Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z trzeciego tomu serii "Cicha piosenka o miłości"!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-19 16:53:04 - 234 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo premierę będzie miał trzeci tom mangi "Cicha piosenka o miłości"! To przesympatyczna opowieść o różnych odcieniach miłości i determinacji w dążeniu do realizacji swoich marzeń!

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony oraz obwolutę!

"Cicha piosenka o miłości" 3
Choć Yori nadal nie otrzymała od Himari odpowiedzi na wyznanie miłości, to relacje między licealistkami uległy zmianie. Czy dołączenie do zespołu i występ na żywo sprawią, że młodsza z dziewcząt zakocha się w wokalistce? Tymczasem Aki na widok zmartwionej przyjaciółki postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zadaje Himari niespodziewane pytanie: „Czy mogę mieć Yori dla siebie?”.

Przypominamy, że do 22 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z dwustronną kartą soft touch!

Przed Wami "Łowcy smoków" #4!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-19 12:02:51 - 149 unikalnych wyświetleń;

Stęskniliście się za załogą statku Quin Zaza? Dziś dotarły do nas „Łowcy smoków” 4! Przed bohaterami kolejne wyzwania! A my przypominamy, że ten tytuł dostępny jest w miękkiej i twardej oprawie do wyboru!

„Łowcy smoków” 4
Statek Quin Zaza został uziemiony po zderzeniu z wielką jednostką powietrzną. Co gorsza, w kasie pustki, a naprawy kosztują... Czyżby nadszedł czas zwijać interes? Łowcy są postawieni pod ścianą, gdy nagle dociera do nich pogłoska o agresywnym smoku atakującym jednostki handlowe. Ten, kto upoluje „pożeracza statków", może liczyć na sowitą nagrodę. A więc... do dzieła!

"Magiczny świat Ran" 4 już wkrótce w sprzedaży!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-18 12:55:27 - 144 unikalnych wyświetleń;

Już niedługo po raz ostatni przeniesiemy się do "Magicznego świata Ran"! Co przyniesie koniec tej niesamowitej opowieści? Przypominamy, że manga dostępna jest w dwóch edycjach - w miękkiej i twardej oprawie do wyboru! Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron.

"Magiczny świat Ran" 4
Ran w końcu budzi się z długiego snu. Smutna rzeczywistość, z jaką musi się zmierzyć, spada na nią jak grom z jasnego nieba. Mała czarownica nie może zaakceptować prawdy, a jej rozpacz zaczyna odciskać się piętnem na całym mieście. Ostatecznie Ran podejmuje decyzję, która zadziwia wszystkich jej bliskich...
Przed Wami ostatni tom tej niezwykłej, wciągającej, przepełnionej magią historii. Jak potoczą się losy naszych bohaterów? Nie przegapcie finału tej emocjonującej opowieści!


A do 20 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z uroczą naklejką!

Nadchodzi „Hanako, duch ze szkolnej toalety" #6!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-17 14:10:55 - 263 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi szósty tomik mangi „Hanako, duch ze szkolnej toalety"! Pora odkryć kolejne tajemnice Akademii Kamome! A poniżej prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron mangi.

„Hanako, duch ze szkolnej toalety" 6
Psota jednego ze Strażników Zegara sprawia, że niemal wszyscy uczniowie Akademii Kamome starzeją się w zastraszającym tempie. Aby przywrócić spokój, Hanako musi połączyć siły z opiekunami Przeszłości i Teraźniejszości. Kto by pomyślał, że Szkolną Tajemnicą może być również pewien ambitny i uczuciowy licealista… Oto już szósty tom historii o szkolnych zjawach i miłosnych perypetiach!

Przypominamy, że do 19 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie - w zestawie z dwustronną kartą z powłoką soft touch!

Zbliża się "Księga Przyjaciół Natsume" 18

Dodany przez: mbloch - 2021-08-17 10:59:27 - 131 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce w Wasze ręce trafi "Księga Przyjaciół Natsume" 18! Jak bardzo tym razem demony namieszają w życiu Natsume? Tymczasem prezentujemy obwolutę i zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Księga Przyjaciół Natsume" 18
Pewnego dnia Natsume poznaje Shiro, demona rywalizującego z innym yokai o spuściznę po swoim mistrzu. Niespodziewanie Takashi zostaje poproszony o rozstrzygnięcie pojedynku, ale... dlaczego przeciwnik Shiro ciągle się ukrywa, unikając bezpośredniej konfrontacji? Tom zawiera również dodatkowy rozdział, w którym Takashi i Mistrz Nyanko spędzają dzień wspólnie z pewną małą dziewczynką.

Przypominamy, że do dnia premiery manga będzie dostępna z 25% rabatem!

"Tęczowy świat BL vs ostatni hetero" 1 - prezentujemy obwolutę i początkowe strony!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-16 13:20:02 - 336 unikalnych wyświetleń;

Już za momencik ukaże się pierwszy tom naszej wakacyjnej nowości - mangi "Tęczowy świat BL vs ostatni hetero"! Gotowi na nieszablonową komedię bezczelnie parodiującą wszystkie schematy rodem z mang BL?

Tymczasem - koniecznie zerknijcie na przykładowe strony ze środka pierwszego tomu!
"Tęczowy świat BL vs ostatni hetero" 1
Młody mężczyzna, a zarazem wielki koneser dużych biustów, nagle orientuje się, że jest jednym z bohaterów mangi boys' love. Aby uniknąć napastliwych przystojniaków, zaczyna czytać historie o miłosnych relacjach męsko-męskich, chcąc zdobyć wiedzę o sytuacjach, które mogłyby doprowadzić do niepożądanych scen. W strategicznych unikach nie ma sobie równych, ale świat BL nie zna litości!
Czy dosięgnie go strzała Amora?!


Przypominamy, że do 17 sierpnia możecie zamawiać tomik w prenumeracie w zestawie z wyjątkową pocztówką!

« Pierwszy ‹ Poprzedni ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Następny › Ostatni »