"Yona w blasku świtu" 19 oraz "Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 3 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-02 14:25:15 - 230 unikalnych wyświetleń;

W naszym magazynie właśnie zawitały nowiusieńkie tomiki "Yony w blasku świtu" 19 oraz "Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 3! Zabawny horror? A może przygodowe shojo? Które z nietypowych połączeń bardziej do Was przemawia i dlaczego?

"Yona w blasku świtu" 19
Podczas rozbijania obozu Shin-ah znajduje w lesie posąg smoka... który niespodziewanie próbuje pożreć Ao! By ratować wierną towarzyszkę, chłopak odcina kamiennej rzeźbie głowę, a wtedy z jej paszczy zaczyna wydobywać się złowrogi cień! Co to oznacza?! Ten tom zawiera również dodatkowy rozdział o przygodach Yony i Haka w czasach, kiedy mieszkali jeszcze w stolicy.

"Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 3
Miko w dalszym ciągu spędza swoje licealne dni na unikaniu tajemniczych upiorów. Aż niespodziewanie do jej klasy na zastępstwo przychodzi... Zen Tono – młody mężczyzna opętany przez istoty nie z tego świata! Nad szkolnym życiem naszej widzącej więcej bohaterki zaczynają gromadzić się ciemne chmury...

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - mangi będą dostępne w sklepach Yatta.pl.
- poniedziałek - tomy znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Prezentujemy obwolutę "Po deszczu" 7!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-02 12:32:59 - 158 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce ukaże się siódmy tom niezwykłego seinena "Po deszczu"! Co tym razem wydarzy się w życiu Tachibany? Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka tomu!


"Po deszczu" 7
Kiedy pan Kondo sugeruje z troską, żeby Akira brała mniej godzin w pracy, dziewczyna rzuca w gniewie: „Nie chcę robić niczego innego”. Mężczyzna czuje się niezrozumiany. Halloween, urodziny Yuto czy wspólna wycieczka nad morze stwarzają kolejne okazje, by ta dwójka mogła przyjrzeć się swoim emocjom. Aż w końcu nadchodzi zima...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Już wkrótce premiera "Długo i szczęśliwie?!" 5!

Dodany przez: ajaworska - 2022-10-31 10:41:26 - 202 unikalnych wyświetleń;

Zachęcamy do zapoznania się z obwolutą oraz początkowymi stronami piątego tomu „Długo i szczęśliwie?!". Ten przezabawny romans pełen uniesień, skrajnych emocji, humoru i elektryzujących zwrotów akcji nie pozwoli Wam się nudzić.

"Długo i szczęśliwie?!" 5
Na początku życie w małżeństwie nie było dla Chiwy i Hokuto łatwe, ale z czasem zaczęło przypominać prawdziwy związek. Po incydencie z porwaniem groził im rozwód, ale dzięki szczerej rozmowie ich więź tylko się wzmocniła. Tymczasem ojciec Chiwy znowu popada w finansowe tarapaty. Chcąc mu pomóc, dziewczyna podejmuje nową pracę. A co na to Hokuto?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z siódmego tomu serii "Beztroskie dni"!

Dodany przez: ajaworska - 2022-10-28 12:06:35 - 203 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo kolejna odsłona "Beztroskich dni"! Pora dowiedzieć się, jak potoczą się następne kroki na krętej drodze miłości!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka siódmego tomu!

"Beztroskie dni" 7
W czasie świątecznej randki Natsuki pod wpływem gorączki pocałował Annę! Jednak niczego nie pamięta, co dla dziewczyny okazuje się wielkim szokiem. Tymczasem Nozomi, pomimo przygotowań do egzaminów wstępnych, postanawia wręczyć Kei’ichiemu walentynkowe czekoladki. A w bonusowym rozdziale nasi bohaterowie odegrają znaną baśń!

Przypominamy, że do końca dzisiejszego dnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie z dodatkiem w postaci dwustronnej karty!

Nadchodzi "Seven Deadly Sins" 20!

Dodany przez: ajaworska - 2022-10-27 13:11:53 - 216 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce w Wasze ręce trafi manga "Seven Deadly Sins" 20! Jaki los czeka naszych bohaterów? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!


"Seven Deadly Sins" 20
Ruszajmy na wielki turniej! Nagrodą dla zwycięzcy serii potyczek ma być spełnienie dowolnego życzenia. I nawet gdy staje się jasne, że zawody są elementem mrocznego planu Dziesięciu Przykazań, w żyłach naszych bohaterów buzuje wola walki. Uczestnicy turnieju jeden za drugim docierają do celu... Tylko gdzie w tym czasie podziewają się Ban, King oraz siódmy Grzech, Escanor? Kolejni nowi bohaterowie również szykują się do wkroczenia na arenę, która wkrótce spłynie krwią.

Przypominamy, że jeszcze tylko do jutra możecie zakupić mangę w prenumeracie!

Nadchodzi „Yona w blasku świtu" #19!

Dodany przez: ajaworska - 2022-10-26 13:30:27 - 208 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi „Yona w blasku świtu" 19. Gotowi na nowe przygody naszych bohaterów? Ten tom zawiera również dodatkowy rozdział o przygodach Yony i Haka w czasach, kiedy mieszkali jeszcze w stolicy.
Poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

„Yona w blasku świtu" 19
Podczas rozbijania obozu Shin-ah znajduje w lesie posąg smoka... który niespodziewanie próbuje pożreć Ao! By ratować wierną towarzyszkę, chłopak odcina kamiennej rzeźbie głowę, a wtedy z jej paszczy zaczyna wydobywać się złowrogi cień! Co to oznacza?! Ten tom zawiera również dodatkowy rozdział o przygodach Yony i Haka w czasach, kiedy mieszkali jeszcze w stolicy.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Następny › Ostatni »