Terminarz Studia JG - wrzesień/początek października

Dodany przez: Zel - 2012-09-04 16:22:40 - 14837 unikalnych wyświetleń;

Nie da się ukryć, że wakacje już za pasem. Ubywa nam słonecznych dni, zaś jesień niebawem na dobre zagości za oknami. W taki czas najlepiej jest usiąść wygodnie w domowym zaciszu i zagłębić się w lekturze, najlepiej rozgrzewając się przy tym zależnym od preferencji ciepłym napojem.
W związku z tym, przygotowaliśmy dla Was listę nowości wydawniczych planowanych przez nas na ten przejściowy okres. Oto kilka istotnych i wyczekiwanych przez wielu z Was dat.

Najbliższe premiery:
"Alicja w Krainie Serc" #4 - 10 września
"Alicja w Krainie Serc" #1 (dodruk) - 12 września
"Otaku" #41 - połowa września
"Vassalord" #2 - przełom wrzesień/październik
"Demon Maiden Zakuro" #2 - przełom wrzesień/październik

Pamiętajcie też, że kiedy ogłaszamy datę wydania nowego tytułu zaczyna tykać zegar odliczający czas do zamknięcia oferty prenumerat! Dlatego warto trzymać rękę na pulsie i skorzystać z okazji, póki jeszcze jest na to czas.

Warto też nadmienić, że nadchodzący, najnowszy numer magazynu "Otaku" będzie numerem wyjątkowym! Po wakacjach zrobiliśmy gruntowne porządki i ruszamy z ofensywą nowości. Większy format, powiększona ilość stron, klejenie na grzbiecie oraz nowa, odmieniona oprawa graficzna. Z resztą, nie ma się co tutaj rozpisywać, zobaczcie sami!Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić wszystkich, którzy zamówili prenumeratę na kolejne numery "Otaku", że pomimo zmiany ceny okładkowej magazynu nie będą musieli nic dopłacać.

Uwaga, nadchodzą zmiany!

Dodany przez: Zel - 2012-08-29 12:13:51 - 14469 unikalnych wyświetleń;

Większość z Was zapewne jest już świadoma nowości, które nadejdą wraz z premierą najnowszego numeru "Otaku".
Póki co, szczegóły chcemy jeszcze utrzymać w tajemnicy, ale możecie być pewni, że będzie więcej, lepiej i ładniej! Staramy się dla Was, i choć wrzesień posępnie skrada się by odebrać Wam wakacje to spróbujemy jakoś tę niefortunną porę osłodzić.
Póki co, zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, który zamieściliśmy na naszym koncie w serwisie YouTube. Zobaczcie jak "Otaku" zmieniało się przez lata.
Trzymajcie ręce na pulsie, więcej szczegółów już niebawem!

I nadszedł dzień... "Stigmata" przybyła!

Dodany przez: Zel - 2012-08-13 12:06:45 - 13866 unikalnych wyświetleń;

I oto nadszedł dzień, i Stigmata trafiła do naszych magazynów.
A dobra nowina poniosła się wszem i wobec, że prenumeratorzy już wyczekiwać mogą swoich egzemplarzy. Półki zaś sklepowe niebawem zalśnią pyszniącą się bielą okładek.
I było to dobre.
A teraz bardziej po ludzku, już bez pokrętnych stylizacji. Wyczekiwana przez wielu z Was Stigmata dotarła! Tomik prezentuje się naprawdę znakomicie, i żadne zdjęcie nie odda w pełni staranności z jaką wykonana jest okładka. W środku, także będziecie mieli na czym zawiesić oko.
Innymi słowy, gorąco polecamy!
Natomiast, dla wszystkich niedowiarków podajemy link do facebooka Studia JG, pod którym kryją się pierwsze strony mangi. Sprawdźcie sami!

UWAGA! Nabór redaktorów do "Otaku"

Dodany przez: Naq - 2012-08-07 12:52:02 - 19404 unikalnych wyświetleń;

Kilka pytań na początek: Czy lubisz pisać? Uważasz że jesteś w tym dobry/dobra? Niestraszne Ci takie sformułowania jak „deadline” i „korekta”? Zaprezentuj przed nam swoje umiejętności, a kto wie – może już niedługo razem z nami będziesz mógł/mogła współtworzyć magazyn „Otaku”!

Oficjalnie ogłaszamy wielki nabór do naszej redakcji! Czekamy na recenzje mang, anime i gier, a także felietony związane z Japonią (kulturą, historią, muzyką). Prace powinny liczyć od 6000 do 9000 znaków. Teksty, które uznamy za najlepsze zostaną opublikowane na łamach magazynu „Otaku”. Prace prosimy zapisywać w formacie doc i wysyłać na adres: recenzje@otaku.pl. W mailu prosimy podać swoje dane.

Potrzebujemy właśnie Ciebie! Nie czekaj, chwytaj za pióro/klawiaturę/ołówek/kredki świecowe (niepotrzebne skreślić) i pisz!

Drobne opóźnienie.

Dodany przez: vafel - 2012-08-03 12:53:38 - 4247 unikalnych wyświetleń;

Niestety z powodów od Nas niezależnych 1 tom mangi Stigmata trafi do druku z drobnym opóźnieniem. Opóźnienie nie jest jednak duże, komiks będzie wydany w przeciągu 7-10 dni.

Nowe "Otaku" - my już mamy, a wy?

Dodany przez: Naq - 2012-07-31 18:42:20 - 13392 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj trafił do nas kolejny numer "Otaku". I to nie byle jaki, bo numer 40! Można by zaśpiewać "Czterdzieści numerów minęło... jak jeden dzień" (chociaż trochę nie będzie w rytmie ;)

No właśnie, czterdzieści numerów za nami... Dużo się przez ten czas zmieniło. Od wielkości magazynu, przez ilość stron, dodatki, częstotliwość wydań na oprawie graficznej kończąc. Co z naszego otakowego dorobku uważacie za dobre pomysły, a co nie za bardzo zdało egzamin? Na czym powinniśmy się skupić, by nadchodzące numery były jeszcze lepsze? Czekamy na wszystkie Wasze opinie i komentarze! Pomóżcie nam wspólnie tworzyć najlepszy magazyn o mandze i anime w Polsce!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 ... Następny › Ostatni »