Przed Wami obwoluta oraz przykładowe strony mangi „Pasożyt" 4!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-02 09:46:35 - 249 unikalnych wyświetleń;

Czas na prezentację początkowych stron „Pasożyta" 4. Zagrożenie ze strony pasożytów czyha na każdym kroku...

„Pasożyt" 4
Kana coraz bardziej świadoma swoich umiejętności próbuje rozpoznać sygnał wysyłany przez Shin'ichiego. Niestety przez to jeszcze bardziej naraża się na atak pasożytów. Shin'ichi próbuje w jakiś sposób ostrzec dziewczynę, jednak Migi za wszelką cenę chce go powstrzymać przed wyjawieniem Kanie prawdy. Tymczasem w mieście widać wzmożoną, bardziej zorganizowaną działalność pasożytów...

Przypominamy, że do 3 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z dwustronną kartą!

Nowości prosto z drukarni: "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 4 oraz „Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 10

Dodany przez: mbloch - 2022-07-29 09:01:53 - 279 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu właśnie zawitały dwie fantastyczne nowości, czyli "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 4 oraz „Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 10. Pełen tajemnic shonen czy sympatyczna komedia romantyczna - na co się skusicie? Tymczasem podrzucamy opisy i plan dystrybucji.

"Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 4
Dzieci zwykle dorastają otoczone ciepłem i miłością. Podobnie było w przypadku Shikiego... Do czasu. Teraz, poszukując wskazówek na temat losu swoich rodziców, chłopak wraz z pozostałymi członkami agencji wraca do miasteczka, w którym się wychował. Bohaterowie usiłują połączyć strzępy informacji i szybko zdają sobie sprawę, że Akio, wujek Shikiego, najwyraźniej coś ukrywa...

„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 10
Ko tęskni za towarzystwem Naoyi, ale jest zbyt przerażona, żeby się z nim spotkać. Naoya natomiast desperacko szuka sposobu, aby dziewczyna przestała go unikać. Czy uda im się zburzyć dzielące ich przeszkody? A może miłość jest jednak zbyt trudna dla otaku...?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Zbliża się "Księga Przyjaciół Natsume" 23

Dodany przez: mbloch - 2022-07-27 09:15:57 - 218 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Księga Przyjaciół Natsume" 23! W jaki sposób demony tym razem namieszają w życiu Natsume? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Księga Przyjaciół Natsume" 23
Natsume, Nishimura, Kitamoto i Tanuma dowiadują się od Himuro, trzecioklasisty z liceum Misumi, o szkolnej legendzie dotyczącej obrazów zatytułowanych „Tenjo”. Zaintrygowani chłopcy tworzą ekipę poszukiwawczą i wyruszają, by odnaleźć jedno z malowideł. Tylko dlaczego Himuro przestrzega ich, by nie patrzyli na to, co zostało uwiecznione na papierze...? Jaką tajemnicę skrywa przeklęte dzieło sztuki?

Przypominamy, że do 28 lipca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z wyjątkową kartą!

„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 10 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2022-07-26 14:56:32 - 276 unikalnych wyświetleń;

Zbliża się premiera „Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 10! Jak rozwinie relacja Nao i Ko? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 10
Ko tęskni za towarzystwem Naoyi, ale jest zbyt przerażona, żeby się z nim spotkać. Naoya natomiast desperacko szuka sposobu, aby dziewczyna przestała go unikać. Czy uda im się zburzyć dzielące ich przeszkody? A może miłość jest jednak zbyt trudna dla otaku...?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu 6 już niedługo w sprzedaży

Dodany przez: mbloch - 2022-07-25 12:35:51 - 244 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera szóstego tomu "Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu"! Przed Tatsu kolejne wyzwania! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 6
Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu zerwał ze światem przestępczym - porachunki między gangami zamienił na walkę z pracami domowymi i pielęgnowanie znajomości sąsiedzkich. I oto pewnego dnia Tatsu otrzymuje propozycję, by wstąpić do zaprzyjaźnionego Koła Gospodyń...

Przypominamy, że do 26 lipca możecie zamawiać tomik w prenumeracie z wyjątkową pocztówką!

"Dorohedoro" 2 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-07-25 10:38:46 - 223 unikalnych wyświetleń;

Z początkiem tygodnia mamy dla Was pełną akcji premierę! Przed Wami "Dorohedoro" 2. Jak zwykle nie zabraknie mocnych wrażeń.

"Dorohedoro" 2
Kajman i Nikaido kontynuują swoją krucjatę przeciwko czarownikom. Jednak ich działania nie pozostają niezauważone przez mieszkańców drugiego wymiaru. En wysyła do Dziury swój zabójczy duet, aby odnalazł Kajmana i zabił go. Tymczasem w Dziurze zbliża się noc, w trakcie której martwi powrócą do życia...

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 ... Następny › Ostatni »