"Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 5 - zapraszamy do lektury początkowych stron

Dodany przez: mbloch - 2022-08-26 11:54:13 - 224 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce po raz kolejny przywita Was mały złośnik w 5. tomie „Nie drocz się ze mną, Nagatoro!"! Tymczasem podrzucamy pełny rzut na obwolutę i początkowe strony mangi.

"Nie drocz się ze mną, Nagatoro!" 5
Życie naszego bohatera upływa w atmosferze nieustającej czujności - nigdy nie wiadomo, jaki szalony pomysł tym razem przyjdzie do głowy Nagatoro. W dodatku, odkąd jej przyjaciółki również stały się częścią jego codzienności - chłopak nie ma chwili wytchnienia. Nie uszło to również uwadze przewodniczącej kółka plastycznego, która postanowiła raz na zawsze zrobić z tym porządek...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Obwoluta i początkowe strony "Blood Blockade Battlefront" 4!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-26 11:39:42 - 135 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce premiera „Blood Blockade Battlefront" 4. To zakręcona, pełna akcji opowieść science fiction, przy której nie sposób się nudzić. Tymczasem prezentujemy obwolutę tomu i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Blood Blockade Battlefront" 4
Na zgliszczach Nowego Jorku w ciągu jednej nocy powstało Hellsalem’s Lot – metropolia, w której zaciera się granica między światami. Zadaniem Libry jest utrzymanie harmonii w mieście!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 22 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-26 10:46:13 - 132 unikalnych wyświetleń;

Gotowi na weekend? My jak najbardziej! Razem z naszą dzisiejszą nowością - "Shirayuki. Śnieżki o czerwonych włosach" 22! Czekaliście na przygody sympatycznej Shirayuki i jej przyjaciół?

"Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 22
Shirayuki i jej towarzysze wyruszają do Oriold, aby otrzymać zgodę na obsadzenie traktu świecącą rośliną – phostyrias. Udaje im się spotkać z dowódcą miejscowego garnizonu, jednak mężczyzna oznajmia, że z powodu niepokojów na północy ostateczną decyzję podejmie pan tych ziem, lord Rugilia. Przygody w nowej krainie rozjaśnią drogę ku przyszłości!

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- wtorek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Beztroskie dni" 6, "Niebieska flaga" 5 oraz "Podejrzane sekrety" 10 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-25 14:58:20 - 149 unikalnych wyświetleń;

Do naszego magazynu właśnie dotarły tomiki "Beztroskie dni" 6, "Niebieska flaga" 5 oraz "Podejrzane sekrety" 10! Jesteśmy w trakcie pakowania prenumerat, więc niedługo wyczekujcie listonoszy, a w międzyczasie dajcie znać, które z tych tytułów zagoszczą na Waszych półkach!

"Beztroskie dni" 6
Po przygodach w parku rozrywki dystans między Tomoyą a Mari zmniejszył się. Kiedy nadchodzi czas szkolnego turnieju sportowego, a emocje sięgają zenitu, Matsu postanawia jeszcze bardziej pogłębić ich relację. Na swoje nieszczęście daje się jednak przyłapać w niedwuznacznej sytuacji... Tymczasem Natsuki planuje zaprosić Annę na świąteczną randkę.

"Niebieska flaga" 5
Zaczyna się nowy semestr. Taichi i Futaba zostają parą i ich znajomość powoli przybiera bardziej romantyczny charakter. Niespodziewanie Mami zbliża się do Taichiego, co wzbudza w jego nowej dziewczynie dyskomfort. Jak postąpi zdezorientowany Tai, nie potrafiąc zrozumieć zachowania koleżanki? Sytuacja wprowadza chaos we wszystkich relacjach między bohaterami!

"Podejrzane sekrety" 10
W życiu Tatsuhiko pojawia się tajemnicza kobieta, której celem jest zemsta na Emiru. Nachodzi chłopaka w jego mieszkaniu, ale Emiru ratuje sytuację. Oszołomiony Tatsuhiko słyszy słowa dziewczyny: Teraz moja kolej.

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami

Prezentujemy obwolutę "Po deszczu" #06!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-25 12:13:36 - 144 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce ukaże się szósty tom niezwykłego seinena "Po deszczu"! Co przyniesie nowa pora roku w życiu Tachibany? Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka tomu!


"Po deszczu" 6
„Tachibana? Ty tu pracujesz?!” Wypowiedziane bez złych intencji słowa wstrząsnęły Akirą. Z myślą o zbliżającej się Gwiazdce Tachibana i Nishida postanawiają zrealizować pewien plan. Jesień mija w okamgnieniu...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Wysyłka "Miłość to wojna" 11 trwa!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-24 15:20:27 - 163 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj naszą nowością jest "Miłość to wojna" 11! Uczuciowa rywalizacja trwa!

"Miłość to wojna" 11
Miyuki Shirogane, przewodniczący samorządu uczniowskiego prestiżowej Akademii Shuchi’in, i jego zastępczyni Kaguya Shinomiya przyciągają się wzajemnie od pierwszego spotkania, ale… Duma nie pozwala im wyjawić swoich uczuć. Oboje spędzają dzień za dniem, próbując wymyślić sposób, by zmusić do wyznania drugą stronę! Oto całkiem nowa odsłona komedii romantycznej!
W tomie jedenastym Ai, która ciągle musi udawać kogoś innego, nareszcie pozwala wybuchnąć swoim prawdziwym uczuciom. Pora na rapowy pojedynek stulecia: MC Miyuki kontra Hayasaka! Kaguya zostaje posiadaczką smartfona i już się wydaje, że dystans między nią a przewodniczącym zmaleje, gdy nagle... podczas szkolnych konsultacji Miyuki ogłasza zaskakujące plany na przyszłość!


Plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty.
- czwartek - tomik będzie dostępny w sklepach Yatta.pl.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »