengers”) stworzyli 200-stronicową komedię obyczajową z elementami ecchi. Pierwszy tomik kosztować będzie 19,90 zł i nabyć go będzie można na stoisku "Otaku".
Do regularnej sprzedaży komiks trafi w pierwszych tygodniach sierpnia. Można go nabyć także za pośrednictwem naszego sklepu mangowego yatta.pl.

"Poznajcie Buda, przystojniaka który właśnie wybiera się na studia. Razem ze swoim kumplem Mannym nie mogą doczekać się przeprowadzki do koedukacyjnego akademika, w którym mają nadzieję spotkać gorące laski i rozpocząć zajęcia praktyczne z wychowania seksualnego... Niestety, początki studenckiego życia nie są najłatwiejsze. Czy na szalonych, zakrapianych alkoholem imprezach można poznać fajne dziewczyny? A może warto zajrzeć na boisko do baseballa? W końcu to tam pojawia się urocza Chrissie..."

Hetalia 2 - JUŻ JEST!

Dodany przez: Yanek - 2010-06-17 22:01:15 - 19601 unikalnych wyświetleń;


Meldujemy, iż misja została wykonana!


Strzelają korki szampana, radość i szczęście na ulicach Polskich miast!
Od dawna wyczekiwana, drugą część mangi "Axis Powers Hetalia" trafiła do naszego magazynu. Dzięki sprawności naszej ekipy, w piętnaście minut udało się zapakować obłędne ilości prenumerat i mimo przeciwności losu, na minutę1 przed zamknięciem okienka złożyć kartony z paczkami w rękach magazynierów UPS. Dzięki temu dzikiemu atakowi na warszawską sortownie UPS, już jutro Hetalia II trafi w ręce UPS'owych prenumeratorów!

Teraz, szczęśliwi po uszy, siedzimy i pakujemy prenumeraty pocztowe, tak aby jutro z samego rana trafiły na pocztę. Według wszelkich znaków na niebie i ziemi tak nadane pocztowe prenumeraty trafią do odbiorców w poniedziałek. Gdy tylko dojdziemy do siebie rozpoczniemy wysyłkę paczek, które oczekiwały na drugi tom Hetalii.

Jutro w naszym magazynie (Al. Jana Pawła II 72 lok 42 W-wa), od 10 do 21, będziemy czekać na wszystkich prenumeratorów z odbiorem osobistym.

Gdzie kupować Hetalie?
Póki co na Yatta.pl2, zgodnie z obietnicą Hetalia II będzie dostępna w sklepach komiksowych dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, a Empiki otrzymają ją dopiero w pierwszych dniach lipca.

1. Serio, dawno nie byliśmy tak zestresowani, a po drodze do magazynu musieliśmy jeszcze przebić się przez dwóch strzegących terenu ciecio-zombie-dziadków z zespołem "eee... nie śpieszy mie sie... eee... a Pan do kąd? Sortownia? eeee... nie słyszałem... chyba nie ma tu tego... bo dojazd od drugiej strony chiba jest... mimo że to ta sama droga... a mnie strasznie boli noga wie Pan? O czym to ja?" Cud uchronił nas od apopleksji.

2. Jeśli wybierzecie przesyłkę UPS dla samej "Axis Powers Hetalia tom 2" gwarantujemy dostawę UPS'em na następny dzień roboczy po otrzymaniu wpłaty3!!

3. Dotyczy sytuacji kiedy wpłata trafi do nas w dzień roboczy do godziny 15-16. W innym wypadku wysyłamy UPSy, następnego dnia.

Liberty Liberty!

Dodany przez: Yanek - 2010-06-03 00:26:08 - 6305 unikalnych wyświetleń;

Zgodnie z informacjami jakie pojawiły się w majowym numerze "Otaku", jest nam niezwykle miło przedstawić zaplanowana na sierpień jednotomową mangę Hinako Takanagi "Liberty Liberty!". Manga ta przypadnie do gustu wszystkim fankom shōnen-ai.

Ada "hibari" Skowronek na łamach Otaku 4/2010(24) pisze:
"Manga składa się z sześciu rozdziałów właściwych (bardzo grzecznych) i dodatku, który zaspokaja apetyt na nieco bardziej romantyczne sceny. Ogólnie „Liberty Liberty!” to urocza, choć – na szczęście – nie przesłodzona, opowieść z ciekawie wykreowanymi postaciami i przyjemną, lekką atmosferą. Takanagi twierdzi, że szczególnie jest zadowolona z postaci Koukiego Kuwabary. Jej dotychczasowi seme byli mężczyznami, który mocno zakochiwali się w swoich uke. Tym razem Takanaga uznała, że Kouki będzie bardziej... cool. Czy faktycznie się jej udało? Zdania są podzielone, co nie zmienia faktu, że autorka ma z czego być zadowolona. Co więcej, dość realistycznie i przekonująco rozegrała wątek związku dwóch mężczyzn, którzy dotąd nie byli zdeklarowanymi gejami. Wprowadzenie do fabuły pięknej i kobiecej Kurumi, byłego mężczyzny, dodało historii wiarygodności i rzuciło nowe światło na motyw „chłopięcej miłości”.
W komiksie Takanagi przejrzysta jest nie tylko fabuła, ale i grafika: kadry w jasnych tonacjach, na których czerń pojawia się wyjątkowo, zgrabnie wyróżniając ważne elementy i postacie. Wygląd bohaterów nie odbiega za bardzo od kanonu mang shōjo (a szczególnie shōnen-ai): delikatna kreska, przystojni, wysocy seme, wielkoocy, uroczy uke. Można jednak odnieść wrażenie, że autorka ma dosyć minimalistyczne podejście do drugiego planu – szczegółów jest dość, by zasygnalizować miejsce zdarzeń, ale zostały użyte tak oszczędne, by nie przytłoczyć elementów naprawdę ważnych."

Hetalia vol 2 UPDATE

Dodany przez: Yanek - 2010-05-22 17:32:54 - 6748 unikalnych wyświetleń;

Są trzy wiadomości: dwie dobre i jedna zła. O tyle o ile nie ma problemu z środkiem drugiego tomu "Hetalii", to wybrany lakier w planowanej formie totalnie nie wypalił w trakcie produkcji (obwoluty nadają się na śmietnik). Zmusiło nas to do ponownego wykonania designu obwoluty i ponownego wysłania go do akceptacji. Liczymy na to, iż w poniedziałek otrzymamy "zielone światło" i obwoluta trafi do druku. Proces technologiczny szykowania produktu powinien zakończyć się w czwartek/piątek (27-28 maja). Paczki UPS powinny dotrzeć do prenumeratorów jeszcze przed 4 czerwca. W poniedziałek rozlosujemy też nagrody dla prenumeratorów i poinformujemy o wygranych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to na łódzkim konwencie Chapter 3: Childhood pokażemy się z gotową mangą. W Empikach i innych sklepach będziecie mogli spodziewać się jej w drugiej połowie czerwca. To były pierwsze dwie wiadomości (dobra: "Hetalia" do końca tygodnia, jeśli tylko wyczerpaliśmy limit katastrof; zła: nad "Hetalią" ciąży klątwa). Całe szczęście, iż w przeciwieństwie do innych wydawnictw nie każemy Wam czekać kilka lat na obiecane serie i dbamy o jakość (vide czeska edycja APH - szczegóły w "Otaku" #24).

Druga dobra wiadomość: Rozpoczynamy proces zakupu trzeciego tomu "Hetalii", który ukazał się w Japonii niecałe 2 tygodnie temu. Ponieważ tomik do tłumaczenia już do nas leci, trzecia "Hetalia" powinna ukazać się na jesieni :)

Spin-off "Meago Sagi" czyli "The Reids"!

Dodany przez: Yanek - 2010-05-01 02:26:54 - 11025 unikalnych wyświetleń;

W drugiej połowie maja ukaże się pierwszy tom serii "the Reids" autorstwa Magdaleny Kani, autorki mangi "Meago Saga".
Manga "the Reids" opowiada o młodości matki i ojca Miny Reid - jednej z głównych bohaterek "Meago Sagi". Cofniemy się do szkolnych czasów przystojnego i popularnego Boba oraz niezwykle utalentowanej plastycznie, acz nieśmiałej Emily... W którym momencie połączyło ich uczucie? Jakie perypetie doprowadziły do scementowania ich relacji? A może to tylko szczęśliwe zrządzenie losu zadecydowało o tym, iż na siebie trafili? Komiks trafi do sprzedaży już 17 maja. Polecamy!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 Następny › Ostatni »