Nadchodzi premiera "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 5

Dodany przez: mbloch - 2022-10-19 10:53:21 - 220 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo „Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 5! Pojawienie się brata Akiry wprowadzi duże zamieszanie w życie naszych bohaterów... Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony.

„Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 5
W Wiosce Śniegu, w samym sercu gór, przyszli na świat bliźniacy. Starszy z chłopców był silny i miał dobre serce, zaś młodszy był okropną beksą. Dzieci czuły się izolowane i nie potrafiły zaakceptować obyczajów miejsca, w którym przyszło im żyć. Podjęły próbę ucieczki, w trakcie której zostały rozdzielone. Po latach bracia spotykają się ponownie, lecz starszy z nich nie jest już tą samą osobą co kiedyś...

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

Przed Wami obwoluta oraz przykładowe strony mangi „Pasożyt" 5!

Dodany przez: mbloch - 2022-10-19 10:34:19 - 217 unikalnych wyświetleń;

Czas na prezentację początkowych stron „Pasożyta" 5. Zagrożenie czyha nie tylko ze strony pasożytów...

„Pasożyt" 5
Kiedy prywatny detektyw dowiaduje się o istnieniu Migiego, pasożyt – w obawie przed konsekwencjami – próbuje zabić mężczyznę. Choć Shin'ichiemu udaje się zapobiec morderstwu, chłopak zdaje sobie sprawę, że nie może pozwolić, aby jego sekret wyszedł na jaw. W akcie desperacji prosi o pomoc jedynego sprzymierzeńca... Nie wie jednak, że w całą intrygę zamieszani są także jego dawni wrogowie. Jaką decyzję podejmie Shin'ichi?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

„MASHLE" 3 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-10-18 14:12:55 - 204 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj mamy dla Was pełną akcji i komedii premierę! Przed Wami „MASHLE" 3. Gotowi na ponowne zanurzenie się w magiczny świat?

„MASHLE" 3
Chaos w Szkole Magii Easton tylko się pogłębia. Wszystko przez dom Lang, który zaciekle poluje na monety innych czarodziejów. Mash i ekipa z Adler postanawiają złączyć siły, by położyć kres ambicjom uczniów pragnących nieczystymi zagrywkami zdobyć tytuł boskiego adepta. Tuż po zawarciu sojuszu, gdy Mash jest zajęty sprzątaniem sowiarni, atakują go Szósty i Siódmy Kieł, członkowie Magii Lupus. W miarę jak kolejni przyjaciele padają ofiarami mrocznej organizacji, gniew Masha sięga zenitu. Pora na bezpośrednią konfrontację!!!

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty.
- czwartek - tomik trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- piątek - manga znajdzie się w empikach i innych sklepach z komiksami

Zobacz początkowe strony i obwolutę mangi "Metamorfozy" 5!

Dodany przez: mbloch - 2022-10-18 13:18:10 - 190 unikalnych wyświetleń;

Podrzucamy Wam początkowe strony i obwolutę ostatniego tomu mangi „Metamorfozy". Będziecie tęsknić za tą czarującą i otulającą lekturą?„Metamorfozy" 5
Targi komiksowe dobiegają końca i chociaż z pozoru sprzedaż komiksu Urary nie była zbyt duża, egzemplarze, które się sprzedały, trafiły w nieoczekiwane ręce... Dziewczyna musi teraz porządnie przyłożyć się do egzaminów, zaś przed Yuki bardzo ważna decyzja. Czy przyjaźń nastolatki i starszej pani przetrwa nadchodzące wyzwania?

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

„IM: Wielki Kapłan Imhotep" 11 coraz bliżej!

Dodany przez: mbloch - 2022-10-18 09:18:15 - 173 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premiera pożegnalnego tomu mangi „IM: Wielki Kapłan Imhotep"! Koniec egipsko-japońskiej przygody zapowiada się ekscytująco! Tymczasem prezentujemy obwolutę i początkowe strony tomiku.

„IM: Wielki Kapłan Imhotep" 11
W nowym ciele Apofif zyskał niewyobrażalną moc i bez wysiłku przemienia przyjaciół Imhotepa w ma gai. Przyparty do muru Tot decyduje się porzucić swoją neutralność i wraz z Imem próbuje odebrać wężowi ciało Dżesera. Jak potoczą się losy świata?!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

"Sposób na pięcioraczki" 9 - prezentujemy obwolutę oraz początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2022-10-17 10:55:51 - 232 unikalnych wyświetleń;

Wkrótce premiera dziewiątego tomu "Sposobu na pięcioraczki"! Co czeka bohaterów w nowym semestrze? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Sposób na pięcioraczki" 9
Ferie wiosenne dobiegają końca. Futaro i jego pięć kłopotliwych podopiecznych zaczynają nowy semestr. Ku zaskoczeniu wszystkich cała szóstka trafia do jednej klasy. Jakie wyzwania przyniesie ten nieoczekiwany zbieg okoliczności? Nadchodzi czas miłości, nauki i szkolnych przygód! Przed naszymi bohaterami ostatni, barwny rok liceum!

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z dodatkowym rabatem!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Następny › Ostatni »