"Kemono Jihen" 5 już jest!

Dodany przez: ajaworska - 2022-10-26 09:45:31 - 166 unikalnych wyświetleń;

Właśnie dotarła do nas świeżutka dostawa, a w niej „Kemono Jihen" 5! Stęskniliście się za naszymi nietypowymi detektywami? W tym tomie nieco lepiej poznacie losy Akiry i jego brata…

„Kemono Jihen" 5
W Wiosce Śniegu, w samym sercu gór, przyszli na świat bliźniacy. Starszy z chłopców był silny i miał dobre serce, zaś młodszy był okropną beksą. Dzieci czuły się izolowane i nie potrafiły zaakceptować obyczajów miejsca, w którym przyszło im żyć. Podjęły próbę ucieczki, w trakcie której zostały rozdzielone. Po latach bracia spotykają się ponownie, lecz starszy z nich nie jest już tą samą osobą co kiedyś...

Dziś rozsyłamy tomik prenumeratorom, a także sklepom stacjonarnym Yatta.pl - tomik powinien więc być dostępny w sprzedaży od jutra (zachęcamy do śledzenia profili oddziałów, gdzie pojawiają się informacje o dostarczeniu nowości).

Nadchodzi piąty tom mangi "Zapiski zielarki"!

Dodany przez: mbloch - 2022-10-25 10:37:49 - 301 unikalnych wyświetleń;

Już pod koniec miesiąca kolejna odsłona przygód Maomao na cesarskim dworze w piątym tomie "Zapisków zielarki"! Tytuł ten dostępny jest w dwóch wersjach - do wyboru w twardej lub miękkiej oprawie.

Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury przykładowych stron!
"Zapiski zielarki" 5
Maomao opuszcza Grynszpanowy Pawilon i wraca na dwór. Jednak tym razem będzie służyła w Zewnętrznym Pałacu, a jej przełożonym zostanie pan Jinshi. Zarówno doskonała znajomość sztuki leczniczej, jak i talent do rozwiązywania najtrudniejszych zagadek sprawiają, że Maomao zostaje wplątana w niezwykłe wydarzenia, z którymi przychodzi się mierzyć cesarskim urzędnikom. Przyda jej się nawet wiedza zdobyta w dzielnicy uciech...

Przypominamy, że do końca dnia możecie kupić prenumeratę na ten tom w zestawie z dwustronną kartą z efektem soft touch!

„Pasożyt" 5 oraz „Metamorfozy" 5 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-10-23 15:04:14 - 203 unikalnych wyświetleń;

Mamy nadzieję, że dobrze bawiliście się podczas festiwalu. Aby umilić Wasz czas pofestiwalowy, przedstawiamy dzisiejsze mangowe nowości:„Pasożyt" 5 oraz „Metamorfozy" 5! To już ostatni tomik tej czarującej lektury - będziecie tęsknić za Yuki i Urarą?

„Pasożyt" 5
Kiedy prywatny detektyw dowiaduje się o istnieniu Migiego, pasożyt – w obawie przed konsekwencjami – próbuje zabić mężczyznę. Choć Shin'ichiemu udaje się zapobiec morderstwu, chłopak zdaje sobie sprawę, że nie może pozwolić, aby jego sekret wyszedł na jaw. W akcie desperacji prosi o pomoc jedynego sprzymierzeńca... Nie wie jednak, że w całą intrygę zamieszani są także jego dawni wrogowie. Jaką decyzję podejmie Shin'ichi?

„Metamorfozy" 5
Targi komiksowe dobiegają końca i chociaż z pozoru sprzedaż komiksu Urary nie była zbyt duża, egzemplarze, które się sprzedały, trafiły w nieoczekiwane ręce... Dziewczyna musi teraz porządnie przyłożyć się do egzaminów, zaś przed Yuki bardzo ważna decyzja. Czy przyjaźń nastolatki i starszej pani przetrwa nadchodzące wyzwania?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami

„Kroniki przystojnych samurajów!" 3 właśnie dotarło z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-10-21 16:02:06 - 235 unikalnych wyświetleń;

W krótkiej przerwie od festiwalowego szaleństwa miło nam Was poinformować, że do naszego magazynu zawitała dostawa pachnących jeszcze tomików „Kroniki przystojnych samurajów!" 3, czyli kolejna odsłona historii prosto z XVI-wiecznej Japonii o... zabójczo przystojnych samurajach!

„Kroniki przystojnych samurajów!" 3
Mai w tajemniczy sposób trafifiła do XVI-wiecznej Japonii i obecnie wraz z legendarnymi samurajami mieszka na zamku Azuchi. Choć początkowo czuła się zagubiona, w końcu przywykła do życia w erze Sengoku. Zapragnęła także bliżej poznać przyszłego zjednoczyciela Japonii – Nobunagę Odę. Kiedy opowiedział jej o swoim marzeniu, sama postanowiła towarzyszyć mu w nadchodzącej bitwie.

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami.

Sposób na pięcioraczki" 9 i "IM: Wielki Kapłan Imhotep" 11 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-10-20 16:14:32 - 241 unikalnych wyświetleń;

W czwartkowe popołudnie mamy dla Was miłą wiadomość, czyli premierę mang "Sposób na pięcioraczki" 9 oraz "IM: Wielki Kapłan Imhotep" 11. Przed nami emocjonujący finał tej wciągającej serii! A także nowe perypetie Futaro i sióstr Nakano!

"Sposób na pięcioraczki" 9
Ferie wiosenne dobiegają końca. Futaro i jego pięć kłopotliwych podopiecznych zaczynają nowy semestr. Ku zaskoczeniu wszystkich cała szóstka trafia do jednej klasy. Jakie wyzwania przyniesie ten nieoczekiwany zbieg okoliczności? Nadchodzi czas miłości, nauki i szkolnych przygód! Przed naszymi bohaterami ostatni, barwny rok liceum!

"IM: Wielki Kapłan Imhotep" 11
W nowym ciele Apofif zyskał niewyobrażalną moc i bez wysiłku przemienia przyjaciół Imhotepa w ma gai. Przyparty do muru Tot decyduje się porzucić swoją neutralność i wraz z Imem próbuje odebrać wężowi ciało Dżesera. Jak potoczą się losy świata?!

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.

"Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 3 - prezentujemy początkowe strony

Dodany przez: mbloch - 2022-10-20 13:01:29 - 260 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj przychodzimy do Was z prezentacją obwoluty „Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 3, a także zachęcamy do lektury początkowych stron. To przewrotny, przerażająco śmieszny komediowy horror! Odważycie się oswoić straszydła?


„Mieruko-chan. Dziewczyna, która widzi więcej" 3
Miko w dalszym ciągu spędza swoje licealne dni na unikaniu tajemniczych upiorów. Aż niespodziewanie do jej klasy na zastępstwo przychodzi... Zen Tono – młody mężczyzna opętany przez istoty nie z tego świata! Nad szkolnym życiem naszej widzącej więcej bohaterki zaczynają gromadzić się ciemne chmury...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Następny › Ostatni »