Sprawdź, co kryje „Hanako, duch ze szkolnej toalety" 11!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-18 13:46:36 - 320 unikalnych wyświetleń;

Już w przyszłym tygodniu premiera 11. tomu mangi „Hanako, duch ze szkolnej toalety"! Pora odkryć kolejne tajemnice Akademii Kamome! Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

Przypominamy, że tomik zostanie przez nas wydany w dwóch wersjach – standardowej i limitowanej! Edycja limitowana będzie mieć specjalną obwolutę, inną niż edycja standardowa. Oprócz tego osoby, które się na nią zdecydują, otrzymają wyjątkowy dodatek – picture book z serii!

„Hanako, duch ze szkolnej toalety" 11
Yugi Amane, czy raczej Hanako, przestaje udawać zwykłego ucznia i zdradza swoje prawdziwe zamiary. Nie chcąc, by Nene umarła, usiłuje zapewnić jej schronienie w fałszywym świecie. Niestety dziewczyna dowiaduje się, że jej dni są policzone. Zdesperowana usiłuje wymusić pomoc od Czwartej Tajemnicy… Przed Wami jedenasty tom opowieści o szkolnych duchach i nierealnych marzeniach!

Zbliża się "Księga Przyjaciół Natsume" 25

Dodany przez: mbloch - 2022-11-17 12:15:51 - 112 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Księga Przyjaciół Natsume" 25! W jaki sposób demony tym razem namieszają w życiu Natsume? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Księga Przyjaciół Natsume" 25
Po drodze z zakupów Mistrz Nyanko nagle odłącza się od Natsume i przepada bez wieści. Gdy nie wraca do domu, niepokój chłopaka rośnie. Właśnie wtedy Tanuma pokazuje mu interesujące znalezisko: kawałek stłuczonej porcelany w kolorach do złudzenia przypominających łatki na ciele Mistrza... Czy ten trop wystarczy, by rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Edycje specjalne naszych mang w salonach Relay i Inmedio!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-17 09:40:24 - 535 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek dnia mamy dla Was fantastyczną informację!

We współpracy z Relay i Inmedio przygotowaliśmy dla Was wyjątkową formę promocji! Już od dzisiaj w salonikach prasowych tych dwóch sieci znajdziecie edycje specjalnej pierwszych tomów naszych mang!

W skład edycji specjalnej wchodzi tomik mangi + unikatowy plakat A2! A to wszystko w niezmienionej, okładkowej cenie tomiku!

Dostępne edycje specjalne:
„Shaman King” 1 (w sprzedaży od 17.11)
„Hanako, duch ze szkolnej toalety” 1 (w sprzedaży od 17.11)
„Noragami” 1 (w sprzedaży od 17.11)
„Haikyu!!” 1 (w sprzedaży od 01.12)
„Kaiju No.8” 1 (w sprzedaży od 01.12)

Zastanawialiście się nad sięgnięciem po pierwszy tom jednej z tych serii? A może chcielibyście polecić swój ulubiony tytuł znajomemu? To idealny moment, by poznać nowe, mangowe perełki!

Dostawa "Niebieskiej flagi" 6!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-15 14:53:17 - 124 unikalnych wyświetleń;

Jeśli lubicie dostawać nowe rzeczy, to doskonale się składa, bo mamy dla Was świeżutkie tomiki "Niebieskiej flagi" 6. Odpakowujemy właśnie dostawę z drukarni i bierzemy się za pakowanie prenumerat, a jutro rano będziemy je wysyłać.

"Niebieska flaga" 6
Szkolny festiwal tuż-tuż. Taichi i Toma rozmawiają o przyszłości, ale nie potrafią znaleźć wspólnego języka. Toma raz jeszcze konfrontuje się z Mami, której bezwarunkowa otwartość i wsparcie skłaniają go do podjęcia kluczowej decyzji. Czas nieubłaganie wymusza na wszystkich dokonanie życiowych wyborów.

Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty.
- piątek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami

Wysyłka "Miłość to wojna" 12 trwa!

Dodany przez: ajaworska - 2022-11-10 15:00:23 - 174 unikalnych wyświetleń;

KAGUYA-SAMA Miłość to wojna" 12 już jest! W tym tomie Miyuki przechodzi do ofensywy i decyduje, że jeśli do końca festiwalu Kaguya nie wyzna mu uczuć, sam weźmie sprawy w swoje ręce!

"Miłość to wojna" 12
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu uczniowskiego prestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… Duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę! Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej!

W tomie dwunastym Miyuki przechodzi do ofensywy. Zbliża się Hoshinsai, czyli festiwal szkolny Akademii Shuchi’in – a przewodniczący postanowił, że jeśli Kaguya nie wyzna mu uczuć do ostatniego dnia imprezy, sam weźmie sprawy w swoje ręce. Porzuca dumę i robi wszystko, by dziewczyna powiedziała, że go kocha! Tymczasem Kaguya poznaje legendę, od której wzięła się nazwa festiwalu. Czyżby miłosna historia dwojga bohaterów miała nabrać tempa?!


Plan dystrybucji:
- czwartek - wysyłamy prenumeraty.
- wtorek - tomik będzie dostępny w sklepach Yatta.pl.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Po deszczu" 7 już w naszym magazynie!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-08 14:02:49 - 161 unikalnych wyświetleń;

Nic tak dobrze nie pobudza zmysłów, jak… Zapach mangowych nowości po południu! Tym razem mamy dla Was jedną, acz wyjątkową nowość - "Po deszczu" 7! Jeśli jesteście, ciekawi co tym razem wydarzy się w życiu Tachibany, koniecznie sięgnijcie po tomik!

"Po deszczu" 7
Kiedy pan Kondo sugeruje z troską, żeby Akira brała mniej godzin w pracy, dziewczyna rzuca w gniewie: „Nie chcę robić niczego innego”. Mężczyzna czuje się niezrozumiany. Halloween, urodziny Yuto czy wspólna wycieczka nad morze stwarzają kolejne okazje, by ta dwójka mogła przyjrzeć się swoim emocjom. Aż w końcu nadchodzi zima...

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.