"Toradora" #9 już za moment!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-23 14:54:07 - 227 unikalnych wyświetleń;

Tęskniliście za Taigą i spółką? Już niedługo w Wasze ręce oddamy 9. tomik „Toradory". Ciekawi, co tym razem uknują bohaterowi? Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Toradora" 9
Czyżby szykował się przełom w miłosnych zmaganiach naszych bohaterów?! Nadszedł dzień imprezy gwiazdkowej, którą zorganizowała Taiga. Szczególnie zależało jej, by Ryuuji wreszcie wyznał swoje uczucie Minori. Widząc zaangażowanie Tyciego Tygrysa, chłopak utwierdza się w tym postanowieniu. Dlaczego jednak Taiga wychodzi tuż po rozpoczęciu zabawy?
Czy Minori w ogóle pojawi się, by świętować z resztą klasy?
Nieoczekiwanie Ryuuji staje przed kolejnym trudnym wyborem…


Przypominamy, że do dnia premiery mangę można będzie zakupić z 25% rabatem!

Przed Wami „Fairy Tail" 33!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-23 11:40:59 - 155 unikalnych wyświetleń;

Tydzień zaczynamy bardzo miłym akcentem! Dotarły do nas właśnie tomiki „Fairy Tail" 33. Jak poradzą sobie nasi magowie w Wielkim Turnieju Magicznym?

„Fairy Tail" 33
Pierwszy dzień Wielkiego Turnieju Magicznego dobiega końca! Drużyna A z Fairy Tail zajmuje ostatnie, ósme miejsce, a Drużyna B - siódme. Jakby tego było mało, gildia Raven Tail uparcie sabotuje magów spod znaku wróżki, a kapitan Armii Królewskiej Fiore snuje plany, które zagrażają naszym bohaterom... Natsu i kamraci wkraczają w drugi dzień Turnieju z niepokojem w sercach. Czy znajdą w sobie siłę do dalszej walki?!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu i Tarnowie.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Grudniowa nowość z serii exclusive

Dodany przez: Urd - 2021-08-20 15:57:43 - 474 unikalnych wyświetleń;

Tym razem mamy dla Was grudniową nowość, a będzie nią... jednotomowy josei "My Broken Mariko"! Ta przejmująca opowieść o przyjaźni i tragicznej rozłące nie tylko skłania do myślenia, ale przede wszystkim porywa czytelnika w niezwykłą, emocjonalną podróż. Manga zostanie przez nas wydana w powiększonym formacie i twardej oprawie.

Jeśli natomiast zdecydujecie się na zakup prenumeraty do poniedziałku włącznie i posłużycie się kodem promocyjnym MARIKO, oprócz dodatku i darmowej wysyłki otrzymacie 5% rabatu!

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej mandze, poniżej dołączamy opis. Dacie szansę tak nietypowej historii?

„MY BROKEN MARIKO" #1
Shiino to młoda, ale zahartowana życiem kobieta o dość bezpośrednim usposobieniu. Pewnego dnia, jedząc lunch na mieście, dowiaduje się, że jej najbliższa przyjaciółka Mariko popełniła samobójstwo. Targana żalem i wyrzutami sumienia Shiino podejmuje rozpaczliwą decyzję, aby oddać Mariko ostatnią przysługę i rozliczyć się z przeszłością bez względu na konsekwencje...

Autor: Waka Hirako
Gatunek: josei, dramat, psychologiczny
Liczba tomów: 1
Premiera: grudzień
Format: A5
Wydanie: oprawa twarda z obwolutą

„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” #9 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-20 13:59:03 - 188 unikalnych wyświetleń;

Wielkimi krokami zbliża się premiera „Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 9! Słyszycie już marsz weselny? Przygotowania do ślubu pary geeków z korpo czas zacząć! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 9
WTrwają przygotowania do ślubu Hanako i Taro. Niestety sprzeczne wizje narzeczeństwa w kwestii tego, jak powinna wyglądać ceremonia, powodują szereg konfliktów. Czy niedoszli małżonkowie zdołają je rozwiązać? Cóż, na pewno nie sami! Do akcji wkraczają Narumi i Hirotaka! Pytanie tylko, czy uda im się pomóc, czy jedynie bardziej namieszać...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z trzeciego tomu serii "Cicha piosenka o miłości"!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-19 16:53:04 - 209 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miał trzeci tom mangi "Cicha piosenka o miłości"! To przesympatyczna opowieść o różnych odcieniach miłości i determinacji w dążeniu do realizacji swoich marzeń!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony oraz obwolutę!

"Cicha piosenka o miłości" 3
Choć Yori nadal nie otrzymała od Himari odpowiedzi na wyznanie miłości, to relacje między licealistkami uległy zmianie. Czy dołączenie do zespołu i występ na żywo sprawią, że młodsza z dziewcząt zakocha się w wokalistce? Tymczasem Aki na widok zmartwionej przyjaciółki postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zadaje Himari niespodziewane pytanie: „Czy mogę mieć Yori dla siebie?”.

Przypominamy, że do 22 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z dwustronną kartą soft touch!

Przed Wami "Łowcy smoków" #4!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-19 12:02:51 - 134 unikalnych wyświetleń;

Stęskniliście się za załogą statku Quin Zaza? Dziś dotarły do nas „Łowcy smoków” 4! Przed bohaterami kolejne wyzwania! A my przypominamy, że ten tytuł dostępny jest w miękkiej i twardej oprawie do wyboru!

„Łowcy smoków” 4
Statek Quin Zaza został uziemiony po zderzeniu z wielką jednostką powietrzną. Co gorsza, w kasie pustki, a naprawy kosztują... Czyżby nadszedł czas zwijać interes? Łowcy są postawieni pod ścianą, gdy nagle dociera do nich pogłoska o agresywnym smoku atakującym jednostki handlowe. Ten, kto upoluje „pożeracza statków", może liczyć na sowitą nagrodę. A więc... do dzieła!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Następny › Ostatni »